Saulės užtemimas Šaulio ženkle

Gruodžio 14 dieną stebėsime pilną Saulės užtemimą, kuris bus matomas Čilėje, Argentinos dalyje, Pietų Amerikoje, Antarktidoje, Pietų Afrikoje, Ramiajame, Atlanto, Indijos vandenynuose.

Maksimali užtemimo fazė bus 19:13 Lietuvos laiku.

Šis Saulės užtemimas Šaulio ženkle mus privers permąstyti savo prioritetus ir požiūrį į gyvenimą. Ir tai gali paliesti ne tik kiekvieną žmogų, bet tai gali būti lūžio momentas pasaulyje, politikoje ir net kovoje su pandemija.

Užtemimo išvakarėse formuosis negatyvus aspektas –  Merkurijaus kvadratas su Neptūnu, kuris turės tendenciją „supainioti kortas“, galime neteisingai suprasti aplinkybes ir galimybes, nuvertinti kliūtis. Turite būti atsargūs su naujais žmonėmis ir pasiūlymais, kad neįsitrauktumėte į abejotino pobūdžio projektą ar verslą, gerai pasidomėti prieš darant galutines išvadas. Ir nežiūrėkite į viską pro „rožinius akinius“. Asmeniniame gyvenime užtemimą galime pajausti kaip sunkumus darbo reikaluose, susitvenkusią emocinę įtampą, konfliktus santykiuose, paaštrėjusias chroniškas ligas. Per šį laiką taip pat rekomenduojama laikytis socialinių taisyklių ir apribojimų, susijusių su pandemija, kurie reguliuoja kontaktus, nes būtent šiuo metu infekcinių infekcijų tikimybė didėja. Taip pat, būkite atidūs vairuojant, bus daug išsiblaškiusių, neatidžių, girtų prie vairo.

Taip pat, užtemimo metu Merkurijus jungsis su Ketu, kas iškels vertybių peržiūrą, atsigręžimą atgal, atsirinkimą, ką nešti toliau ir ko atsisakyti.

Šis užtemimas gali išketi senas problemas, kurios reikalaus sprendimų. Čia vėl galime susidurti su iliuzijomis ir apgaulėmis. Geriausiai būtų išsiaiškinti su praeities problemomis ir išsilaisvinti nuo to, kas jau atgyveno ir nebeturi perspektyvų, stabdo dvasinį ir kūrybinį vystymąsi.

Užtemimo metu reikėtų vengti aiškintis santykius, įrodinėti savo teisumą, puikuotis savo sugebėjimais, teisti ar piktintis, kategoriškai reikalauti, imtis naujų darbų, pasirašyti sutartis.

Vis gi, užtemimas gali turėti ir teigiamų tendencijų ir startų. Tai geras laikas naujoms pradžioms moksle, leidyboje, kvalifikacijos kėlime, socialinėje, IT technologijų, teisės, juristų sferose, bendradarbiavime su užsienio partneriais ar firmomis. Labiausiai užtemimo įtaka gali jausti teisininkai, politikai, diplomatai, švietimo sistemos darbuotojai, autoritetingi asmenys. Priklausomai nuo asmeninio horoskopo parodymų, tai gali būti geras laikas keisti darbą, spręsti teisinius klausimus, įforminti dokumentus, darbui užsienyje, svarbiems pirkiniams, naujoms pradžioms.   Gali gimti naujų minčių, idėjų naujiems projektams, tačiau kokį kelią  sprendimams pasirinkti užtemimo metu bus neaišku arba gali būti pasirinktas klaidingai. Todėl, bus svarbu naujas pradžias  ir naujus sprendimus įgyvendinti po gruodžio 17 dienos.