BALANDIS

Norėčiau parašyti kažką pozityvaus… Tačiau, žiūrint į balandžio mėnesio aspektus, to padaryti neišeis. Kaip danguje, taip ir ant žemės…

Jeigu kovą mes dar stovėjome priešais duris su lentele „krizė“, tai balandį šias duris būsime priversti atverti ir realiai įvertinti užklupusią situaciją. Pasaulis žengia į ekonomikos nuosmukio periodą, žmonija tik ant šio reiškinio pradžios slenksčio. Valstybės užsidarė karantinui, realu, kad jis tęsis ne tik šį mėnesį, todėl astrologinius aspektus reikėtų žiūrėti per veiksmų suvaržymo prizmę.

Svarbiausiu mėnesio aspektu bus Jupiterio ir Plutono susijungimas Ožiaragio ženkle. Tiksliu jis taps balandžio 5 dieną, tačiau jo poveikį jusime visą mėnesį ir net iki metų galo. Ožiaragis susijęs su valdžia, valstybinėmis, tarptautinėmis struktūromis ir pasaulio finansais. Plutonas inicijuoja radikalias permainas ir transformacijas, išryškina tai, kas paslėpta. Prie viso šio sunkaus aspekto prisideda dar Marso ir Saturno susijungimas, kuris prasidėjo kovo 31 dieną ir bus aktyvus iki balandžio 8 dienos. Šio aspekto energijos kurs slegiantį emocinį foną, nebejusime perspektyvų, būsime dirglūs. Todėl, pirmoji mėnesio savaitė bus ypatingai slegianti ir sunki. Padidėjusi avaringumo, traumatizmo rizika.

Balandžio 4 dieną Merkurijus jungsis su Neptūnu (aspektas veiks balandžio 1-6 dienomis). Iliuzijų meistras Neptūnas „muilins“ mūsų suvokimą, iškraipys informaciją ir realybę. Aktyvizuosis užkulisinės intrigos, slaptos operacijos, šešėlinės schemos, visokio plauko sukčiai, tame tarpe ir internete. Todėl, bus svarbu tikrinti informaciją, būti atidiems su dokumentais. Tomis dienomis padidėja rizika pasigauti infekciją, Neptūnas būtent susijęs su virusais ir infekcijomis. Todėl, bus ypač svarbu laikytis visų atsargumo priemonių. Taip pat, galimi apsinuodijimai maistu, alkoholiu, cheminėmis priemonėmis, vaistais.

Balandžio 7 dieną Marsas kvadrate su Uranu – aspektas, suteikiantis netikėtus ir nenuspėjamus įvykius. Tai „fors-mažorų“, padidėjusios gaisrų, katastrofų, nelaimingų atsitikimų rizikos laikas. Pasaulyje gali vykti griaunamieji įvykiai – stichinės nelaimės, karinių konfliktų paaštrėjimas, destruktyvių jėgų suaktyvėjimas. Tiems, kurie dėl tam tikrų aplinkybių jautėsi suspausti kažkokių rėmų ar santykių, tai gali būti maišto laikas, sprendimas atsisakyti apribojimų nepaisant pasekmių. Ir vėl, padidėjusi avaringumo, darbo su elektros prietaisais, naudojimosi šaunamaisiais ginklais rizika.

Balandžio 8 dieną Mėnulio pilnatis Svarstyklių ženkle sutaps su tiksliu Merkurijaus ir Jupiterio sekstiliu. Šis pilnas Mėnulis aštrins susikaupusius prieštaravimus išryškindamas verslo, asmeninius ir tarptautinius santykius. Galimi netikėti įvykių posūkiai santykiuose su kolegomis, partneriais tiek versle, tiek santykiuose – konfliktuose ar problemų sprendimuose dabar geriau nusileisti mažuose dalykuose kad neprarasti daugiau.

Balandžio 11 dieną Merkurijus sekstilyje su Saturnu – aspektas padės sutekti dėmesį į pagrindinius dalykus, išlaikyti „blaivią galvą“ ir  nepasiduoti momentiniams protrūkiams, kad emocijos nemaišytų adekvačiai reaguoti į aplinkybes. Geras laikas intelektualiam darbui, informacijos analizei, bendrauti su draugais.

