Vasaris

Vasaris – vienas iš sudėtingiausių mėnesių šiais metais. Planetų energijų ir įvykių amplitudė bus labai plati – nuo pozityvių galimybių atsinaujinimui iki krizinių įvykių su nenuspėjamomis pasekmėmis. Tai bus ir malonių staigmenų, ir nemalonių įvykių laikas. Prie „stipriai grojančių“ planetų aspektų prisidės ir vasarį įvyksiantys du užtemimai (apie juos – sekančiame straipsnyje):

Vasario 11 dieną Mėnulio užtemimas Liūto 23-ame  laipsnyje

Vasario 26 dieną Saulės užtemimas 9-ame laipsnyje

Pirmoji mėnesio pusė – labai produktyvus laikas, kai galima realizuoti naujas idėjas, projektus, mintis. Saulės ir Jupiterio trinas vasario 3-16 dienomis ir jų bisekstilis su Saturnu – tai pats tinkamiausias laikas naujoms pradžioms, spręsti svarbius gyvenimo klausimus. Taip pat įsisavinti naujas žinias, pritaikyti naujausias technologijas darbe ir versle, sėkmingas laikas tiems, kas dirba su informacija, visuomene, IT specialistams.

Vasario 3 dieną Venera pereis į Avino ženklą ir iki vasario 9 dienos šiame ženkle bus steliumas: Venera, Marsas, Uranas. Tai kūrybiškumo ir emocionalumo stimuliatorius, tačiau „nestabilus ir galintis sprogti“. Šio periodo situacijose pasireikš ryžtingumas, iniciatyvumas, noras kovoti už savo interesus ar idealus, gauti greitą rezultatą. Tai sėkmingas laikas politikams, lyderiams. Palanku megzti draugiškus ryšius. Informaciją, kuri „pasibels“, neatmeskite, įsiminkite ją, net jei ji pasirodys nesavalaikė ar per daug ekstravagantiška

Vasario 10-15 dienomis dieną Merkurijus bus sekstilyje su Venera –  palankus laikas bet kokiems kontaktams, reklaminiams renginiams, deryboms, verslo kelionėms, konsultacijoms. Tai naujų pažinčių laikas – tiek darbinių, tiek romantinių. Tinkamas laikas išsiaiškinti nesusipratimus su mylimu žmogumi, nes problemas reikėtų spręsti ne konflikto metu, o įtampai nuslūgus, kai bus galima išgirsti vienas kitą. Šiuo periodu bus lengviau atrasti raktą į mylimo žmogaus širdį ir pasakyti tuos žodžius, kurie bus reikalingi būtent tuo metu.

Vasario 11 dieną įvyksiantis Mėnulio užtemimas sutaps su tiksliu Saulės ir Jupiterio trinu. Užtemimai suteikia didelę reikšmę viskam, kas vyksta tuo metu. Naujos pradžios bus labai svarbios ir turės didelę įtaką ilgam periodui. Susitikimai ir pažintys bus svarbios ir vaidins didelį vaidmenį mūsų gyvenimuose.  Tai taip pat rezultato laikas – tai, kas buvo pradėta anksčiau, dabar gali „duoti vaisių“ arba gali būti užbaigta. Santykiuose su partneriais – tiek versle, tiek vedybiniuose gali tekti dėl kažko tartis, priimti sprendimus arba tai bus išsiskyrimo, kuris seniai pribrendo, laikas. Išeis tai, kas prarado savo reikšmę, išliks tai, kas įtakos asmeninį progresą ir naują pradžią.

Vasario 18 diena – tai tarsi siena tarp pirmos, pozityvių galimybių mėnesio pusės ir kitos, kai artėjantčio Saulės užtemimo energetika „tirštins spalvas“.

Nuo vasario 20 dienos Marsas aktyvizuos kardinalų tau-kvadratą Saulės užtemimo periode. Šios dienos – pačios sudėtingiausios vasaryje. Tai nepalankus laikas naujoms pradžioms, pereiti į naują darbą, finansiniams veiksmams, naujam verslui, sudaryti sutartis, naujiems santykiams, naujai partnerystei. Tai darbų užbaigimo laikas, taškas, padėtas šiuo laikotarpiu, bus paskutinis. Labai svarbu bus išlaikyti emocinį stabilumą, „netrankyti durimis“, nedaryti nieko, dėl ko ateityje galite labai gailėtis. Labiausiai šis periodas bus sunkus tiems, kurių asmeninės planetos ir svarbūs horoskopo taškai yra kardinalių ženklų – Avino, Svarstyklių, Ožiaragių, Vėžių 18-23 laipsniuose.

Vasario 22 dieną bus tikslus Marso ir Plutono kvadratas. Tai agresijos ir prievartos aspektas, kai „pasireikš“ fanatikai, ekstremistai, žmonės, linkę į agresiją. Stenkitės vengti masinių vietų, nerekomenduotina vykti į tolimas keliones, žemės drebėjimų, karinių veiksmų zonas, užsiimti ekstremaliomis sporto veiklomis. Būkite atidesni prie vairo, tai padidėjusio traumatizmo laikas. Jei yra galimybė, atidėkite chirurgines operacijas.

Vasario 27 dieną Marsas susijungs su Uranu ir bus opozicijoje su Jupiteriu kardinaliame tau-kvadrate. Šie aspektai gimdo stiprų energijos pliūpsnį. Tai simbolizuoja netikėtus įvykius, spontaniškus sprendimus, neapgalvotus veiksmus. Pozityve jie suteikia drąsą, ryžtingumą. Negatyve – nelaimingus įvykius, neapgalvotus veiksmus, konfliktus. Būkite atsargūs su elektros prietaisais, vairuodami. Vienintelis šviesus Merkurijaus harmoningas aspektas suteiks galimybę sudėtingose situacijose vadovautis šaltu protu, neįsitraukti į avantiūras ir pasakyti sau „stop“.