Saulės užtemimas Vandenio ženkle

Vasario 15 dieną dalinis Saulės užtemimas 28-ame Vandenio laipsnyje 22:51val. (Lietuvos laiku). Matysis Antarktidoje, Pietų Amerikos teritorijoje, Ramiajame vandenyne.

Šis užtemimas palies tokias temas – planai, viltys, socialinės grupės, kontaktai su bendraminčiais, bendri projektai. Taip pat tai  finansų, piniginiai klausimai, kurie įtakoja verslo operacijas, spekuliacijas ir į kurias įtraukti partneriai ir bankai. Tai – naujų, įdomių idėjų ir labiau platesnio požiūrio į kai kuriuos dalykus laikas. Šis periodas sukurs sąlygas naujiems projektams naujų technologijų, IT, inovacijų, išsimokslinimo, startuolių sferose. Būkite atviri naujoms idėjoms, diskutuokite apie jas su draugais ir bendraminčiais, kartu pamatysite tai, ko nesugebėsite įžvelgti vieni.

Kartu tai laikas, kai gali komplikuotis santykiai su autoritetingais asmenimis, tėvais arba verslo ar santuokos partneriais.

Šis periodas gali būti susijęs su naujomis pradžiomis darbe, versle, tačiau gali turėti „nešvarių triukų“. Todėl, užtemimo dienomis (savaitės laikotarpis prieš ir po užtemimo) neverta skubėti su sprendimais, naujomis pradžiomis. Marso ir Neptūno kvadratūra užtemimo metu suteiks pagundų panaudoti abejotinas priemones siekiant tikslų. Dėl to noriu perspėti, kad neverta veltis į „užkulisinius“ karus ir intrigas, bus didelė tikimybė apsigauti ir būti apgautais. Nepriimkite svarbių sprendimų versle, sandoriuose, netikėkite pasiekusia informacija. Visus sprendimus ir naujas pradžias atidėkite po vasario 18 dienos.

Labiausiai šį Saulės užtemimą pajaus žmonės, kurių natalinio horoskopo planetos ir svarbūs taškai yra Vandenio, Liūto ir Skorpiono 25-30 laipsniuose.

Truputėlis faktų – praeitą Mėnulio užtemimą (citata iš praėjusio straipsnio : „ labiausiai šį Mėnulio užtemimą gali pajausti žmonės, kurių asmeninio horoskopo planetos ir taškai yra Liūto, Vandenio, Jaučio ir Skorpiono 9 – 14 laipsniuose“) „labai pajautė“ Oksana Pikul – Jasaitienė, kurios Saulė nataliniame horoskope yra Vandenio 10-ame laipsnyje.

Taip pat, vasario 15 dieną 23:05 val. (Lietuvos laiku)  stos Mėnulio jaunatis Vandenio ženkle, po kurios, patekėjus Saulei, prasidės Naujieji Geltonojo Šuns metai pagal rytiečių (kiniečių) tradiciją, todėl tai bus tiek naujo Mėnulio mėnesio, tiek Rytiečių Naujųjų Šuns metų pradžia, kurią stipriai įtakos Saulės užtemimas. Raudonojo Ugninio Gaidžio metų ir Mėnulio mėnesio pabaigoje, iki Mėnulio jaunaties momento, reikėtų pasistengti užbaigti svarbius darbus, grąžinti skolas, susitaikyti, sutvarkyti namus, išnešti šiukšles, atsikratyti šlamšto, tokiu būdu atlaisvinti erdvę naujoms iniciatyvoms, idėjoms ir būsimai sėkmei.