Balandžio 14 dieną tikslus Saulės ir Plutono kvadratas Ožiaragyje (veiks 11-18 dienomis) sutaps su paskutiniu Mėnulio ketvirčiu. Kitų žmonių aplinkybės ir valia gali kliudyti asmeniniams planams ir iniciatyvoms, kažkas gali piktnaudžiauti savo valdžia, manipuliuoti. Stenkitės kontroliuoti savo reakcijas, tačiau, jei aplinkybės vers pastovėti už save, būkite išlaikyti ir apsišarvuokite argumentais. Šios energijos vers atsikratyti senais daiktais, nebetenkinančiais santykiais tiek dalykiniais, tiek asmeniniais. Traumų, avaringumo padidėjusi rizika.

Balandžio 15 dieną saulė kvadrate su Jupiteriu (veiks 12-19 dienomis). priklausomai nuo asmeninio horoskopo parodymų, kažkam – tai  naujų galimybių metas, kažkam – tik pažadų, kažkam – skausmingų pasididžiavimo injekcijų laikotarpis. Tai laikas, kai gali būti iškreipiamos perspektyvos, o lūkesčiai – nerealistiniai. Bus tendencija ignoruoti arba neįvertinti negatyvius dalykus ir pervertinti savo galimybes ar aplinkybes. Finansiniu požiūriu didelė tikimybė neapgalvotoms investicijoms, kurios gali atnešti nuostolius.

Balandžio 18-19 dienomis Merkurijus tiksliame sekstilyje su Venera ir Marsu – jei santykiuose su artimaisiais ar verslo partneriais iškilo sunkumų, pats laikas juos ištaisyti, priimti kompromisą, rasti bendrą kalbą, pasakyti artimiesiems, kaip mylite juos. Dabartiniu išorinių apribojimų laikotarpiu, kai bendra atmosfera pasaulyje yra įtempta, labai svarbu būti jautriems tiems, kurie mums brangūs ir kam esame brangūs.

Paskutinė mėnesio dekada gali atnešti netikėtų įvykių, vėl bus juntama padidėjusi įtampa. Neverta kurti planų perspektyvoms, tai gali būti tuščias laiko švaistymas, nes realybė viską koreguos. Dabar bus svarbus lankstumas, sugebėjimas priimti pokyčius ir pajusti tam tikro laikotarpio tendencijas.

Balandžio 21 dieną Saulė kvadrate su Saturnu (veiks 18-25 dienomis) – sunkus aspektas tarp konfliktuojančių planetų ir neturinti palaikymo iš kitų gerų energijų. Kliūtys kasdieniniuose reikaluose, apribojimai, konfliktai su valdžia ar valdininkais. Moterims sunkumai santykiuose su vyrais arba problemos su vyro šeima.

Balandžio 23 dieną Mėnulio jaunatis Jaučio ženkle. Ir tai bus nepaprasta jaunatis, kuri jungsis su Uranu neturėdama harmoningų kitų planetų aspektų.  Viena iš temų – išmokti priimti iššūkius, pokyčius kaip dalį gyvenimo. Gali kilti naujų, nestandartinių idėjų, tačiau neplanuokite tai ilgam, jų realizacija gali būti susijusi su nežinomybe kas bus toliau. Kartu tai bus pinigų, resursų, materialinių dalykų klausimai. Galimi finansiniai praradimai dėl ekonominių faktorių. Bus svarbu persitvarkyti, sumažinti išlaidas, išanalizuoti jas.

Dar ir balandžio 26 dieną Saulė jungsis su Uranu (veiks 20-30 dienomis). Tai pagrindinis jaunaties aspektas. Uranas neša permainas ir išlaisvina iš dalykų, kurie jau atgyveno. Netikėtų įvykių metas, kai keičiasi planai ir situacijos. Galimi siurprizai, „fors-mažorai“, išsiskyrimai, neapgalvoti žingsniai. Todėl, bus ypatingai svarbu nepasiduoti impulsui, vengti konfliktų ir ginčų. Traumų, padidėjusio avaringumo, katastrofų rizika.

Įtemptas mėnuo, ką čia bepridursi… Tačiau, visi būsime priversti šio laikmečio pokyčius išmokti priimti kaip gyvenimo dalį. Tai laikas, kai reikia išmokti prisitaikyti prie naujų sąlygų, kurias sukelia karantinas su visomis jo pasekmėmis.