RUGSĖJIS

Ant slenksčio ruduo… Norisi pozityvių permainų, energijų…

Tačiau, pagal planetų išsidėstymą būsime priversti grįžti į ankstyvo pavasario, vasaros pradžios įvykius.

Rugpjūtį ir rugsėjį Marsas juda šalia pavojingo taško – Juodojo Mėnulio Lillit, kuri provokuoja agresiją, konfliktus, galvos traumas, nesėkmingas operacijas, stomatologijos srityje,  problemas su kariniais veiksmais ar kariškiais.

Svarbiausias rugsėjo įvykis – tai Marso judėjimo pokytis. Šiuo metu ši planeta lėtina savo judėjimą, o rugsėjo 10 dieną pradės judėti atbuline eiga. Maža to, keičiantis judėjimą Marsas, konfliktuos su piktosiomis planetomis, kurio situaciją jutome prasidėjus pandemijai ir suvaržymams. Todėl, manau, kartosis pavasario įvykiai, prie visos tos energijų puokštės prisidės tai, kad Marsas iki pat rugsėjo 25 dienos neformuos harmoningų aspektų, o tai iššauks konfliktus, traumas, nelaimingus įvykius, karinius išpuolius.

Esant retro Marsui (nuo rugsėjo 9 iki lapkričio 15 dienos) ne laikas pradėti naują pradžią versle, tiek naujame, tiek plečiant jį, registruoti firmą. naujiems partneriškiems santykiams, naujiems projektams. Jei tik yra galimybė, atidėkite planuotą operaciją. Nepalankus laikas tuoktis, bylinėtis teisiniu atžvilgiu, keisti darbą.

Rugsėjo 2 dieną (8:22 val. Lietuvos laiku) stos Mėnulio pilnatis Žuvų ženklo 11-ame laipsnyje. Artimomis Mėnulio pilnačiai dienomis tarsi praregėsime – taps aiškios sunkumų priežastys tiek asmeniniuose, tiek verslo santykiuose. Suvoksime, kur per daug aukojome save ar tiesiog naudojosi mumis savo interesais. Galimi nusivylimai arba aiškus matymas – laikas su kažkuo susitaikyti ar galutinai atsisveikinti.

Nuo rugsėjo 6 dienos Merkurijus pradės judėti Svarstyklių ženklu – bus lengviau bendrauti, susitarti, rasti kompromisus.

Taip pat šią dieną Venera pereina į Liūto ženklą, kas palanku meilei, romantiškoms pramogoms, pasimatymams, susitikimams, galima rodyti dėmesį mylimam žmogui, atvirai demonstruoti jausmus, teikti dovanas, siekti harmoningų santykių. Tačiau, rugsėjo 8-15 dienomis veiks įtemptas Veneros ir Urano aspektas, kurio metu tikėtini nemalonumai asmeniniuose santykiuose, artimų moterų sveikatos problemos, net rūpesčiai su naminiais augintiniais.

Mėnesio viduryje Saulė formuos harmoningus aspektus su Jupiteriu, Plutonu ir Saturnu, todėl rugsėjo 9, 14-15, 17-18 dienos palankiausios šį  mėnesį.

Rugsėjo 17 dieną 1(4:00 val. Lietuvos laiku) 25-ame Mergelės ženklo laipsnyje stos Mėnulio jaunatis, prasidės naujas Mėnulio mėnuo. Nežadėkite, ypač ateičiai, nepasitikėkite pernelyg optimistiniais pažadais ar perspektyvomis. Neverta skubinti įvykių, net jei jie įstrigę, praėjus savaitei įvykiai rutuliosis audringai, kursis nauji planai ir projektai.

Paskutinė rugsėjo mėnesio dekada bus įtemptas laikas, vyraus destruktyvių aspektų įtaka, todėl galima trintis ir grubumas bendraujant, polinkis ginčams, kritikai, skubotos išvados, neapdairūs, impulsyvūs sprendimai. Tokiu metu dažnai pirma kas nors padaroma, o tik tada galvojama, dėl ko galimas pakliuvimas į rizikingas situacijas. Tam įtakos turės rugsėjo 20-26 dienomis Merkurijaus aštrus konfliktas su Marsu ir Saturnu – konfliktų, padidėjusio avaringumo rizika. Galimi konfliktai su valdžia, įtakingais žmonėmis, įstatymų atstovais.

Vienintelis harmoningas 2020 metų aspektas tarp Marso ir Veneros formuosis paskutinę rugsėjo savaitę, kada galime tikėtis naujų romantiškų pažinčių, meilės istorijų, tačiau šios naujos pažintys vargu ar bus ilgalaikės. Palanku stiprinti jau esamus santykius, darbinius, verslo kontaktus.