Lapkritis

Lapkritis – naujų galimybių ir didelės rizikos mėnuo. Naujiems startams labiau palanki bus pirmoji mėnesio pusė, o didelė tikimybė rizikai – paskutinėje lapkričio savaitėje.

Dvi pirmosios lapkričio savaitės – geras laikas visuomeninei veiklai, kontaktams su visuomeninėmis organizacijomis, grupėmis, draugais. O taip pat naujoms pradžioms įvairiose sferose. Pirmoji mėnesio dekada – labiausiai konstruktyvus laikas strategijai ir taktikai apmąstyti, planuoti. Tačiau lapkričio 1-5 dienomis dar veiks Veneros ir Saturno susijungimas, todėl finansiniuose klausimuose dar vis bus reikalingas atsargumas – neverta eksperimentuoti, ne laikas avantiūroms.

Lapkričio 1-10 dienomis formuosis Saulės/Merkurijaus – Plutono – Neptūno bisekstilis – palankus laikas kontaktams su draugais, spręsti svarbius klausimus, pradėti naują mokymosi ar tobulinimosi kursą, kas ateityje jums gali suteikti nepriklausomybę finansuose. Geras periodas IT projektams, aktyviai spręsti situacijas su bendrais partneriais, komandiruotėms, atidaryti naujas įmones, naujas veiklas. Susitikimai, pažintys, intelektualūs pokalbiai dabar gali labai įtakoti veiksmus, padės giliau pažvelgti į save, nauja informacija gali pakeisti jūsų pasaulėžiūrą arba mąstymą svarbiomis jums temomis ir suteikti naują kryptį jūsų planuose.

Lapkričio 1-6 dienomis Merkurijus sekstilyje su Plutonu (tikslus lapkričio 3 dieną) – šio aspekto energija stiprina koncentraciją ir susikaupimą, gebėjimą giliau suprasti sudėtingas temas, spręsti svarbius klausimus. Galite gauti svarbios slaptos informacijos, žinių. Tai laikas, kada lengviau suprasti esmę. Galimos naujos, naudingos pažintys. Žmonėms su ryškiomis lyderio savybėmis bus palanku suburti kolektyvus sprendžiant sudėtingus klausimus, pakelti savo autoritetą. Taip pat geras laikas užsienio kelionėms, pradėti mokytis kalbų, darbui su svarbiais dokumentais ir sutartimis, verslui, prekybai, politikams ir ekonomistams, mokslininkams ir tyrinėtojams.

Lapkričio 2-8 dienomis Venera trine su Uranu (tikslus lapkričio 5 dieną) – geras laikas bendravimui su draugais, naujoms pažintims su užsieniečiais, verslo ryšiams su užsienio partneriais. Šis aspektas suteiks daugiau laisvės finansiniuose sprendimuose. Galimos romantiškos pažintys, tame tarpe internetu. Padidės polinkis flirtui,  nuotykiams. Darbo santykiai gali peraugti į romantiškus. Dar vienas šio aspekto scenarijus – susižavėjimas žmogumi, esančiu santuokoje.

Lapkričio 1-10 dienomis Saulė sekstilyje su Plutonu (tikslus lapkričio 7 dieną) – jūsų planai ar norai gali pasikeisti įtakojant aplinkiniams – draugams, kaimynams, kolegoms. Tačiau toks pasikeitimas gali būti naudingas jums, todėl ramiai ieškokite naudos kolektyve, net jei jį sudarys tik du žmonės. Taip pat tai bus palankus laikas atsikratyti nuo to, kas seniai pasenę: technika, baldais, vadovavimo stiliumi, nereikalingais santykiais ir ryšiais.

Lapkričio 14 dieną stos Mėnulio pilnatis. Mėnulis, būdamas Jaučio ženkle, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Skorpiono ženkle, o pilnatis skatins ieškoti balanso, išryškins finansų ir nuosavybės, meilės ir tarpusavio santykių klausimus, kurie gali tampriai persipinti tarpusavyje. Artimomis Mėnulio pilnačiai dienomis gali būti sunkiau valdyti emocijas, galimas energijos pliūpsnis, skatinantis aktyvumą, ūmumą, nervingumą, dirglumą, tokiu metu nerekomenduojama planuoti svarbių reikalų, brangių pirkinių.

Lapkričio 17-19 dienomis Merkurijus formuos kvadratą su Neptūnu (tikslus lapkričio 18 dieną). Dienos neproduktyvios susitikimams verslui, nepalankios kelionėms, ypač vandens. Geriau nepasirašinėti sutarčių, nepriiminėti svarbių sprendimų, nepirkti svarbių pirkinių. Galimos apgaulės, išsiblaškymas, nesusipratimai. Gali pavesti transportas, ryšio priemonės, orgtechnika.

Paskutinė mėnesio dekada bus sudėtinga. Lapkričio 24-30 dienomis formuosis tau-kvadratas: Venera/ Plutonas – Uranas – Jupiteris. Tai bus nepalankus periodas spręsti svarbius finansinius, investicijų klausimus, ilgalaikių sutarčių pasirašymui, naujiems santykiams tiek asmeniniams, tiek verslo. Geriau nepirkti stambių pirkinių, neskolinti pinigų. Darbe ambicijų protrūkis gali trukdyti tikslui pasiekti. Venera lapkričio 25 dieną jungsis su Plutonu – sustiprės aistra, bus daug emocijų, galite suabejoti ar nepasitikėti artimu žmogumi, pavydo scenos, nesveikos emocijos griaus santykius. Nemanipuliuokite ir nepasiduokite patys tam. Urano ir Veneros tikslus kvadratas lapkričio 29 dieną gali iškelti stiprius ginčus ir konfliktus su mylimaisiais, nestabilūs santykiai gali atsidurti ties skyrybų riba. Saugokite šeimyninius santykius, nusileiskite, žiūrėkite į įvykius plačiau ir nepriiminėkite naikinančių sprendimų. Ypatingai lapkričio 23-30 dienomis nereikškite pretenzijų, nesiaiškinkite santykių, nesiimkite naujų finansinių įsipareigojimų, kontroliuokite išlaidas, nežadėkite tai, ko negalėsite ištesėti.

Lapkričio 29 dieną  Šaulio ženkle stos Mėnulio jaunatis, prasidės naujas Mėnulio mėnuo, prasidės palankus laikas planų sekančiam mėnesiui kūrimui, o iki jaunaties momento vertėtų užbaigti pradėtus darbus, grąžinti skolas. Mėnulio jaunatis siejama su ko nors pradžia, o sąsajoje su Šaulio ženklu, tai gali paskatinti polinkį nuotykiams, kelionėms, gali suteikti impulsą naujų kūrybinių projektų pradžiai, asmeninių horizontų plėtrai. Per didelis optimizmas gali klaidingai versti vertinti aplinkybes, todėl labai atsakingai reikėtų įvertinti savo siekius ir idėjas, kad ateityje tai nepasireikštų nusivylimu ir neišsipildžiusiais lūkesčiais.