VASARIS

Vasaris iš pirmo žvilgsnio atrodytų kaip ir nuobodus. Tačiau, Saulei, Merkurijui ir Venerai keliaujant Vandenio – netikėtumų ženklu, tikrai  mėnuo bus neprognozuojamas. Be to, viduryje mėnesio mūsų laukia Saulės užtemimas Vandenio ženkle, o užtemimai visada pateikia siurprizų.

Pirmoje vasario dekadoje bus svarbu adekvačiai mąstyti ir veikti, santykiuose vengti nesutarimų.

Vasario 4 dieną  – Venera kvadratūroje su Jupiteriu (veiks vasario 1 – 8 dienomis). Šiuo periodu patartina vengti išlaidų, kurios gali būti nepagrįstos. Neišlaidaukite, nepirkite stambių pirkinių, ne pats geriausias laikas kreiptis dėl kredito, investuoti.Jei priiminėsite finansiniu sprendimus versle, įsitikinkite, kad jūsų planai realistiniai. Santykiuose galimi konfliktai dėl finansų arba interesų nesutapimo. Nepersivalgykite, nes bus tendencija greitai priaugti svorio.

Vasario 7 dieną Venera sekstilyje su Uranu aktyvuos socialinį gyvenimą, bendravimą su įdomiais žmonėmis. Tai romantiškų pažinčių internetu laikas, santykiai gali užsimegzti esant bendriems interesams ir požiūriui.

Vasario 10 dieną Saulė kvadratūroje su Jupiteriu (veiks vasario 3 – 17 dienomis). Šiuo periodu galimi konfliktai su autoritetingais asmenimis, galimos problemos su teisėsauga arba seni neišspręsti konfliktai gali būti pradėti spręsti teisme.  Bus tendencija ignoruoti  arba neįvertinti negatyvumo ir  pervertinti savo galimybes ar aplinkybes. Versle ir planuose galite apsiimti daugiau, nei pakelsite. Šis laikas stiprins norą siekti, kelti ypatingus tikslus, ambicingus projektus, tačiau bus svarbu labai realiai viską įvertinti.

Vasario 13 dieną Merkurijus kvadrate su Jupiteriu (veiks vasario 10 – 15 dienomis) Pernelyg didelis optimizmas ir pasitikėjimas gali trukdyti realiai įvertinti savo jėgas. Galimos problemos su komunikacija,transportu, trukdžiai kelionėse.

Vasario 14 diena –  tai Valentino diena, kuri laikoma meilės, įsimylėjėlių švente, bus dalinio Saulės užtemimo išvakarėse, todėl tai bus ypatingas ir reikšmingas laikas. Šią dieną bus pati nepalankiausia 29-oji Mėnulio diena, kuri laikoma „šėtono“ diena pagal Mėnulio kalendorių, kada visiškai nepalanku ką nors naujo pradėti, nepalanku netgi ką nors planuoti, o kadangi bus juntama ir užtemimo įtaka, tai šią dieną vertėtų vengti įkyrių žmonių ir minčių, galima nutraukti neperspektyvius santykius ir ryšius. Norint išvengti nemalonių aplinkybių, situacijų ir negatyvių pasekmių tarpusavio santykiuose, šią dieną reikėtų išlikti santūriais, geranoriškais, pakantesniais kitų žmonių atžvilgiu, gerai apgalvoti savo veiksmus ir kalbas, vengti abejotinų ryšių, jausti saiką vartojant svaigiuosius gėrimus.

Vasario 15 dieną vyks Saulės užtemimas Vandenio 28-ame laipsnyje (apie tai plačiau sekančiame straipsnyje).Užtemimai Vandenyje susiję su nauju požiūriu į daiktus, aplinkybes ir santykius, tai laikas, kai permainos beldžiasi į duris.Tačiau tos permainos turi būti gerai apgalvotos ir joms pasiruošta. Veikla ir projektai, pradėti užtemimo metu, gali eitis ne taip kaip planavote. Todėl, artimomis užtemimui dienomis geriau nepriiminėti svarbių sprendimų, nepradėti naujų veiklų, visa tai perkeliant po vasario 18 dienos.

Vasario 21 dieną Venera jungsis su Neptūnu (veiks vasario 17 – 25 dienomis). Šis aspektas stimuliuos estetinius poreikius, stiprins vaizduotę tiems, kurie užsiima kūryba. Muzikantams, poetams, dailininkams tai bus labai produktyvus laikas. Šis aspektas taip pat veiks tarpusavio supratimą santykiuose, bus lengviau suprasti vienas kitą ir išspręsti nesutarimus. Geras laikas šeimyninėms šventėms, meilės prisipažinimui. Romantika tarsi sklandys ore, megzis slapti meilės susižavėjimai, tačiau bus polinkis idealizuoti santykius ir matyti tai, ką norite matyti, kas gali privesti prie nusivylimo. Taip pat, galimos iliuzijos finansiniuose sprendimuose, todėl bus būtinas atsargumas ir apdairumas.

Vasario 25 dieną tikslūs taps trys aspektai:

Venera kvadrate su Marsu – veikia emocijas ir gali sukelti problemas santykiuose tiek tarp verslo partnerių, tiek tarp sutuoktinių – dėl finansų, informacijos, kuri buvo nuslėpta, nenoro skaitytis su partnerio interesais, susikaupusių pretenzijų.

Merkurijus jungtyje su Neptūnu – veikia mentalinę sferą, vaizduotė stiprės, nesusipratimų daugės, būkite atidūs su informacija ir dokumentais.

Saulė sekstilyje su Saturnu – šis aspektas teiks vilčių, padės realiai matyti dalykus, atskirti „grūdus nuo pelų“ ir pasikliauti sveiku protu, kas bus labai aktualu.

Vasario pabaiga daug optimistiškesnė. Vasario 27 dieną Venera bus sekstilyje su Plutonu(veiks vasario 24 – kovo 4 dienomis). Šis aspektas stimuliuos jausmus, romantizmą ir seksualumą. Naujos pažintys gali tapti rimtomis, o tarp jau esančių porų sustiprės artumas. Tačiau, kartu gali iškilti problemų dėl pavyduliavimo ir per didelio parterio kontroliavimo. Taip pat, tai bus palankus laikas finansiniams sprendimams, kredito gavimui.