VASARIS

Vasaris  atvers naujų galimybių langus po sausio „užtemimų sezono“ prieš pasisukant kovą atbuliniam Merkurijaus judėjimui. Tačiau, ne visas mėnuo bus geras naujoms pradžioms.

Pirmosiomis vasario dienomis aplinkybės gali netikėtai keisti pradinius planus, kurs įtampą – tai Marso kvadratūroje su Plutonu įtaka. Verta pabaigti tai, ką seniai pradėjote, atsikratyti nereikalingu balastu, daiktais ir atlaisvinti vietą naujoms energijoms.

Vasario 3 dieną Venera pereis  į Ožiaragio ženklą (iki kovo 1 dienos), kur jungsis su Saturnu, Plutonu ir Pietiniu mazgu. Prasidės naujas Mėnulio mėnuo, kuris sutaps ir su Geltonosios Žemės Kiaulės (Šerno) metų pradžia. Tai sutelks mus į partneriškus santykius rimtam požiūriui, be šauliško avantiūrizmo ir noro meilės nuotykiams. Jausmus, norus ir instinktus bus lengviau kontroliuoti. Venera Ožiaragyje konservatyvi ir nesileidžia į flirtą. Susilaikymas ir nuosaikumas duos geresnius dividendus, negu lengvabūdiškumas. Todėl, poros, kuriose santykiai pribrendę, gali spręsti apie jų įteisinimą. Galimos pažintys su gerokai vyresniais amžiuje.

Vasario 4 dieną Mėnulio jaunatis  (23:04 val. Lietuvos laiku), 16-ame Vandenio ženklo laipsnyje. Nežiūrint į tai, kad Marsas bus įtemptame aspekte su Plutonu, ši jaunatis neš gan pozityvias energijas. Tai naujų galimybių versle, naujuose darbuose, moksluose, pasirašant kontraktus, svarbius juridinius dokumentus, naujoms bendradarbiavimo pradžioms laikas. Todėl, naujus darbus, veiklas pradėkite nuo vasario 5 dienos.

Vasario 8-9 dienomis – dar vienas pozityvus faktorius – Merkurijus formuos tikslų sekstilį Marso ir Urano jungčiai (veiks vasario 5-12 dienomis). Puikus laikas „proto šturmui“ – koncentruosis mentalinės energijos, išradingumas. Gali netikėtai gimti idėjos, išgirsime netikėtų naujienų, kurios darys perversmą nauja kryptimi. Kad geriau išnaudoti šią galimybę, reikia būti atviriems bet kokiems sprendimams. Galimos sėkmingos komandiruotės, užsienio verslo kelionės, netikėti ir įdomūs kontaktai.

Antrą vasario dekadą – geras laikas iniciatyviems ir versliems žmonėms, kurie sugebės apgalvotai rizikuoti, tačiau šį periodą sunku bus planuoti, nes gyvenimas gali kai ką „pakoreguoti“.

Vasario 13 dieną Marsas jungsis su Uranu Avine (veiks vasario 8-18 dienomis). Šios energijos suteiks polinkį impulsyvumui, laisvei, norą maištauti prieš bet kokius apribojimus. Bus reikalingas atidumas vairuojant, dirbant su technika, išaugs gaisrų, nelaimingų atsitikimų su ugnimi rizika.

Vasario 18 dieną Venera jungsis su Saturnu (veiks vasario 14-22 dienomis). Sunkiai reikšime jausmus, galimas atšalimas santykiuose, jų išbandymas. Gali užsimegzti pažintys su daug vyresniais partneriais arba darbe su kolegomis. Finansiniuose klausimuose galimi sėkmingi sprendimai, bet tik jei jie gerai patikrinti, o ne spontaniški.

Vasario 19 dieną stos Mėnulio pilnatis (17:54 val. Lietuvos laiku) 1-ame Mergelės laipsnyje. Pilnaties metu taip pat Merkurijaus ir Neptūno kvadratūra aktyvizuos Neptūno ir Jupiterio kvadratūrą. Tai bus „išsiblaivinimo“ laikas, kai nebus galima užsimerkti prieš nepatogius  faktus, įvykius, aplinkybes. Teks atsisveikinti su iliuzijomis. Taip pat, tai gali būti kažkokios veiklos pabaiga, kuri neatnešė pelno. Jei norsite išeiti iš darbo, nedarykite to, jei neturite realios naujo darbo vietos.

Vasario 23 dieną Venera jungsis su Plutonu (veiks vasario 20-26 dienomis). Tai romantiškų pažinčių, naujų susižavėjimų, romanų laikas. Santykiai gali klostytis labai greitai, „saldainių,  gėlių“ periodas neužtruks pereiti į intymų. Nauji santykiai gali būti rimti, tačiau vystysis ne pagal harmoningą scenarijų. Kai kas gali patirti seksualinį priekabiavimą iš vadovybės pusės. Jau esančius santykius sunkins problemos dėl pavydo, galimi išsiskyrimai, santykių nutraukimai. Taip pat, galime sutikti žmogų iš praeitis, atkurti senus nutrūkusius santykius. Finansinėje srityje galimos tiek pajamos, tiek išlaidos. Geras laikas svarbiems pirkiniams, tačiau ne investicijoms.

Vasario pabaigoje formuosis Veneros ir Urano kvadratūra, kuri tikslia taps kovo 1 dieną. Todėl, paskutinėmis vasario dienomis galimas emocinis nepasitenkinimas, stresas ar neįprasti poreikiai, kurie pastūmės neapgalvotiems veiksmams. Jei santykiai buvo konfliktiški, vasario gale ar kovo pradžioje gali nutrūkti, ypatingai naujų, nepatvarių. Finansiniams sprendimams, naujam verslui, partnerystei, naujoms pažintims šis laikas bus nepalankus.

Taip, kad vasarį virs aistros, liesis emocijos, siaus tikras Valentinas.