LAPKRITIS

Lapkritis – metas, kai būdami „užtemimų koridoriuje“ pradėsime jausti „turbulenciją“.

Šis laikas primins mums, kad neišspręstos problemos gali virsti krizine situacija, būsime priversti ieškoti alternatyvių sprendimų, perspektyvų.

Tam didžiausios įtakos turės lapkričio 19 dieną įvyksiantis Mėnulio užtemimas Jaučio ženkle. Tai bus pirmasis užtemimas šiame ženkle, o ašyje Jautis – Skorpionas užtemimai tęsis iki 2023 metų spalio mėnesio. Ši ašis labiausiai įtakos mūsų finansus, energetikos krizę, orų anomalijas, vertybių perkainojimo, išgyvenimo klausimus (apie tai sekančiame straipsnyje).

Pirmosiomis lapkričio dekadomis formuosis planetų steliumas (susikaupimas) Skorpiono ženkle ir formuos tau-kvadratą įtemptai Saturno-Urano kvadratūrai, kuri reikšminga visus šiuos metus, ir dar nesiformuos jokie pozityvūs aspektai. Todėl, emocinis mėnesio pradžios fonas gali būti ypač nestabilus, konfliktinis, stresinis, gali išaiškėti kažkokios paslaptys, manipuliavimas informacija.

Situaciją švelnins harmoningas Veneros – Marso aspektas, kuris  suteiks galimybę „šlifuoti“ aštrius kampus, rasti kompromisus, išeitį sudėtingose situacijose. Taip pat, palankus aspektas romantiškoms pažintims, tik bus reikalingas atsargumas dėl užtemimo įtakoje pasireiškiančių „iškreiptų veidrodžių“.

Lapkričio 4 dieną (23:15 val. Lietuvos laiku) 13-ame Skorpiono ženklo laipsnyje stos Mėnulio jaunatis. Tai bus svarbi ir sudėtinga jaunatis paslaptingame, permainas nešančiame Skorpiono ženkle, o taip pat šios jaunaties kulminacija bus Mėnulio užtemimas Jaučio ženkle. Todėl, situacijos, kurios iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nesvarbios, bus sudėtingesnės nei iš pirmo žvilgsnio. Ši jaunatis stimuliuos permainas, kurios turės įtakos ateityje. Uranas šioje jaunatyje primins, kad ne viską kontroliuojame, o netikėtos situacijos gali pasireikšti asmeniniuose, šeimyniniuose ar dalykiniuose santykiuos, gyvenimo įvykiuose.

Lapkričio 19 dieną (10:57 val. Lietuvos laiku) bus Mėnulio pilnaties pikas, kai Mėnulis, būdamas 28-ame Jaučio ženklo laipsnyje, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Skorpiono ženkle. Ši pilnatis sutaps su Mėnulio užtemimu, apie visa tai sekančiame straipsnyje.

Paskutinę lapkričio dekadą pajusime palengvėjimą Šaulio ženklo energetikoje – Saulė ir Merkurijus pereis į Šaulio ženklą. Lengviau spręsis verslo, reklamos, juridiniai reikalai. Šaulys skatins nuotykiams, kelionėms, plės pažiūrų ir idėjų akiratį. Bus palanku bendrauti su draugais ir partneriais iš užsienio.