Jei planuojate gydymą ar operaciją…

 

Žmogaus kūną, kaip mikrokosmosą, veikia kosminiai įstatymai, kurie priklauso nuo planetų judėjimo. Dar Hipokratas 460 – 370 m. p.Kr. rašė: “Nelieskite geležiu tos kūno dalies, kurią valdo zodiako ženklas ir kurį tuo momentu veikia Mėnulis“. Ir tai išliko pagrindine taisykle operacijos laiko parinkimui iki šių dienų. Aišku, tai galime suplanuoti esant planinei operacijai ar pasirenkant laiką kokio tai organo gydymui. Itin sunkiais ir ekstremaliais atvejais niekas neturi teisės operacijos atidėti nei valandai, nei minutei. Tačiau, jeigu yra galimybė, verta pasinaudoti medicininės astrologijos principais.

Taigi, nepatartina atlikti operaciją tomis dienomis, kai Mėnulis juda tam tikru zodiako ženklu (tai galite sužinoti astrologiniuose kalendoriuose), kuris veikia tam tikrą žmogaus kūno dalį ar organą.

 Mėnulis Avine

Įtakoja galvos sritį – tai kaukolės kaulai, viršutinis žandikaulis, veidas, galvos smegenų didieji pusrutuliai. Nerekomenduotina lankytis pas stomatologą.

Mėnulis Jautyje

Įtakoja kaklą ir gerklę, skydliaukė, viršutinė stemplės dalis, tonzilės, adenoidai, balso stygos.

Mėnulis dvyniuose

Įtakoja rankas, raktikaulį, pečių juostą, viršutinę krūtinės ląstos dalį, trachėja, plaučiai.

Mėnulis Vėžyje

Įtakoja apatinę krūtinės ląstos dalį, pieno liaukas, apatinę stemplės dalį, skrandį, viršutinė kepenų dalį.

Mėnulis Liūte

Įtakoja širdį, diafragmą, stuburą iki juosmens, nugaros raumenis, akies tinklainę.

Mėnulis Mergelėje

Įtakoja žarnyną, bambos sritį, saulės rezginį, stambiuosius nervų kamienus su atšakomis.

Mėnulis Svarstyklėse

Įtakoja inkstus, šlapimtakius, dubens sritį, strėnas, odą.

Nerekomenduotina daryti odos operacijų.

Mėnulis Skorpione

Įtakoja lyties organus, apatinę pilvo dalį, nosies kaulus.

Mėnulis Šaulyje

Įtakoja dubenį, klubų kaulus, klubų sąnarius, šios srities raumenis, sėdimąjį nervą.

Mėnulis Ožiaragyje

Įtakoja kelius, tulžį.

Mėnulis Vandenyje

Įtakoja blauzdas, hipofizę.

Mėnulis Žuvyse

Įtakoja pėdas, blauzdinės pėdos sąnarį.

Daugelis įžymių astrologų (S. Vronskis, D. Radjaras)  rekomenduoja daryti operacijas, atsižvelgiant į priešingą zodiako ženklą:

Pavyzdžiui,

Mėnulis Avine – tinkamas laikas operuoti inkstus, šlapimo pūslę, šlapimtakius, stuburo juosmens dalį, gimdą ir prostatą.

Mėnulis Jautyje – operacijoms, susijusioms su lytine sfera, bet kategoriškai negalima operuoti vidinių sekrecijos liaukų.

Mėnulis Dvyniuose – tinkamas metas gydyti kraujotakos sistemą, arterijas, klubo sąnarius, klubus(šlaunis), kepenis, tulžį, palanku gydyti kraujo ir odos ligas, perpilti donorų kraują, veiksmingas pečių ir rankų masažas.

Mėnulis Vėžyje – tinkamas metas operuoti ir gydyti kaulus, kelių sąnarius, viršutinį bei apatinį žandikaulius, rekomenduotinos procedūros, susijusios su akmenų bei šlakų šalinimu iš organizmo.

Mėnulis Liūte – palankus laikas operuoti ir gydyti artritą, druskų sankaupas, blauzdų, kojų, kulkšnių negalias, vegetacines nervų sistemos ligas.

Mėnulis Mergelėje – tinkamas metas gydyti ir operuoti kojų pėdas, atlikti kosmetines operacijas, plastines veido ir ausų korekcijas.

Mėnulis Svarstyklėse – palankus laikas aktyviai gydyti ir operuoti galvos smegenų centrinę nervų sistemą, akių ligas, taip pat viršutinį žandikaulį ir dantis (traukti ir protezuoti).

Mėnulis Skorpione – tinkamas metas operuoti bei gydyti kaklą, gerklę, nosiaryklę, skydliaukę, apatinį žandikaulį bei apatinius dantis, traukti ir protezuoti dantis.

Mėnulis Šaulyje – palanku gydyti ir operuoti rankas bei kvėpavimo organų (plaučių, bronchų) ligas.

Mėnulis Ožiaragyje – palanku operuoti ir gydyti skrandį, kasą, pieno liaukas.

Mėnulis Vandenyje – tinkamas metas operuoti bei aktyviai gydyti stuburo krūtininę dalį, nugarą, širdį, širdies bei kraujagyslių sistemą, blužnį.

Mėnulis Žuvyse – palanku gydyti kepenis, tulžį, kasą ir žarnyną (išskyrus tiesiąją žarną).

Dar keletas rekomendacijų planuojant operaciją:

–      nepatartina  atlikti operacijų per pilnatį (bus gausu kraujo), geriausias laikas –  dylantis Mėnulis.

–      nepatartina atlikti operacijų Saulės bei Mėnulio užtemimų laiku, mažiausiai savaitę prieš ir po.

–      nepatartina atlikti operacijų per savo gimtadienį, kelias dienas prieš ir po.

Tai minimumas žinių, kurias panaudoję galite padėti sau nepatekti į nepalankius laiko tarpus operacijos atlikimui . Aišku, ne visada yra galimybė tai padaryti, tačiau jei tik įmanoma, pasinaudokite šia informacija. Arba galite kreiptis į astrologą, kuris profesionaliai įvertins operacijos atlikimo laiko galimybes.

Sveikatos visiems!