LIEPA

LIEPA

Liepa – naujų iššūkių metas.

 Kai būsime priversti pradėti mokytis besikeičiančiame pasaulyje, kurio dar nepažįstame. Tad, „prisisekime saugos diržus“, įvykiai vyks turbulencijos režime. Liepa ir rugpjūčio pradžia – tai aidas vasario įvykių.

Jau liepos 1 dieną mus „pakratys“ agresyvus Marso ir Plutono aspektas, nešantis traumas, konfliktus, agresiją. Bus svarbu nepasiduoti provokacijoms ir neprovokuoti kitų. Energijos pliūpsniai, veiksmai gali būti neapgalvoti ir pražūtingi. Geriau vengti masinių susibūrimo vietų, gali padaugėti nusikaltimų, sprogimų, gaisrų.

Liepos 5 dieną Merkurijus pereis į Vėžio ženklą, tai svarbesniu taps bendravimas su artimaisiais, pirmame plane atsidurs asmeniniai ir šeimos reikalai, stiprės jautrumas, vaizduotė, fantazija, polinkis gilintis į savo vidinį pasaulį, šeimos praeitį. Bendravimas, mąstymas bus labiau įtakojamas emocijų, informacija priimama intuityviai, galimas nepasitikėjimas, įtarumas, kadangi reakcija į naujienas bus priklausoma nuo nuotaikos.

Liepos 9 dieną Merkurijaus ir Jupiterio konfliktas. Tai padidėjusių lūkesčių ir apsiskaičiavimų metas, kai norėsis viską matyti „pro rožinius akinius“. Taip pat, galime susidurti su įžūlumu, nenorėjimu girdėti kitą nuomonę, konfliktiškumu, ginčais. Nepatartina pasirašyti sutartis, dokumentus.

Liepos 1-17 dienomis Venera  tęs tranzitą Dvynių ženklu, stiprindama gebėjimą lengvai užmegzti naujas pažintis, ypač kelionių metu, polinkį lengvam, neįpareigojančiam bendravimui, flirtui, tačiau užmegzti nauji ryšiai gali būti trumpalaikiais.

Liepos 13 dieną (21:38 val.Lietuvos laiku) stos Mėnulio pilnatis. Mėnulis, būdamas 22-ame Ožiaragio ženklo laipsnyje, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Vėžio ženkle, dar formuos harmoningą aspektą Neptūnui ir destruktyvų aspektą Plutonui. Taip pat, bus stipri Lilit (juodojo Mėnulio) įtaka. Šių energijų įtakoje galimas noras kontroliuoti artimus žmones, komanduoti, primesti savo nuomonę, svarbiais gali tapti valdžios ir pinigų paskirstymo klausimai, galimos problemos darbe, versle bei šeimose. Be to, visa tai gali būti paslėpta po kažkokių paslapčių ir neaiškumų šydu.

Liepos 18-20 dienomis Saulė su Merkurijumi opozicijoje su Plutonu – vėl konfliktų, įtampos metas. Geriau nepriiminėti svarbių sprendimų, ypatingai verslo srityje, neimti kreditų, nesiskolinti, galimos problemos su kapitalo valdymu, mokesčiais, turtiniai palikimais.

Liepos 28 dieną (20:55 val. Lietuvos laiku) stos Mėnulio jaunatis, o Saulė ir Mėnulis, būdami tarpusavio jungtyje, formuos harmoningą aspektą Jupiteriui. Mėnulio jaunaties Liūto ženkle įtaka siejama su kūrybine saviraiška, meile, vaikais, pomėgiais.

Tačiau, mėnesio pabaiga, visgi, vėl mus „papurtys“. Net penkios planetos – Venera, Merkurijus, Lilit bus konfliktiniame aspekte, o svarbiausia kulminacija taps Marso, Urano ir karminio Mėnulio mazgo Rahu jungtis . Šias planetų energijas pajusime tiek pasauliniame lygmenyje, tiek asmeniškai. Pasaulis ims keistis mums nesuprantamu vektoriumi – visų pirma, tai gali būti revoliucijų, naujų karinių konfliktų, naujų karinių židinių, ekstremizmo, teroristinių aktų, katastrofų, stichinių nelaimių įvykiai ir aplinkybės. Dar viena sritis – tai „fors mažorai‘ ekonomikos ir finansų srityje. Taip pat, prie viso šito gali prisidėti iškreipta, paslėpta informacija apie įvykius. Tad, prisisekime saugos diržus, būkime atidūs kelyje ir gyvenime.