SPALIS

Spalis – finalinis 2020 išbandymų metas.

Visi trys rudens mėnesiai bus vieni iš įtempčiausių.  Šiuo periodu visuomenėje, partnerystėje, asmeniniuose santykiuose susidursime tiek su naujomis problemomis, tieks su senais konfliktais, o naujos pradžios neturės palankaus ⠀starto sąlygų.

Mėnuo prasidės Mėnulio pilnatimi – spalio 2 dieną ( 0:05 val. Lietuvos laiku), kuri bus be harmoningų aspektų, Saturno ir retro Marso kvadrato fone. Asmeniniuose santykiuose gali iškilti laisvės ir asmeninės erdvės poreikis, o tie verslo ar asmeniniai santykiai, kuriuose brendo krizė ar besikeičiant aplinkybėms, gali ir nutrūkti galutinai.

Dėl savo retrogradiškumo spalį Merkurijus du kartus formuos opoziciją Uranui Skorpione ir Jautyje – 7 ir 20 dienomis. Tokio aspekto metu dažnai genda technika – transporto, buitinė, biurų, atsiranda problemų su ryšiu, elektra. Didelė nervinės sistemos įtampa. Todėl, spalis netinkamas registruoti santykius, formuoti partneriškas sąjungas, pradėti verslą, pirkti automobilius ir techniką.

Spalio 9 dieną mūsų laukia antras „karinis“ Marso Avine ir Plutono Ožiaragyje konfliktas (pirmas buvo rugpjūtį, o paskutinis bus gruodį).  Žmonės bus labiau linkę į agresiją, smurtinius veiksmus ir konfliktus, gali būti naudojamas šantažas, gąsdinimai, noras bet kokia kaina įgyvendinti savo interesus. Geriau neplanuoti operacijų. Traumų, avarijų, nelaimingų atsitikimų metas.

Spalio 10 dieną harmoningas Veneros ir Urano aspektas suteiks palaikymą „uraganiniame“ laikotarpyje. Palankus laikas dizainui, namų ar ofisų atnaujinimui, naujų technologijų kūryboje išbandymui. Galimos tiek verslo, tiek romantiškos naujos pažintys, tačiau jos nebus ilgalaikės.

Spalio 14 dieną Merkurijus pradės judėti atbuline eiga, iki pat lapkričio 3 dienos. Retro Merkurijaus periodas nepalankus naujų projektų, verslo pradžiai, deryboms, susitarimų, sutarčių sudarymui, sandorių pasirašymui, darbo keitimui, neverta pradėti naują mokymosi ciklą, įsigyti stambius pirkinius, bet Merkurijui judant atatupstai, palanku sugrįžti prie atidėtų, ar nepavykusių darbų užbaigimo, bus galima ištaisyti klaidas, atnaujinti nutrūkusius ryšius, ar pilnai juose išsiaiškinti.

Spalio 16 dieną (22:31 val. Lietuvos laiku) stos Mėnulio jaunatis Svarstyklių ženkle. Pirmoji naujo Mėnulio mėnesio diena bus palanki svajoti, kurti planus, kuriuos galima būtų įgyvendinti tik ateinančio mėnesio eigoje. Artimomis jaunačiai dienomis geriau nesiaiškinti santykių, nepradėti juridinių ginčų, nepradėti naujų, svarbių pradžių, nepriimti naujų pasiūlymų.

Spalio 23-31 dienomis Saulė bus opozicijoje su Uranu, sukeldama nestabilumą mūsų gyvenimuose. Galimi staigūs aplinkybių pokyčiai, keistis planai, nemalonios žinios, paaštrėti neišspręstos problemos.

Džiaugsmo ir malonumų planeta Venera beveik visą mėnesį judės santūriu Mergelės ženklu, kurio metu žmonės tampa mažiau priklausomi nuo emocijų, linkę viską analizuoti, vertinti, dėmesys skiriamas smulkmenoms, o kartais net nereikšmingas menkniekis gali atvėsinti besiformuojančius jausmus, stiprėja kritiškumas savo ir kitų žmonių atžvilgiu.

Spalio 31 dieną (16:49 val. Lietuvos laiku) stos Mėnulio antroji pilnatis šį mėnesį. Skatins ypatingą dėmesį skirti pinigų ir nuosavybės klausimams, gebėjimui išsaugoti tai, kas pasiekta, įgyta, bei naujų galimybių paieškoms. Bus aktualūs klausimai, susiję su bankais, pinigais, kreditais, skolomis, pirkimais ir pardavimais. Net ir stabiliuose asmeniniuose santykiuose galime sulaukti išbandymų, todėl bus svarbu neprarasti savitvardos, „nesišvaistyti“ įsikarščiavus skaudinančiais žodžiais, „netrankyti durimis“, kad išsaugoti tai, ką turime.