SPALIS

Spalis – grįžimas į praeitį, žingsnis atgal dėl žingsnio pirmyn į ateitį.

Nes, šešios planetos iš dešimties vis dar juda atbuline eiga. Ir tik spalio pabaigoje Merkurijus, Jupiteris, Saturnas ir Plutonas nustos judėti atatupstai ir pradės judėti tiesiai, direktyvine kryptimi, kas paskatins pokyčius. Tad, iki spalio 18 dienos verta užbaigti senus, atidėtus darbus, veiklas, projektus, o naujiems startams palankus laikas bus po šios datos.

Visų pirma, labiausiai juntamas Merkurijus savo atbuline eiga (direktyviai pradės judėti nuo spalio 18 dienos), kuris gali atnešti problemas su ryšio, transporto priemonėmis, informacijos praradimu, kelionių trukdžius, darbo, santykių praradimus. Retro Merkurijaus piko metu spalio 9 dieną jungtyje su Saule galime jausti paniką ir nervinę įtampą asmeniniuose, verslo santykiuose.

Spalio mėnesio 6 dieną (14:05 val. Lietuvos laiku), 14-ame Svarstyklių ženklo laipsnyje, stos Mėnulio jaunatis, o Saulė ir Mėnulis, būdami tarpusavio jungtyje jungsis dar ir su Marsu, o visai šalia bus ir retro Merkurijus. Tad, laukia agresyvi jaunatis, kai lengvai įsivelsime į karštas diskusijas, provokuosime ginčus, kils noras kovoti vardan teisingumo. Tai svarbus periodas santykiams –  tiek dalykiniams, tiek romantiniams. Metas iš naujo peržiūrėti kai kuriuos ryšius, nebesileisti būti varžomiems, manipuliuojamiems.

Nuo spalio 7 dienos Venera pradės judėti Šaulio ženklu. Pajusime optimistiškesnes nuotaikas, meilės santykiuose reikšis laisvės pojūčio noras. Tačiau, iki spalio 18 dienos Merkurijui judant reversu, užsimezgusios pažintys – tiek romantinės, tiek verslo, bus neilgalaikės, o senos, praeities kaip tik gali labai įtakoti tolimesnius planus.

Spalio mėnesio 20 dieną (17:57 val. Lietuvos laiku) stos Mėnulio pilnatis, kada Mėnulis, būdamas 28-ame Avino ženklo laipsnyje, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Svarstyklių ženkle,  dar ir įtemptame aspekte su Marsu ir Plutonu. Tai bus emociškai intensyvi diena, kada reikėtų kontroliuoti emocijas, geriau apgalvoti savus veiksmus, išlikti taktiškais ir protingais. Tai laikas, kada  bus reikalingas naujas požiūris į gyvenimo suvokimą, dalykus, verslą, kad pamatytumėm realias perspektyvas ir naujas galimybes.

Spalio 23 dieną Saulė pereis į Skorpiono ženklą, skatindama poreikį keistis, tobulinti vidinį pasaulį, stiprindama slaptą agresiją, gebėjimą patraukti kitų dėmesį vidine jėga, magnetizmu. Tranzito metu gali stiprėti ambicingumas, valdingumas, ryžtingumas, polinkis agresijai, prievartai, noras įgyvendinti savo siekius bet kokia kaina, aistringas siekis turėti, valdyti, galima trauka priešingai lyčiai.

Spalio mėnesio 30 dieną Marsas pereis į jam palankų Skorpiono ženklą, tad galimi įvykiai, reikalaujantys greito reagavimo, skatinantys fizinę, psichinę įtampą bei gali suaktyvėti asmenys, linkę kitus išnaudoti emociškai ir morališkai, ar finansine prasme. Šio tranzito įtakoje gali išryškėti nerimas, įtampa, padaugėti katastrofų, avarijų, o pavojaus atveju stiprės gebėjimas mobilizuoti visas fizines ir psichines jėgas.