SAUSIS

Jau nuo pat sausio mėnesio „adaptuosimės“ prie naujų 2018 metų tendencijų, o pirmiausiai prie labai stiprios Saturno įtakos Ožiaragyje, kuris atsako už tvarką, discipliną, tikslus ir rezultatus. Daugelis, jau  prasidedant šiam mėnesiui,  žinosime arba bent nusibrėšime savo tikslus, ir ypatingai pajusime laiko reikšmingumą jiems siekti, suvokdami, koks jis brangus ir kaip negalima ji švaistyti.

Sausio mėnesį bus stipriai išreikštas Ožiaragio ženklas, kadangi jame bus Saturnas, Plutonas ir Juodasis Mėnulis, bei šiuo ženklu tranzitu judės Saulė, Merkurijus ir Venera.

Metus pradėsime Mėnulio pilnatimi sausio 2 dieną, tai bus taip vadinama superpilnatis, kadangi Mėnulis bus artimiausiame Žemei taške, jis bus daug ryškesnis ir didesnis nei įprastai. Mėnulis formuos harmoningus aspektus Marsui, Jupiteriui ir Neptūnui, todėl sveika nuovoka derinyje su praktiškumu skatins pozityvias permainas meilėje ir reikaluose, gebėjimą matyti naudą ir gerovės siekimą, o psichologinis imlumas ir vaizduotė stiprins atsargumą darant svarbius sprendimus.

Sausio 8 dieną Marsas jungsis su Jupiteriu griaunamajame Skorpiono ženkle – tai pesimizmo ir psichikos paveikimo laipsnis, šiomis dienomis nevertėtų priimti labai svarbių finansinių sprendimų, nereikėtų pradėti naujų projektų.

Sausio 11 dieną Merkurijus pereis į Ožiaragio ženklą, kuriame jau bus penkios planetos ir laike jungsis su jomis. Bendravimas taps santūresniu, emocijos netrukdys protui, išryškės oficialumas, racionalumas, dalykiškumas.

Sausio 13 dieną Merkurijus jungsis su Saturnu – bus lengviau organizuoti save ir kitus, protas veiks aiškiai, padidės koncentracija, dėmesingumas. Tačiau šią dieną Venera bus kvadrato aspekte su Uranu, kas suteiks nervingumą, emocinį nepasitenkinimą ir skatins mus daryti neapgalvotus veiksmus. Veikloje stenkitės emocionaliai nepriiminėti sprendimų, o finansiniams sprendimams, naujiems romanams ir naujai verslo partnerystei tai nepalankus laikas.

Sausio 17 dieną stos Mėnulio jaunatis Ožiaragyje. Tai bus svarbi jaunatis, nes šio Mėnulio ciklo kulminacija bus Mėnulio užtemimas. Ji duos startą naujiems ilgalaikiams projektams. Todėl, bus svarbu aiškiai suformuluoti ir iškelti sau tikslus, nustatyti prioritetus. Iki sausio 25 dienos palankus laikas naujoms pradžioms, keisti darbą (galimi nauji darbo pasiūlymai, ypatingai moterims), pirkti vertingus, ilgaamžius pirkinius.

Nuo sausio 18 dienos Venera pereis į vandenio ženklą – tai bus naujų, įdomių pažinčių su talentingais žmonėmis metas. Galimos pažintys bendrų interesų pagrindu, o ne tik fizinio magnetizmo, ir jos gali išsirutulioti į ilgalaikius santykius. Puikus laikas meno žmonėms, parodoms, koncertams, prezentacijoms, bus lengviau rasti rėmėjų.

Nuo sausio 26 dienos Marsas pagaliau paliks sudėtingą Skorpiono ženklą ir pereis į optimistinį ir aktyvų Šaulį. Lengviau bus ir vyrams, ir moterims, daugelis finansinių ir emocionalinių krizių bus praeityje, sustiprės noras sportuoti.

Sausio 31 dieną stos Mėnulio pilnatis, tai bus antroji pilnatis šį mėnesį. O 15:30 val. (Lietuvos laiku)  12-ame Liūto ženklo laipsnyje įvyks pilnas Mėnulio užtemimas. Tai bus pirmasis užtemimas 2018 metais, kurio įtakoje vertėtų numatyti planus ateinantiems metams, prisiimant atsakomybę už savo likimą nieko nepaliekant savieigai.