VASARIS

Vasaris – netikėtų galimybių, naujų perspektyvų metas.

Mėnesį pradėsime  Mėnulio jaunatimi Vandenyje vasario 1 dieną. Pagal Rytų kalendorių šią dieną prasidės Naujieji Vandens Tigro metai.

Mėnulio jaunatis bus jungtyje su Saturnu įtemptame aspekte su Uranu. Tai akcentuos permainų, inovacijų, revoliucijų tematiką ir pratęs sausio mėnesio temas apie geopolitinių interesų konfliktą. Tačiau, ši kvadratūra bus aktyvi iki vasario vidurio, o mėnesio palankios energijos suteiks viltį, kad diplomatija ir sveikas protas duos rezultatų.

Vasario 4 dieną Merkurijus nustos judėti atatupstas, jis apsisuks ir pradės judėti tiesiai, todėl prasidės palankus laikas aktyviai veiklai, verslui, kelionėms, puikus metas bendravimui, darbui su nauja informacija. Gera žinia ta, kad iki pat balandžio pabaigos visos planetos judės direktyviai suteikdamos mums daugiau galimybių, naujų idėjų, veiksmų proveržio.

Visgi, gerą vasario foną gadins Juodasis Mėnulis, kuris judės Dvynių ženklu ir bus kvadrate su Neptūnu Žuvyse. Juodasis Mėnulis Dvyniuose – apkalbų, apgaulių meistras, o dar būdamas įtemptame aspekte su Neptūnu privers mus atidžiau įsigilinti į gaunamą informaciją, ji gali būti apgaulinga, netiksli. Tokiu metu galimos apkalbos, šmeižtas, vagystės, klaidinanti informacija, galima painiava dirbant su svarbiais dokumentais, galima nukentėti per auto įvykius.

Visą vasario mėnesį iki kovo 5 dienos Ožiaragyje judės planetų steliumas (Plutonas, Venera, Marsas). Šių planetų įtakoje stiprės ambicingumas, tikslingumas, atkaklumas, įžvalgumas, gebėjimas planuoti, veikti, numatyti galimus pavojus, tai bus palankus laikas aktyviam savų ir kolektyvinių tikslų siekimui, naujų galimybių paieškoms.

Dar vienas svarbus vasario aspektas – tai Veneros ir Marso jungtis, o mėnesio gale prie jų jungsis ir Plutonas. Tai aktyvizuos įvairias veiklas, suteis didelių galimybių sėkmei, stiprės užsispyrimas, atkaklumas, polinkis emocijas ir jausmus susieti su konkrečiais veiksmais.

Vasario 16 dieną (18:56 val. Lietuvos laiku) stos Mėnulio pilnatis 28-ame Liūto ženklo laipsnyje. Išryškės stiprus siekis realizuoti kūrybinius ketinimus, pristatyti projektus, sustiprinti savo autoritetą visuomenėje ir tapti populiariais, tačiau bus svarbu gebėti kontroliuoti savo emocijas, vengti per didelio užsispyrimo, savivalės, išlaidumo, teisingai įvertinti savo galimybes.

Geriausia naujiena tai, kad vasario mėnesį veiks labai palankus aspektas tarp Jupiterio ir Urano (tikslus taps vasario 18 dieną). Tai netikėtų galimybių, neįprastų aplinkybių laikas. Gali atsirasti naujos perspektyvos, nauji tikslai, strategijos, netikėtos aplinkybės gali atverti naujus kelius. Galima netikėta sėkmė, pagalba, netikėtas paaukštinimas karjeroje.

Tad, šį mėnesį tikrai, pagaliau, turėsime palaikymą iš dangaus, tik mokėkime juo pasinaudoti čia – žemėje.