Saulės užtemimas Žuvų ženkle

Saulės užtemimas vyks vasario 26 dieną Žuvų 9-ame laipsnyje. Jis bus matomas pietinėje Pietų Amerikoje – pietinės Čilės ir Argentinos dalyje, pietų Afrikoje – Angoloje, Zambijoje, Konge, Antarktikoje.

Saulės užtemimas prasidės 14:10, pikas 16:53, baigsis 19:36 Vilniaus laiku.

Šis Saulės užtemimas užbaigs dviejų paskutinių metų užtemimų ciklą. O sekantys Žuvų – Mergelių ašyje užtemimai vyks tik 2034 metais, periode iki 2036 metų.

Šis užtemimas bus sunkus, iškelsiantis į paviršių iliuzijas, apgavystes ir saviapgaules. Jis bus susijęs su sveikatos, atsipirkimo už praeities klaidas temomis, paslapčių atskleidimu, kas atsilieps svarbiems santykiams. Tai bus  painiavos laikas, kai neatsakingumas ar atmestinumas gali iškelti problemas darbe, galimi atleidimai iš pareigų. Taip pat šis užtemimas bus susijęs su izoliacijos, įtraukimo į neaiškias veiklas, piktnaudžiavimo svaigalais ar narkotikais temomis. Saulės užtemimas astrologijoje reiškia vieno ciklo pabaigą ir naujo pradžią, todėl gal būt reikės atsisakyti senų įpročių, įsitikinimų, elgsenos.

Šis periodas gali būti krizinis asmeniniame gyvenime arba versle. Galimi sutarčių nutraukimai, polinkis į idealizmą ir aroganciją, nauji planai ir perspektyvos bus nerealistiškos. Versle ar asmeniniuose santykiuose stenkitės nekonfliktuoti, kad neįsigyti sau priešų. Galimos klaidos, sukčiavimai, praradimai, intrigos, ryšiai su nepatikimais ar nesąžiningais žmonėmis. Saugokite savo paslaptis ir nepasiduokite pagundai atskleisti kitų. Nesivelkite į intrigas ar neteisėtą veiklą, visa tai gali atsisukti prieš jus pačius.

Šiuo laikotarpiu atkreipkite dėmesį į savo sveikatą. Gali pasireikšti sunkiai diagnozuojamos ligos.

Užtemimo energetika stipri, todėl savaitės laikotarpyje nerekomenduotina atlikti svarbius darbus, priiminėti svarbius sprendimus, pasirašyti sutartis, pirkti svarbius pirkinius, jei yra galimybė, atidėkite tolimas keliones, chirurgines operacijas.

Šis Saulės užtemimas labiausiai palies žmones, kurių horoskopuose asmeninės planetos arba svarbūs horoskopo taškai yra Žuvų, Mergelių, Dvynių, Šaulių 6 – 11 laipsniuose. Žuvis ir Mergeles, kurie gimę vasario 22 – kovo 3 dienomis (Žuvys)  ir rugpjūčio 26 – rugsėjo 5 dienomis (Mergelės).