RUGPJŪTIS

Rugpjūtis žada būti „karštas“. Vyks daug astrologinių įvykių žvaigždėtame rugpjūčio danguje.

Vienu svarbiausių aspektų šio mėnesio bus Marso ir Lillit (Juodojo Mėnulio) susijungimas Avino ženkle. Tai sudėtingų karminių scenarijų aspektas, kurio energijos provokuos agresiją, aršumą, konfliktiškumą. Todėl, bus svarbu krizinėse situacijose pasikliauti sveiku protu, nesivadovauti emocijomis, neprovokuoti konfliktų.

Penkios planetos judės atbuline eiga primindamos mums, kad niekas nepasidaro per vieną naktį ir svarbius sprendimus priimti gerai apsvarsčius ir numačius ilgalaikes pasekmes.

Rugpjūčio pradžia – sudėtinga. Jau 1 dieną Merkurijus bus opozicijoje su Plutonu (aspektas veiks liepos 30-rugpjūčio 3 dienomis). Teigiama pusė ta, kad sustiprins mentalinę koncentraciją, aktyvizuos protinį darbą, aštrias diskusijas. Neigiama – sunkumai šeimyniniuose santykiuose, bendradarbiaujant. Norėsime kritikuoti, o ir kritiką savo atžvilgiu galime suprasti skausmingai. Taip pat, tai nemalonių naujienų, problemų su transportu ir kelionėmis laikas, padidės traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė.

Rugpjūčio 2 dieną Saulė kvadratūroje su Uranu (veiks liepos 28-rugpjūčio 6 dienomis). Šio aspekto energijos provokuos užsispyrimą, radikalumą, norą maištauti. Per didelis laisvės troškimas gali prieštarauti atsakomybei.

Rugpjūčio 3 dieną Merkurijaus opozicija Saturnui – geriau nieko nekalbėti ir nedaryti karštakošiškai, stiprės polinkis nepateisinamai rizikai, konfliktams namuose ir bendraujant su vadovybe.

Rugpjūčio 3 dieną 18:59 val. (Lietuvos laiku) Mėnulio pilnatis Vandenyje tau-kvadrate su Uranu ir tikslia opozicija Merkurijui ir Saturnui. Tai sunki pilnatis – nemalonių siurprizų, nusivylimų, praradimų laikas. Mėnulio pilnatis siejasi su kokio nors etapo, ar proceso užbaigimu, tai gali paliesti išsisėmusius, netenkinančius santykius ar svarbius projektus, tokiu metu galima ryžtis pokyčiams.

Rugpjūčio 7 dieną Venera pereis į Vėžio ženklą (juo judės iki rugsėjo 6 d.). Šio tranzito metu stiprės rūpestis šeima, poreikis meilei, supratimui, išryškės sentimentalumas, romantiškumas.

Tolesnis periodas taip pat nebus geras planuoti ar pradėti kažką naujo, geriau užsiimti kasdieniniais reikalais.

Rugpjūčio 10 dieną Merkurijus kvadrate Uranui (veiks 8-12 dienomis) – netikėtos žinios, įvykiai gali griauti planus, padidės nervingumas, avarijų, tikimybę, reikalingas atsargumas su elektra.

Rugpjūčio 13 dieną Marsas kvadrate su Plutonu (veiks 2-19 dienomis) – stimuliuos ryžtingumą veiksmuose, galėsime daug nuveikti per trumpą laiką, tačiau sustiprės agresija, valdingumas.

Antra mėnesio pusė daug pozityvesnė – garas laikas protiniam darbui, ryžtingai ir konstruktyviai veiklai, sudėtingose situacijose bus galimybė rasti optimalius ir protingus sprendimus. Tam įtakos rugpjūčio 16-17 dienomis besijungianti Saulė su Merkurijum ir 18 dieną Venera sekstilyje su Uranu. Tai laikas, kai turėsime galimybę sustiprinti santykius su mylimaisiais, draugais. Gali užsimegzti nauji romantiški ar darbiniai santykiai, tačiau maža galimybė, kad jie bus ilgalaikiai.

Rugpjūčio 19 dieną 5:42 val. (Lietuvos laiku) Mėnulio jaunatis Liūto ženkle. Iki Mėnulio jaunaties momento reikėtų užbaigti darbus, grąžinti skolas, atsikratyti pasenusių, nereikalingų daiktų, minčių, priklausomybių. Stojant jaunačiai palanku kurti planus ateinančiam mėnesiui, o planų ir minčių realizacijai padės Merkurijus, kuris rugpjūčio 20 dieną pereis į Mergelės ženklą, kuriame jo padėtis ypač stipri.

Paskutinė mėnesio savaitė gana prieštaringa. Stiprės veiklumas, išradingumas, iš sudėtingų situacijų galėsime rasti netikėtų protingų sprendimų. Tačiau, laikotarpyje rugpjūčio 21-30 dienomis, galima susidurti su apgaulėmis, nesąžiningais žmonėmis, galima santūrumo, emocinio stabilumo, atsargumo stoka, stiprės priekabumas, įtarumas, pavydas, kada veiksmai prieštarauja sveikai nuovokai. Tokiu metu galimos nesveikos ambicijos, agresyvumas, polinkis konfliktams, prievartai, nepasitenkinimas savimi ir aplinkiniais.

Rugpjūčio 27 dieną Venera trine su Neptūnu (veiks 24-31 dienomis) – tai naujų romantinių pažinčių laikas, tačiau santykiai užsimezgę šiuo laiku gali būti arba išaukštinti, arba trapūs ir nepatikimi. Taip pat, tai laikas, kai galime sustiprinti šeimyninius santykius, suteikti jiems harmonijos.