Saulės užtemimas Vėžio ženkle

Šis „užtemimų sezonas“ išsiskiria tuo, kad jo kulminacija vyks pačiame svarbiausiame 2020 metų Saulės užtemime birželio 21 dieną 1-ame Vėžio ženklo laipsnyje (9:41 val. Lietuvos laiku).

Užtemimo diena nepaprasta – ji sutampa su vasaros lygiadieniu, ilgiausia diena ir trumpiausia naktimi metuose. Senovės astrologijoje vasaros ir žiemos Saulės saulėgrįža buvo vadinami du svarbiausi vartai Zodiake. Tad, iš karto po Vasaros saulėgrįžos vyksiantis Saulės užtemimas sustiprins savo kardinalųjį efektą.

Šis Saulės žiedinis užtemimas birželio 21 dieną 1-ame Vėžio ženklo laipsnyje bus matomas Afrikoje ( ypač rytinėje jos dalyje), Pietų bei pietryčių Azijoje, Jungtinių Arabų Emyratuose, Omane, Pakistane, šiaurės Indijoje, Kinijoje, visoje Azijoje, Indonezijoje, šiaurės Australijoje, Indijos vandenyno šiaurinėje dalyje ir Ramiojo vandenyno vakarinėje dalyje.  Užtemimas stipriau pasireiškia įvairiais gamtiniais  ir socialiniais kataklizmais tuose Žemės regionuose, kur yra  matomas, pro kuriuos praslinks vadinamasis  Saulės  užtemimo „šešėlis”. 

Dar ypatumas tas, kad šio Saulės užtemimo metu net penkios planetos judės atbuline eiga. Taip pat, Zodiako laipsnis, kuriame vyks užtemimas – svarbus jo traktavime. Vėžio 1-o laipsnio Sabiano simbolis: “Jūreivis, keliantis naują vėliavą vietoj senos“ – ką reiškia radikalios permainos, taškas, po kurio nebegrįžtama prie seno. Dar šis užtemimas vyksta naujų ciklų fone Plutonas-Saturnas ir Jupiteris-Plutonas (apie jų susijungimus jau rašiau). O užtemimo kvadratas su Marsu ir kvikonsas su Saturnu gali iššaukti didelį susierzinimą, kunkuliuojančias emocijas, gali iškilti seni dvasiniai skauduliai, kažkieno impulsyviai išsakyti skaudinantys žodžiai ar padaryti veiksmai.

Šio Saulės užtemimo Vėžio ženkle aktualiausiomis temomis bus šeima, santykiai, giminė, motinystė (jau dabar girdime apie kraupius įvykius Lietuvoje), namai.

Viena iš užtemimo temų gali būti balansas tarp asmeninės laisvės ir atsakomybės, tarp to, ko mes norime ir to, ką privalome. Galimi netikėti praradimai ir išsiskyrimai santykiuose arba karjeroje. Taip pat, tai laikas išsilaisvinti iš baimių, kurios trukdo savirealizacijai, galimybėms sukurti sveikus santykius šeimoje ir su giminėmis. Taip pat, dėmesio gali pareikalauti nekilnojamo turto, remonto, gyvenamosios vietos pakeitimo, nuomos klausimai. Kažkam aktualios gali būti karjeros, darbo vietos, tikslų ir reputacijos temos. Senos problemos, idėjos, kurios buvo atidėliojamos, „užslėptos“, dabar vėl iškils, būsime priversti iš naujo jas peržiūrėti, spręsti.

Užtemimo įtakoje galima neteisingai įvertinti aplinkybes ir savo galimybes, galimi klaidingi sprendimai, todėl norint išvengti klaidų, nepageidaujamų pasekmių, vertėtų vengti skubotumo, būti nuovokiais ir apdairiais. Užtemimo metu besiformuojančių aspektų įtakoje, deramai įvertinus savo jėgas ir galimybes, galima keisti įprastinę vertybių sistemą, siekti gerovės sau ir kitiems, bei pasiekti išskirtinių rezultatų.

Šio Saulės užtemimo įtaką labiausiai pajus Vėžio, Avino, Ožiaragio, Svarstyklių ženklų atstovai, taip pat žmonės, kurių ascendentas Vėžio ženkle.