GRUODIS

Gruodį Saulė, Venera ir Merkurijus keliaus per ugningąjį Šaulį, nešdami optimizmo, permainų bangą. Todėl, bus svarbu sekti įvykius, nepražiopsoti  ir panaudoti savo šansą.

Vis gi,  gruodžio pradžia – neramus laikas, kai Marsas opozicijoje su Uranu iškels laisvės santykiuose problemas. Nekantrumas ir paskubėjimas gali privesti prie neapdairiai pasakytų žodžių ar veiksmų nesusimąstant apie pasekmes. Galimi pykčiai, nesusikalbėjimas, išsiskyrimai santykiuose, nesutarimai tarp draugų.

Gruodžio 3 dieną Merkurijus pradės judėti atbuline eiga ir retrogradiniu bus iki gruodžio 23 dienos. Šiuo periodu galime susidurti su trukdžiais komunikacijoje, transporte, bendraudami si kitais, keliaudami,  įforminant dokumentus, gali gesti ryšių, komunikacijų, transporto priemonės ir technika.  Ypatingai gruodžio 1 – 3  ir 6,7 dienomis didelė autoįvykių, nelaimingų atsitikimų, stichinių nelaimių tikimybė.

Dar ir gruodžio 3 dieną stos Mėnulio pilnatis Dvyniuose, kuri bus kvadrate su Neptūnu ir opozicijoje su Marsu ir Uranu. Visi šie aspektai bus nepalankūs pradėti bet kokius naujus darbus, nepirkti stambių pirkinių, nesudaryti stambių kontraktų. Gauta informacija gali būti nepilna arba klaidinanti, tikrinkite faktus ir nepriiminėkite svarbių sprendimų, nepalankus laikas keliauti. Šiuo periodu galima išsilaisvinti iš visko, kas nereikalinga, kas atgyveno ir prarado aktualumą, bei atlaisvinti erdvę naujoms iniciatyvoms.

Jau gruodžio 6 dieną Merkurijus jungsis su Saturnu ir abu jie bus sekstilyje su Marsu – dabar bus palanku sudaryti kontraktus su senais užsienio partneriais, galite sulaukti palaikymo iš vyresnių amžiumi arba vadovų, geras laikas atnaujinti mokslus, verslo kelionėms.

Vidurinę gruodžio mėnesio dekadą vyraus harmoningi aspektai, kurių įtakoje atsivers naujos galimybės, atsiras progų išplėsti asmeninius horizontus, daugės energijos ir entuziazmo, gali aplankyti įkvėpimas, lydėti sėkmė.

Gruodžio 14 – 17 dienomis palankus laikas naujiems kontaktams, galite sutikti įdomių žmonių. O gruodžio 16 dieną Saulė trine su Uranu suteiks naujų, originalių, novatoriškų idėjų.

Gruodžio 18 dieną mūsų laukia Mėnulio jaunatis Šaulyje, kuri jungsis su Saturnu bus trine su Uranu. Ši jaunatis įkvėps naują energiją, būsime atviri naujiems planams, bus palanku keistis, naujai pažvelgti į pasaulį, atsiverti naujovėms, prasidės palankus laikas naujiems užmojams.

Gruodžio 21 dieną Saulė pereis į Ožiaragio ženklą, o toks Saulės tranzitas bus palankus siekiantiems karjeros, ilgalaikių planų formavimui. Tranzito metu gali išryškėti tikrieji ketinimai, gebėjimas aiškiai suplanuoti tolimesnius veiksmus, o sveiko ambicingumo, nuovokumo ir atkaklumo dėka galima įgyvendinti tikslus, pasiekti gerų veiklos rezultatų. Susikoncentruokite ties svarbiausiu, kelkite tik realius tikslus, veikite tik teisėtais būdais.  Tai bus ypatingas, žiemos saulėgrįžos periodas, kai Saulė pasiekia minimalų aukštį zenite, kada Žemė metinės kelionės metu labiausiai priartėja prie Saulės.

Gruodžio 23 dieną Merkurijus vėl pradės judėti direktyviai ir, leidžiantis metų pabaigos uždangai, paskutinėje gruodžio dekadoje bus puikus laikas naujoms pradžioms darbe, versle, naujoms kryptims biznyje, moksle. Taip pat, palankus laikas dalykinėms ir romantinėms pažintims, santykių stiprinimui su vaikais ir mylimaisiais.