SAUSIS

2019 metus pradėsime energingai – Marsas pereina į ryžtingą Avino ženklą, o Saulė ir Saturnas susijungę keliaus Ožiaragiu. Tai veiklumo ir verslumo energijos, kurios suteiks mums galimybę nusistatyti strateginius tikslus ir duos impulsą juos įgyvendinti. Tačiau, sausį mūsų laukia du užtemimai – Saulės sausio 6 dieną ir Mėnulio sausio 21 dieną (plačiau sekančiame straipsnyje).

Pirmoji sausio savaitė sutampa su paskutine Mėnulio mėnesio savaite. Todėl, pirmosiomis  penkiomis sausio dienomis verta užbaigti tai, ką norite ir padėti tašką. Ypač jei norite atsikratyti blogų įpročių, tai padarykite tiesiog dabar.

Sausio 3 dieną Merkurijus trine su Uranu – suaktyvins mūsų protinę veiklą, pagreitins įvykių tempą. Megsis naujos draugiškos pažintys, daug bendrausime, keliausime, kursime ir aptarinėsime planus.

Jau sausio 6 dieną mūsų laukia saulės užtemimas Ožiaragio ženkle (Lietuvos laiku 3:41 val.), kuris sutaps su Mėnulio jaunatimi. Užtemimas siejamas su nauja pradžia, jis gali suteikti impulsą, stiprinti kantrybę ir discipliną, būtiną tikslų įgyvendinimui, gali skatinti atsisakyti visko, kas trukdo judėti į priekį. Dabar bus svarbu atskirti pagrindinius dalykus nuo antraeiliškų ir nukreipti savo pastangas į tai, kas jums tikrai prasminga.

Sausio 7 dieną Venera pereis į Šaulio ženklą, suteikdama mums daugiau optimizmo, stiprės įkvėpimas, polinkis idealizuoti jausmus ir mylimą žmogų, bus siekiama tarpusavio pagarbos. Tranzito periodu galimas polinkis užmegzti romaną arba santykius su žmogumi iš toli, ypač tolimų kelionių metu arba su turtingu, įtakingu, žinomu žmogumi.

Antroji sausio dekada – konstruktyviausias sausio mėnesio periodas.

Sausio 11 dieną  Saulė jungsis su Plutonu (aspektas veiks sausio 6-14 dienomis). Tai laikas, kai valdžios ir kontrolės klausimai iškils daugelyje situacijų – pradedant asmeniniame gyvenime iki kolektyviniuose procesuose. Tai sėkmingas laikas lyderiams, politikams verslininkams, šou biznio atstovams. Tai ką darysime tuo laiku, bus labiau gilu, nei įprastai. Galime sutikti stiprias, charizmatiškas asmenybes.

Sausio 13 dieną Merkurijus jungsis su Saturnu (aspektas veiks sausio 10-16 dienomis). Tai suteiks mums galimybę sulyginti planus ir viltis su realybe, todėl, verčiau pakoreguoti savo svajones ir planus jei matysime, kad jie neatitinka tikrovės.

Sausio 18 dieną Merkurijus jungsis su Plutonu (aspektas veiks sausio 15-21 dienomis). Tai mentalinės koncentracijos metas, kai bus palanku spręsti sunkias užduotis, kontaktai bus intensyvesni, tačiau kelionės – įtemptos, ypatingai sausio 18-21 dienomis

Trečioji sausio dekada – sunkus mėnesio periodas, kai sausio 21 dieną vyks Mėnulio užtemimas 1-ame Liūto ženklo laipsnyje (Lietuvos laiku 7:12 val.). Šis užtemimas formuos nepalankius aspektus – kvadratūrą Venerai su Neptūnu ir kvadratūrą Marsui su Saturnu, skatindamas spartesnes gyvenimo permainas. Netikėta informacija gali pakeisti mūsų planus netikėta linkme. Jei santykiai partnerystėje ar šeimoje buvo problematiški, „išsikvėpę“, jei seniai norėjote ištrūkti iš jų priklausomybės, tai padaryti reikės tiesiog dabar.

Sausio 22 dieną Venera jungsis su Jupiteriu (aspektas veiks sausio 16-28 dienomis). Ši energija iš dalies „švelnins“ užtemimų periodą, suteiks kažkokius sprendimus, norą išspręsti ginčus. Gali sėkmingai spręstis juridiniai, teisės klausimai. Nauji kontaktai,  pažintys užsienyje ar su užsieniečiais gali virsti į ilgalaikį bendradarbiavimą. Palankus laikas tolimoms kelionėms. Stiprins romantiškumą, galimos naujos pažintys, tačiau nepamirškite užtemimų specifiką.

Sausio 25 dieną Marsas trine su Jupiteriu (aspektas veiks sausio 16-31 dienomis). Dar vienas pozityvus aspektas, kuris susijęs su švietimu, teise, leidyklų veikla, bendradarbiavimu su užsieniu. Tai tikslo siekimo energija, palankus laikas versliems žmonėms, naujoms iniciatyvoms. Tačiau, pernelyg didelis optimizmas gali lemti netinkamą aplinkybių vertinimą. Ir jeigu, sugebėsite „draugauti“ su realybe, sausis gali tapti jums svarbių ir sėkmingų pradžių periodu.