SAULĖS UŽTEMIMAS JAUČIO-SKORPIONO AŠYJE

Mėnesio pabaigoje, balandžio 30 dieną (23:28 val. Lietuvos laiku) 11-ame Jaučio ženklo laipsnyje stos Mėnulio jaunatis, o 23:41 val. bus dalinio Saulės užtemimo pikas. 

Šį dalinį Saulės užtemimą bus galima stebėti Pietų Amerikoje, Antarktidos dalyje, Ramiajame ir Atlanto vandenyne.

Užtemimas – tai „persikrovimo“ laikas, kažkas gali baigtis, o kažkas naujai ateiti į mūsų gyvenimus. Tačiau, šis procesas gali užsitęsti, nes fiksuotasis Jaučio ženklas nemėgsta skubėti.

Taip pat, šis užtemimas bus jungtyje su Urano – chaoso ir impulsyvumo planeta. Todėl, bus svarbu nepadaryti skubotų sprendimų ir veiksmų, nepasiduoti provokacijoms. svarbiais taps klausimai, liečiantys asmeninius finansus, vertybes, pasipriešinimą permainoms, savos vertės, komforto, saugumo jausmą. Šis užtemimas gali tapti atskaitos tašku pokyčiams šiose gyvenimo sferose, tokiu metu gali tekti keisti savo požiūrį į pinigus ir nuosavybę, pasižiūrėti į situaciją kitu aspektu ir surasti tai, kas iš tikrųjų galėtų daryti laimingais. Artimomis užtemimui dienomis bus būtinas atsargumas ir apdairumas finansiniuose reikaluose, neimti kreditų, nesiskolinti ir neskolinti. Geriau būtų atidėti svarbius sprendimus.

Labiausiai užtemimo įtaką gali pajusti gimusieji:

Jaučiai 04.29 – 05.04

Liūtai 08.02 – 07

Mergelės 09.01-06

Skorpionai 11.01-06

Ožiaragiai 12.30-01.04

Vandeniai 01.28-02.03

Su šiuo užtemimu mes įeiname į užtemimų koridorių – laiką nuo šio Saulės užtemimo balandį iki Mėnulio užtemimo gegužę. Astrologijoje yra toks faktorius, kaip vidurinis taškas tarp užtemimų. Būtent tokiu tašku tarp šių užtemimų taps gegužės 8 diena (plius minus kelios dienos). Kaip ir pats užtemimo laikas veikia ne tik užtemimo dieną, o dar plius minus savaitė prieš ir po. Kad suprasti, kokia tai diena, priminsiu, jog prieš tai buvusi vidurinio taško diena buvo vasario 23 dieną (plius minus kelios dienos) ir visi žinome, kas įvyko šiuo periodu. Išvada – būtinas išskirtinis atsargumas, nepradėkime naujų darbų, nepriimkime naujų sprendimų, ypatingai gegužės 6,7,8,9,10 dienomis.