Sausio mėnesio Saulės ir Mėnulio užtemimai

2019 metų sausio užtemimai pasižymės ne tik tuo, kad užtemimai  – tai rimta, o dar ir sukurs tarsi durų uždarymą ir naujų atsidarymą naujiems potyriams, situacijoms.

Saulės užtemimas sausio 6 dieną (03:41 val. Lietuvos laiku) 16-ame Ožiaragio laipsnyje atveria naują ciklą – iki 2020 liepos mėnesio užtemimai vyks Vėžio-Ožiaragio ašyje. Šio užtemimo ypatumas bus tame, kad jis vyks tarp Saturno ir Plutono (perversmo, revoliucijų, užsispyrimo, savanaudiškumo – negatyvios planetos)  sukurdamas tarsi jų susijungimo efektą. 2019 metais Saturnas ir Plutonas suartės balandyje, o jungsis nuo gruodžio, tikslus susijungimas 2020 sausį. Tačiau, jau šių metų sausį iškils temos, situacijos, idėjos, kurie bus pranašiški tam, kas mūsų laukia 2019 ir 2020 metais.

Urano (netikėtumų planeta) posūkis direktiniam judėjimui Saulės užtemimo dieną (sausio mėnesio 6 dieną) gali atnešti siurprizų ir radikalių permainų. Šiuo metu išsilaisvins paslėptų procesų energijos, kurios įtakos tolimesnius mūsų žingsnius, poelgius.

Saulės užtemimas atvers naują gyvenimo ciklą. Pirmame plane bus tai, kas jau seniai reikalauja neatidėliotino dėmesio ir atneš kažkokio naujo pradžią. Užtemimas suteiks įvykiams impulsą, kuris jausis net kelerius metus. Jei užtemimas vers jus padaryti pasirinkimą, visus svarbius sprendimus geriau atidėti savaite po jo. Šiuo metu negausime pilnos informacijos, todėl bet koks už bet kokį paskubėjimą teks mokėti vėliau.

Labiausiai šį Saulės užtemimą pajus tie, kurių asmeniniuose horoskopuose svarbūs taškai ir planetos yra kardinalių ženklų – Ožiaragių, Vėžių, Avinų, Svarstyklių 11-20 laipsniuose.

 

Mėnulio užtemimas sausio 21 dieną (07:12 val. Lietuvos laiku) 1-ame Liūto laipsnyje – tai paskutinis ciklo užtemimas, kuris užbaigs situacijas paskutinių dviejų metų ir pateiks sąskaitas. Tai sudėtingas užtemimas. Artimomis jo dienomis formuosis patys įtempčiausi ir problematiškiausi mėnesio aspektai. Šis metas gali atskleisti kažkokias paslaptis, naujienas, kurios keis planus. Jeigu šiame laikotarpyje kažkuo suabejosime, tai bus didelė tikimybė, kad taip ir yra. Ypatingai dabar gali atsiskleisti apgaulės ir netikrumas.

Senų sukauptų problemų, užsitęsusių ir neišspręstų situacijų prieštaravimai bus aštriausi, ir viską reikės išspręsti. Tačiau, sprendimai gali būti padaryti sunkių konfliktų ar netikėtų, radikalių įvykių posūkių metu. Dabar reikės padaryti naudingas išvadas, išgryninti iš praeities situacijų patirtį, kad tai virstų išmintimi. O taip pat, atsisveikinti su tuo, kas nebereikšminga, kad atversti naują puslapį ir pradėti naują etapą. Neverta laikytis to, kas jau atgyvenę.

Labiausiai šį mėnulio užtemimą pajus tie, kurių asmeniniuose horoskopuose planetos ir svarbūs horoskopo taškai yra fiksuotų ženklų – Liūtų, Vandenių, jaučių, Skorpionų 0-2 laipsniuose ir kardinalių ženklų – Avinų, Svarstyklių, Ožiaragių, Vėžių 28-30 laipsniuose.