Saulės užtemimas Skorpiono ženkle

Saulės užtemimas – tai pasirinkimo grūdas, kurį mums reikės pasėti į aplinkybių dirvą. Žmonės ir įvykiai, kurie ateis į mūsų gyvenimus užtemimo metu, suteiks mums energijos ir aplinką naujiems sprendimams, tačiau jų poveikį pajusime ne iš karto.

Šis Saulės užtemimas įvyks Spalio 24 dienos naktį, 0:57 valandą (Lietuvos laiku), pirmame Skorpiono ženklo laipsnyje, o užtemimo taškas ir Saulė bus jungtyje su Mėnuliu, bei Venera. Jis taip pat nebus matomas Lietuvoje, tačiau jo įtaka kiek sunkesnė nei ankstesnio Mėnulio užtemimo, todėl jau nuo 21 dienos bus juntamos sunkesnės energijos, niūresnės nuotaikos. Spalio 24 dieną ypač reikės atsargumo – neprovokuokite likimo konfliktais, skubėjimu, niūriomis mintimis, baimėmis.

Saulės užtemimas Skorpione neša aistringą ir galingą impulsą, kuris gali pasireikšti finansų sferoje arba meilėje ir asmeniniuose santykiuose. Taip pat Skorpiono ženklas yra susijęs su transformacija, o ir Venera bus Skorpiono ženkle – tai labai aistringa, tačiau ir kerštinga bei „kompleksuota“ jos pozicija: neverta šaipytis, užgauti jausmų ar jais žaisti – rezonansai bus ilgi ir rimti. Tai gilaus, rimto požiūrio, rimtų santykių formavimosi metas.

Ypatingą užtemimo poveikį gali jausti fiksuotų Zodiako ženklų atstovai: Skorpionai, gimę 10/23- 11/02 (grėsmės jų gyvybei, charakterio radikalūs virsmai, atgimimas, atsinaujinimas), Jaučiai gimę 04/21-30 (santuokos, sutuoktinio  reikalai, vieša  negailestinga  nuomonė, išbandymai partneriams, pavojinga aplinka), Vandeniai  gimę 01/21-31(konkurencija  karjeroje, grėsmės reputacijai, kova dėl asmeninių tikslų) ir Liūtai gimę 07/23- 08/01 (šeima,  tėvai, praeitis,  gyvenama vieta, turtiniai ir nuosavybės reikalai, kažko  reikšmingo laidotuvės).

Kadangi dalinio Saulės užtemimo momentu stos Mėnulio jaunatis, kurios įtaka bus labai stipri, todėl iki šio momento vertėtų grąžinti skolas, susitaikyti, jeigu buvote su kuo nors susipykę, užbaigti anksčiau pradėtus darbus, o po jaunaties momento, pirmoji Mėnulio para, kuri tęsis iki 8:24 valandos, bus palanki naujų planų kūrimui, tokiu metu galima planuoti savo veiksmus ateinančiam mėnesiui, kadangi šią Mėnulio parą mintys įgyja ypatingą galią. Pirmąją Mėnulio parą nepalanku pradėti naujus darbus arba startuoti su naujais projektais, tokiu metu vertėtų vengti neapgalvotų veiksmų, kadangi gali stigti aiškaus mąstymo, todėl nepalanku tvarkyti svarbių finansinių, turtinių reikalų, o naujoms iniciatyvoms palankesnis laikas prasidės tik nuo spalio 25 dienos ryto.

Užtemimai simboliškai gali mums uždaryti vienas duris ir atverti kitas. Jeigu atrodytų, kad iš padėties nėra išeities – pats laikas apsižvalgyti aplinkui, naujos galimybės kažkur čia pat. Tačiau rimtų sprendimų priiminėti negalima, juos realizuoti bus palanku lapkričio pradžioje.