SAUSIS

Po sunkių 2020 metų, laukdami Naujųjų, viliamės, jog 2021 bus geresni.

Mes perėjome į pereinamąjį etapą, kuris užtruks daugelį metų, kol pasaulis atras kelią į ateitį ir įsitvirtins naujose sąveikos formose ir principuose. Palikome tašką „A“ ir, kol nepasiekėme taško „B“, žmonija dar turi daug ką suprasti. Mes jau esame šiame procese ir 2021 metai bus tik pirmasis šio perėjimo etapas.

Sausio 5 dieną Merkurijus jungsis su Plutonu (veiks 2-7 dienomis). Šio aspekto energija suteiks aktyvius kontaktus, svarbių klausimų sprendimą. Tačiau, bus reikalingas vidinis susitelkimas ir šaltakraujiškumas, kad priimti adekvačius sprendimus. Gali išaiškėti slapta informacija. Pasirūpinkite asmeninės informacijos, dokumentų saugumu. Gali gesti technika. Bus reikalingas atsargumas vairuojant, padidėjusi nelaimingų atsitikimų tikimybė.

Sausio 7 dieną Marsas pereis į Jaučio ženklą (juo judės iki kovo 4 dienos). Šio tranzito metu galimas santūrumas, tikslingumas, kada energija ir aktyvumas nukreipiama į naudingą darbą, tikintis atitinkamo atlygio. Tai laikas planuoti strategijas ir planus, su kuriais norite dirbti ateityje ir kantriai kloti pamatą šiam siekiui.

Sausio 8 dieną Venera pereis į Ožiaragio ženklą (juo judės iki vasario 1 dienos), todėl prasidės palankus laikas pažintims, kurios gali peraugti į rimtus ryšius, grindžiamus rafinuotais jausmais, išskaičiavimu, tačiau romantiški jausmai taps mažiau reikšmingais. Galimos pažintys su daug vyresniais amžiumi partneriais. Šiuo metu galima sustiprinti santuokinius saitus, sutvirtinti sąjungą arba partnerystės ryšius, išspręsti rimtas tarpusavio bendravimo problemas.

Sausio 8 dieną Merkurijus  pereis į Vandenio ženklą (juo judės iki kovo 16 dienos), suintensyvės bendravimas, ypač draugų, bendraminčių tarpe, gali gimti naujų idėjų ir sumanymų. Tinkamas laikotarpis plėsti asmeninius ir profesinius ryšius, svarbias pažintis, mokytis naujų disciplinų, įvaldyti naujas technologijas ir įgyti neįprastų žinių.

Sausio 10-11 dienomis Merkurijus jungsis su Saturnu ir Jupiteriu. Šis aspektas suteiks galimybę palyginti viltis ir planus su realybe. Palankus laikas deryboms, spręsti teisinius, finansinius klausimus, bendravimui su užsienio partneriais. Tačiau, galimi netikėtumai, ne viskas gali vykti pagal planą. Naujiems startams ir projektams palankesnis laikas iki sausio 8 dienos arba po sausio 15.

Svarbus įvykis – sausio 13 dieną (7:00 val. Lietuvos laiku) 24-ame Ožiaragio ženklo laipsnyje stos Mėnulio jaunatis, kuriai būdingas dvigubas efektas, nes jaunatis stoja pirmąjį 2021 metų mėnesį ir duoda startą naujam Mėnulio mėnesiui. Ši jaunatis suteiks naujų galimybių, tačiau jų įgyvendinimas bus susijęs su poreikiu senas problemas išspręsti nauju būdu. Asmeniniame lygmenyje šiuo metu galimi pokyčiai darbe ar versle, dėl kurių reikės apibrėžti naujas užduotis ir strategijas. Tai metas gerai apgalvoti – kas jums tapo ar lieka svarbu ir sudaryti naujų planų ir tikslų įgyvendinimo planą.

Sausio 14 dieną Uranas apsisuks ir ims judėti tiesiai (taip judės iki rugpjūčio 20 dienos). Tokiu metu įvykių eiga tampa dar labiau nenuspėjama, didėja reformų poreikis, aktyvėja visuomenės ir asmeninis gyvenimas, daugėja permainų. Todėl, sausio antroji pusė gali tapti savotišku išbandymu, kuris parodys – kokie perspektyvūs yra planai ir kokie pakeitimai reikalingi, kad jie būtų realistiškesni.

Paskutinė mėnesio dekada nevienareikšmiškas laikotarpis – paaštrins problemas, tačiau ir suteiks naujų galimybių. Gali būti svarbių asmeninių ir verslo pažinčių, įdomių pasiūlymų. Tačiau, kuo arčiau sausio pabaigos, tuo atsargiau elkitės su svarbiais  žingsniais, ypač jei tam reikalingos finansinės investicijos.

Sausio 26 dieną Saulė kvadratūroje su Uranu – netikėtumai, netikėtos situacijos, konfliktai su partneriais – tiek santuokoje, tiek verslo. Neapgalvoti sprendimai gali būti nebepataisomi. Fizinių traumų dėl neatsargumo, dirbant su elektra padidėjimas, būkite atsargūs vairuodami.

Sausio 28 dieną Venera jungsis su Plutonu – tai naujų pažinčių – tiek romantinių, tiek verslo metas, aktyvus bendravimas. Kai kam tai bus gilios, „fatalinės“ meilės laikas. Nauji santykiai gali tapti rimtais, tačiau ne visi vystysis harmoningu scenarijumi. Mėnesio gale galimas ryšys su žmogumi iš praeities arba senų santykių atgimimas. Finansinėje srityje galimi  tiek dideli pelnai, tiek didelės išlaidos (priklausomai nuo asmeninio horoskopo parodymų), tačiau investicijoms tai nepalankus laikas.  

Sausio 28 dieną ( 21:16 val. Lietuvos laiku) stos Mėnulio pilnatis. Bus svarbu gebėti kontroliuoti savo emocijas, vengti per didelio užsispyrimo, savivalės, išlaidumo, išlikti apdairiais, santūriais, teisingai įvertinti savo galimybes. Jei seniai norite nutraukti išsisėmusius asmeninius santykius – darykite tai dabar. Taip pat, gali nutrūkti sutartys, bendradarbiavimas dėl skirtingų pažiūrų ar susiklosčiusių ekonominių faktorių.

Sausio 30 dieną  Merkurijus apsisuks ir pradės judėti atatupstas (retrogradinis judėjimas tęsis iki vasario 21 dienos). Periodas nepalankus naujų projektų, verslo pradžiai, svarbioms deryboms, susitarimų, sutarčių sudarymui, sandorių pasirašymui, darbo keitimui, naujo mokymosi ciklo pradžiai ar stambiems pirkiniams, bet tokiu metu bus palanku ištaisyti klaidas, sutvarkyti dokumentus, padaryti tvarką darbo vietoje, sugrįžti prie atidėtų ar nepavykusių darbų užbaigimo. Tokiu metu galima atnaujinti nutrūkusius ryšius arba pilnai juose išsiaiškinti.