BALANDIS

Balandį jausimės tarsi skriedami amerikietiškais kalneliais. Du planetų steliumai (susikaupimai viename ženkle) kardinaliuose ženkluose – Avine ir Ožiaragyje. Pirmoje balandžio pusėje net 6 iš 10 planetų Avine periodiškai konfliktuos su planetomis Ožiaragyje. Dar ir Marsas pridės įtampos su dvejais susijungimais – pirmoje savaitėje su Saturnu ir paskutinėje – su Plutonu. Žodžiu, laukia netikėtumų, siurprizų, įtemptų situacijų mėnuo.

Balandžio pradžioje mes jausime sudėtingą pilnatį, prasidėjusią kovo paskutinę dieną. O jau balandžio 2 dieną Marsas jungsis su Saturnu (veiks iki balandžio 9 dienos). Šios jungties energijos gali padėti darbuose, veikloje, kurie reikalauja didesnių pastangų, koncentracijos, dėmesio detalėms, tačiau nebandykite skubėti! Vis gi, ši jungtis turės nemažai sudėtingų ir problematiškų scenarijų. Gali iškilti kliūčių ir, atrodo, neišvengiamų sunkumų, kuriuos įveikti  reikės daug ir didelių pastangų. Taip pat, galime pajusti slegiantį emocinį foną, grėsmės jausmą arba perspektyvų nebuvimą. Būsime įsitempę ir dirglūs, kas gali iššaukti konfliktus. Galime susidurti su žiaurumu, spaudimu, piktnaudžiavimu valdžia ar bandymu manipuliuoti. Nepatartina pradėti kažko naujo, eksperimentuoti. Tai padidėjusio avaringumo, traumatizmo (kaulų lūžių, kritimo iš aukščio, sužeidimų), nelaimingų atsitikimų laikas.

Balandžio 4 dieną retro Merkurijus tikslioje kvadratūroje su Marsu – teigiamu aspektu tai – protinės energijos koncentracija, kas leis atlikti sudėtingus intelektualinius sprendimus ir darbus, taip pat aktyvūs kontaktai, bendravimas. Neigiamu aspektu – mūsų pažeidžiamumas ir dirglumas, iškelsiantys konfliktus, kritiką, impulsyvumą. Taip pat ir negatyvus aspektas balandžio 5 dieną – retro Merkurijus kvadrate su Saturnu – prisidės prie pavojingo laiko vairuojant, kelyje, gali pavesti transportas, verčiau atidėti keliones.

Balandžio 7-12 dienomis truputėlį harmoningesnis laikas. 7 dieną Venera formuos triną su Saturnu – leis stiprinti santykius su partneriais, mylimaisiais. Tuo laiku gali megztis romantiniai santykiai dideliu amžiaus skirtumu. Sėkmingai bus sprendžiamos finansinės problemos. Gali atsinaujinti senos pažintys.

Balandžio 11 dieną – Venera trine su Marsu – tai geras laikas finansinėms problemoms spręsti.

Balandžio 12 dieną – Venera sekstilyje su Neptūnu – šis laikas stimuliuos vaizduotę, įkvėpimą, estetinį poreikį ir kūrybingumą. Naujuose santykiuose ir pažintyse bus reikalingas atsargumas, ypatingai 12-16 dienomis.

Balandžio 14-16 dienomis – padidinto avaringumo, netikėtumų kelionėse laikas. Neverta pradėti nieko naujo, geriau užbaigti pradėtus darbus.

Balandžio 15 dieną Merkurijus pradės judėti direktyviai ir tai sutaps su Mėnulio mėnesio pabaiga.

Balandžio 16 dieną 4:57 val. (Lietuvos laiku) stos Mėnulio jaunatis Avine. Tai bus nepaprasta jaunatis, jos metus jungsis Uranas. Tai suteiks nestabilumą, nuotaikų kaitą, nekantrumą.

Svarbius sprendimus priiminėkite nuo balandžio 17 dienos – tai bus palankus laikas negatyvius momentus paversti pozityviais. Tai geras laikas sudaryti sutartis, realizuoti naujus planus, verslui.

Balandžio 18 dieną Saulė jungsis su Uranu. Tai netikėtumų laikas. Būkite atviri naujoms idėjoms. Galimi netikėti kontaktai, susitikimai su nepaprastais žmonėmis. Kitiems galimi įvykiai, kurie gali „išmušti iš vėžių“, paaštrėti problemos. Kadangi ši jungtis neturės harmoningų aspektų, galima teraktų, ekstremizmo, padidėjusio avaringumo, katastrofų rizika.

Balandžio 20 dieną Saulė pereina į Jaučio ženklą į pirmą planą iškeldama praktiškas temas ir interesus. Sumažinsime tempą, problemas spręsime ramiau. O balandžio 24 dieną Marsas sekstilyje su Jupiteriu stimuliuos mūsų entuziazmą, ryžtingus sprendimus, energiją ir veiklumą. Tai bus geras laikas verslui, bendradarbiavimui, reklamai ir savireklamai, finansiniams klausimams spręsti, kelionėms, komandiruotėms.

Balandžio 24 dieną Venera pereina į Dvynių ženklą ir jame bus iki gegužės 19 dienos.

Balandžio 26 dieną Marsas jungsis su Plutonu. Tai bus sudėtingas periodas. Teigiama prasme – pradėtos pradžios tuo metu turės ilgalaikes pasekmes, jausimės energingi, galintys „kalnus nuversti“. Neigiama prasme – galime susidurti su spaudimu, prievarta, piktnaudžiavimu valdžia. Galimas įtraukimas į slaptą veiklą, machinacijas, ypatingai su svetimais pinigais ar bendru kapitalu. Reikės daug pastangų norintiems išlikti politikoje ar versle. Galimos radikalios permainos išlaikant profesinę padėtį. Venkite agresyvių asmenybių, žmonių susikaupimo vietų. Padidės nelaimingų atsitikimų (fizinių traumų, kritimo iš aukštai), avarijų, karinių konfliktų rizika.

Balandžio mėnesio 30 dieną 3:58 val. (Lietuvos laiku) stos Mėnulio pilnatis Skorpione. Tai bus laikas atsisakyti to, kas nepasiteisino. Santykiuose gvildensime finansines, patikimumo ir savigarbos temas. Būsime linkę liguistai reaguoti į nepagarbą (realią ar įsivaizduojamą), nesupratimą ar dėmesio stoką. Gali išaiškėti slapta informacija, paslaptis.