VASARIS

Vasaris fokusuos permainų energijas, dėl netikėtumų ir siurprizų pakliūsime į turbulencijos zoną.

Tai įtakos bene svarbiausias mėnesio ir visų metų aspektas – Saturno ir Urano konfliktas Vandenio – permainų ir revoliucijų, laisvės, permainų ženkle. Šis planetų konfliktas vyks iki pat metų pabaigos, o pirmasis – jau vasario 17 dieną.

Vasario 11 dieną stos Mėnulio jaunatis Vandenio ženkle, kuriame dar ir „susirinks“ 6 iš 10 planetų. Ši diena sutaps su pagal Rytų kalendorių prasidedančiais metalinio Jaučio Naujais metais, tad šis laikas turės didelį permainų ir įvykių ilgalaikiam periodui potencialą. 

Iki vasario 21 dienos Merkurijus judės atbuline eiga. Todėl, norint pradėti ką nors naujo, svarbaus, pradžioje vertėtų viską gerai apgalvoti, įvertinti, nes gali padaugėti informacinės painiavos, klaidų rašant, skaičiuojant, informacija gali būti netiksli. Merkurijui judant atatupstai, nepalanku pradėti naujų projektų ar verslo, netinkamas laikas svarbioms deryboms, susitarimų, sutarčių sudarymui, sandorių pasirašymui, darbo keitimui, mokymosi ciklo pradžiai ar stambiems pirkiniams (ypač transporto ir ryšio priemonių). Tokiu metu palanku ištaisyti klaidas, tvarkyti dokumentus, sugrįžti prie atidėtų ar nepavykusių darbų užbaigimo, atnaujinti nutrūkusius ryšius. Svarbių darbų ar veiklos pradžiai palankesnis laikas po vasario 21 dienos.

Vasario 1 dieną Venera pereina į Vandenio ženklą ir judės juo iki vasario 25 dienos. Toks Veneros tranzitas suteiks lengvesnį emocinį foną neįpareigojantiems, lengviems, draugiškiems, tarpusavio santykiams. Suaktyvės socialiniai kontaktai, bendravimas su bendraminčiais, bendrų idėjų turinčiais žmonėmis. Tačiau, nauji darbiniai, veiklos ar romantiniai santykiai, užmegsti iki vasario 21 dienos, vargu ar bus ilgalaikiai.

Svarbiausi vasario mėnesio aspektai:

Vasario 1 dieną – Saulė kvadrate su Marsu (veikia sausio 28-vasario 10 dienomis). Padidėjusi energija ir fizinis aktyvumas, geras laikas lyderiams, konkurencingumui. Tačiau, stimuliuos ginčus, kovą su „vėjo malūnais“, agresyvumą. Padidėjusi traumų, nelaimingų atsitikimų, avaringumo tikimybė. Naujos pažintys ir romanai gali būti žeidžiantys ir neharmoningi.

Vasario 10 dieną retro Merkurijus kvadrate su Marsu (veiks vasario 8-12 dienomis). Koncentruos protą, suteiks jėgų spręsti intelektualiai problemas. Tačiau, būkite atidūs ištartiems žodžiams, kritikai, nes gali likti ilgalaikių nuoskaudų, nedarykite nieko neapgalvoję, karštakošiškai. Ypač reikalingas atidumas vairuojant.

Vasario 13 dieną retro Merkurijus jungsis su Venera (veiks vasario 12-15 dienomis). Ypač palankus laikas pokalbiams „iš širdies“, išreikšti savo meilę ir pripažinimą. Tačiau, užsimezgusios naujos romantinės pažintys dėl įvairių priežasčių gali būti neilgalaikės, todėl, patikimesnės bus tos, kurios užsimezgusios anksčiau.

Apie vasario 17 dieną vyksiantį neharmoningą aspektą skaitykite straipsnio pradžioje.

Vasario 25 dieną Saulė sekstilyje su Uranu(veiks vasario 21-kovo1 dienomis). Karjeros, asmeniniai, verslo planai gali įgauti netikėtų galimybių. Geras laikas naujų projektų pradžiai, veiklos reformoms. Naujos idėjos, iškilusios šiuo laiku, gali būti perspektyviomis. Tai – originalios saviraiškos, vidinės laisvės suvokimo laikas.

Vasario 27 dieną (10:17 val. Lietuvos laiku) stos Mėnulio pilnatis. Mėnulis, būdamas 9-ame Mergelės ženklo laipsnyje, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Žuvų ženkle. Tai suvokimo laikas – kokie santykiai, planai, idėjos mus generuoja, o kokie jau atgyvenę. Būkite atidūs ženklams, neignoruokite akivaizdžių, nepatogių faktų – tai leis greičiau susivokti ir padaryti išvadas. Gyvenimas gali kažką pakoreguoti, ir tas „korektorius“ galutiniame variante gali pasirodyti teisus. Palankus laikas tikrintis sveikatą, ieškoti išgijimo kelių, atsikratyti žalingų įpročių.