GEGUŽĖ

Gegužė – aktyvus, kupinas įvykių, įkvėpimo mėnuo.

Gegužės 5 dieną  (01:45 val. Lietuvos laiku) 15-ame Jaučio ženklo laipsnyje stos Mėnulio jaunatis. Iki to laiko verta užbaigti senus darbus, grąžinti skolas. O su lig jaunaties pradžia palankus laikas svarbioms pradžioms, naujoms veikloms.  Jaunaties metu, Mėnulis ir Saulė, būdami tarpusavio jungtyje, formuos harmoningus aspektus Saturnui ir Neptūnui, todėl ateinantį mėnesį, pasitelkus valingus, tikslingus veiksmus, bus galima sustiprinti savo finansinę ir materialinę padėtį. Palanku vystyti verslą, spręsti finansinius klausimus, naujoms technologijoms.

Gegužės 8 dieną Merkurijus jungsis su Uranu (veiks 6-10 dienomis). Tai naujų idėjų, netikėtos informacijos, žinių, įvykių laikas, kas gali pakeisti situaciją netikėta kryptimi. Taip pat, netikėtų vizitų, kontaktų, susitikimų, naujų pažinčių laikas. Tačiau, bus verta vengti neapgalvotų,  skubių išvadų, remkitės tik faktais. Galimos netikėtos kelionės ar netikėtumai kelionėse, problemos su transportu, darbe su elektra. Bus didesnė teroro aktų, katastrofų rizika.

Gegužės 9 dieną Venera trine su Jupiteriu ir kvadratūroje su Plutonu (veiks 5-12 dienomis). Prieštaringas derinys. Galimi netikėti finansiniai sprendimai – netikėtos pajamos iš ankstesnių investicijų, nauji pajamų šaltiniai. Finansų srityje reikės blaivaus proto ir situacijos įvertinimo, nes galime susivilioti abejotinu finansiniu pasiūlymu ar išleisti daugiau nei galime sau leisti. Planetų energijos stiprins emocijas, kaitins jausmus. Tai romantinių pažinčių, audringų romanų (net lemtingų) laikas. Santykiai gali tapti rimtais, tačiau pilni aistros ir pavydo. Taip pat, šis laikas gali tapti rimtu išbandymu nestiprioms poroms aiškinantis santykius, finansiniuose ginčuose. Priklausomai nuo asmeninio horoskopo parodymų, galimi netikėti nemalonumai, praradimai, santykių nutrūkimas, stresinės situacijos. Šis permainų laikas suteiks galimybę vidinei transformacijai ir atsinaujinimui. Kažkas gali išeiti, kad atsirastų kažkas naujo.

Gegužės 14 dieną Saulė trine su Plutonu – galimybė pamatyti situacijos esmę, rasti problemų sprendimus. Geras laikas lyderiams, gerinti santykius su kolektyvu. Gali netikėtai pasikeisti finansiniai planai, tačiau toks pokytis bus tik į gerą. Išnaudokite šį laiką tam, kad palengvintumėt savo gyvenimą atsikratant to, kas jums tapo jau nereikalingu.

Gegužės 16 dieną Merkurijus palankiame aspekte su Neptūnu ir Saturnu – geras laikas planuoti, darbui su dokumentais, deryboms, sutarčių pasirašymui, klausimų sprendimui su vadovybe ar oficialiose instancijose.

Gegužės 19 dieną  (00:11 val. Lietuvos laiku) stos Mėnulio pilnatis 28-ame Skorpiono laipsnyje. Kartu Mėnulis formuos opoziciją Uranui ir Venerai, o ir pati fazė kaitins emocinį foną. Senos dvasinės žaizdos gali vėl atgyti, o jei santykiuose prisikaups problemų, jos gali „sprogti“. Bus reikalingas kitoks problemų sprendimas, gal net kažko atsisakymas arba su kažkuo susitaikymas.

Taip pat, šią dieną Venera jungsis su Uranu – noras ištrūkti iš rutinos, polinkis netikėtiems veiksmams, nuotykiams. Netikėtų pažinčių, romantinių susižavėjimų, pažinčių internetu laikas.

Taip pat, šią dieną Merkurijus trine su Plutonu – mentalinė koncentracija, situacijų esmės ir problemų priežasčių matymas. Gali išaiškėti paslaptys, slapti procesai. Žodžiai turės didesnį poveikį nei bet kada – nekalbėkite neapgalvoję, nesišvaistykite jais. Tačiau, jei norėsite pasiekti rezultatų derybose, kalbėkite iš esmės, gerai apgalvokite svarius argumentus. Geras laikas komandiruotėms, kelionėms, intensyviam mokymuisi.

Gegužės 21 dieną Saulė ir Merkurijus pereina į Dvynių ženklą ir jungiasi. Merkurijus Dvyniuose išbus iki liepos 4 dienos. Galime išgirsti svarbią informaciją, kuri suteiks naują posūkį veiklai ir planams. Bendravimas taps laisvesnis, kontaktai greitesni, situacijose ir aplinkybėse būsime mobilesni.

Paskutinėmis gegužės dienomis neverta pradėti naujų veiklų, kažką planuoti, numatyti, nes pagrindinis veikėjas aspektuose bus Neptūnas – fantazijų ir iliuzijų meistras. Šiuo laikotarpiu bus verta remtis tik logika ir sveiku protu, nes intuicija gali pavesti.

Gegužės 30-31 dienomis Merkurijus kvadrate su Neptūnu ir opozicijoje su Jupiteriu. Pernelyg didelis optimizmas gali pavesti, netikėkite tais, kas siūlys „aukso kalnus“. Galime susidurti su apgaule, bus reikalingas atsargumas su naujais žmonėmis. Tikrinkite naujai gautą informaciją. Išaugs rizika apsinuodyti maistu, alkoholiu, medikamentais.

Geriau šį laiką išnaudokite santykiams puoselėti, nes taip pat tomis dienomis Venera palankiame aspekte su Neptūnu ir Saturnu. Kažkas gali priimti sprendimą apsigyventi kartu arba įteisinti santykius. Naujų susižavėjimų, slaptų romanų, pažinčių metas. Geras laikas kūrybai ir poilsiui su mylimaisiais. Gražaus ir pozityvaus pavasario!