Mėnulio užtemimas Ožiaragio ženkle

Liepos 17 dieną (0:31 val. Lietuvos laiku) 25-ame Ožiaragio ženklo laipsnyje įvyks dalinis Mėnulio užtemimas. Jis bus matomas didelėje Europos dalyje, Azijos dalyje, Afrikoje, Pietų Amerikoje, Ramiajame Vandenyne, Antarktidoje.

Šus Mėnulio užtemimas bus jungtyje su Plutonu, Venera Vėžyje bus opozicijoje su Saturnu.

Bet koks Mėnulio užtemimas – tai kažkokio jūsų gyvenimo etapo pabaiga. Tai krizė, kurios rezultate kažkas pasikeis kardinaliai. Tai laikas, kada pirmame plane atsiduria santykiai, atviri konfliktai, juridiniai ginčai.  Mėnulio užtemimas Ožiaragyje palies karjeros ir statuso temas, klausimus, susijusius su darbu, kūrybiniais projektais. Tai laikas, kai anksčiau pradėti projektai duos rezultatus ir reikės apsispręsti, kuria kryptimi judėti pirmyn. Taip pat, gali kilti problemų dėl anksčiau padarytų klaidų.

Dar viena svarbi šio užtemimo tema – darbo ir asmeniniai santykiai. Asmeniniuose santykiuose gali trūkti šilumos, emocinio artumo. Galimos depresijos, vienišumo jausmas. Nestabiliuose darbo ar šeimyniniuose santykiuose šis periodas gali iššaukti ginčus, įtampą, išsiskyrimus ar santykių nutraukimą. Problemų priežastimi gali būti materialiniai klausimai, skolos, neadekvatus pajamų paskirstymas ir kitos finansinės problemos. Tai netinkamas metas investicijoms, svarbiems finansiniams sprendimams, nesiskolinti ir neskolinti. Visus svarbius sprendimus nukelkite po rugpjūčio 3 dienos.

Psichologiniame lygmenyje šis mėnulio užtemimas – tai puikus laikas savęs pažinimui, situacijų išaiškėjimui. Jis gali iššaukti iš pasąmonės sudėtingas emocijas, gilius jausmus, kurie, atrodo, buvo seniai pamiršti. O tokiuose perioduose mes galime save daugiau pažinti ir suprasti, ką reikia savyje pakeisti, kad gautumėm tai, ko norime, ko siekiame.  Tai laikas, kai galime suvokti ar mūsų siekiai sutampa su mūsų poreikiais. Tai laikas, kai tarsi ryški šviesa apšviečia tą mūsų gyvenimo ir psichikos sektorių, kur atėjo laikas įvesti tvarką, kažką keisti, kažko atsisakyti, kažką atrasti naujo.

Šis Mėnulio užtemimas labiausiai palies tuos žmones, kurių asmeniniuose horoskopuose planetos ir svarbūs taškai yra kardinalių ženklų – Ožiaragių, Vėžių, Avinų, Svarstyklių 21 – 26 laipsniuose.