Kovas – pats sudėtingiausias metų mėnuo. Liko visai nedaug…

Trečia kovo savaitė bus pilna planetų įvykių, kurie patys svarbiausi – tai Avino ženklo pradžia, antra Merkurijaus retro fazė ir sunkūs meilės planetos Veneros aspektai.

Žuvų ženklo mėnuo, kuris privertė mus permąstyti savo gyvenimus, eina į pabaigą. Jau kovo 21 dieną kartu su pavasario lygiadieniu prasidės aktyvaus ugningo Avino ženklas, o kartu ir nauji astrologiniai metai, kurie pabudins mus ryžtingiems veiksmams ir permainoms, daugelis procesų nuo šio ketvirtadienio vystysis greitai ir aktyviai.

Merkurijus vis dar atbulinėje eigoje, nuo pat mėnesio pradžios jaučiame daug nesusipratimų bendravime, darbuose, veikloje. Jis jau praėjo „sudeginto“ piką kovo 14-15 dienomis ir tik kovo 28 dieną pereis į direktyvinį judėjimą. Iki šiol vis dar jaučiame didelę nervinę ir psichologinę įtampą dėl vykstančių nesusipratimų, ligų, praradimų, klaidų veikloje, atleidimo iš darbų.

Nors retro Merkurijaus periodus mes pergyvename po tris kartus per metus, tačiau jo retrogradiškumas šių metų kovo mėnesį Žuvų ženkle yra pats sudėtingiausias šiame amžiuje. Tik lygintinai panašus buvo 2013 vasarį-kovą.

Todėl, kovas – pats sudėtingiausias metų mėnuo, nesugadinkime santykių su mums svarbiais žmonėmis, saugokime sveikatą, juo labiau, kad labai pažeidžiama bus mūsų psichika. Liko visai nedaug iki sunkaus periodo pabaigos – minimum savaitė.

Venera dabar juda oro stichijos Vandenio ženklu, kuris atsako už artistus, dizainerius, programuotojus, televizijos darbuotojus, energetikus. Paprastai tai būna pozityvus laikas, tačiau, kovo mėnesį Venera sudarys sunkius aspektus su Marsu finansų ženkle jautyje ir jungsis su Juoduoju Mėnuliu. Jei pirmasis aspektas gali pridaryti nemalonumų finansuose, konfliktuose, traumose, tai antrasis kels grėsmę meilės ir draugystės srityje, bus didelė konfliktų, santykių nutraukimo, išsiskyrimų tikimybė. Pats įtempčiausias laikas bus kovo 18 dieną, po to kovo 20-21 aspekto su Marsu piko metu ir vėlų kovo 28 vakarą. Saugokite artimus žmones, nesipykite dėl pinigų, kantrybės, kantrybės, kantrybės… Pozityvaus pagerėjimo galime tikėtis kovo 26-27 dienomis, kai Venera paliks Vandenio ženklą, o Merkurijus pagaliau pradės judėti direktyviai.