Saulės ir Mėnulio liepos mėnesio užtemimai

Deja, laukia sudėtingas  – užtemimų laikas, kai „giedrame danguje trankysis galinga perkūnija“. Pateksime į „užtemimų koridorių“, kurį pradės Saulės užtemimas liepos 13 dieną, toliau Mėnulio užtemimas liepos 27 dieną ir baigs Saulės užtemimas rugpjūčio 11 dieną.

Liepos 13 dieną – Saulės užtemimas 21-ame Vėžio laipsnyje, (aiškiausiai bus matomas Australijos, Ramiojo ir Indijos vandenynų pietuose). Dar ir „aštriame‘, sunkiame Saulės ir Plutono Ožiaragyje aspekte. Tai laikas, kai reikės išlaikyti balansą tarp asmeninio ir socialinio gyvenimo, aktualiomis taps senos buities ir šeimyninės problemos, santykiai su tėvais. Arba iššauks permainas darbe, veikloje, karjeroje, biznyje, pareikalaus peržiūrėti planus ir tikslus. Taip pat, galimos problemos dėl nuosavybės, nuomos (gali keistis sutarčių sąlygos), skolų ir kreditų grąžinimo (ypatingai dėl nuosavo būsto).

Užtemimas opozicijoje su Plutonu gali iššaukti konfliktus kolektyvuose arba su kolektyvu, konfrontaciją su valdžia ar viršininkais – tai kovos laikas už valdžią. Jo metu galime susidurti su neteisybe, su situacijomis, kuriose kažkas gali pasinaudoti savo valdžia. Versle taip pat galima kova dėl valdžios ir kontrolės. Įtakingi žmonės, tarnautojai, valdininkai gali nesutikti su jūsų pozicija ir gali reikėti ją ginti ir atstovėti.

Taip pat, ir asmeniniuose santykiuose gali iškilti prieštaravimų, todėl bus svarbu nekonfliktuoti, nesiaiškinti santykių karštakošiškai.

Šio užtemimo laiku, dar ir esant Saulės – Plutono opozicijai, gali išaugti nelaimingų atsitikimų, dramatiškų, avaringumo įvykių (ypatingai būkite atsargūs liepos 12-13 dienomis).

Ypatingai šį Saulės užtemimą gali pajausti tie žmonės, kurių asmeniniuose horoskopuose yra personalinės planetos ar „jautrūs horoskopo taškai‘ kardinalių ženklų – Vėžio, Ožiaragio, Avinų, Svarstyklių 18 – 22 laipsniuose.

Liepos 27 dieną Mėnulio užtemimas 5-ame Vandenio ženklo laipsnyje jungtyje su retro-Marsu ir tau-kvadrate su Uranu (aiškiausiai stebimas didesnėje Europos dalyje, įskaitant Ukrainą, Rusiją; didelėje dalyje Azijos, Australijos, Afrikos, Pietinės Amerikos, Ramiojo ir Indijos vandenynuose, Antarktidoje). Šio užtemimo pilna fazė tęsis 1 valandą 43 minutes. Tai palies Liūto – Vandenio ašį: Liūtas – asmeniška, individualu, Vandenis – kolektyviška. Kažkas šiuo periodu gali save atskleisti iš naujo, sulaukti rezultatų iš praeitų pastangų tiek asmeniniame, tiek kolektyviniame aspekte. Kažkas turės pereitų asmeninę krizę savirealizacijos, savęs įtvirtinimo klausimuose. Kai kuriems gali tekti asmeninių santykių išbandymo laikas. Bus svarbu išlaikyti balansą tarp individualių norų ir užduočių ir tarp tų žmonių , kurie laukia kažko ar tikisi  iš mūsų. Kad išlaikyti ramybę ir pusiausvyrą, bus reikalinga kontroliuoti tiek savo, tiek kitų mus supančių žmonių nuotaikas, emocijas. Būkite kantrūs, nepasiduokite neapykantai, irzlumui ir tiems, kurie norės valdyti jus.
Ypatingai šį Mėnulio užtemimą gali pajusti tie žmonės, kurių asmeniniuose žemėlapiuose planetos ir jautrūs taškai yra fiksuotuose Vandenio, Liūto, Jaučio, Skorpiono ženklų 2-6 laipsniuose.