Rugsėjis

Sunki, įtempta rudens pradžia.

Dėl rugsėjo 1 dieną įvyksiančio Saulės užtemimo, pirmoje mėnesio pusėje galimos stresinės situacijos santykiuose su autoritetingais asmenimis arba vyresniais šeimos nariais. Gali sugrįžti darbinės problemos, kurias dabar turėsite išspręsti kolegų arba senų, patikrintų draugų pagalba. Pirmosios rugsėjo dienos bus palankios atnaujinti senas pažintis, bendravimas su draugais bus ne tik malonus, bet ir naudingas. Moterims gali kilti sunkumų santykiuose su vyrais, šeimos vyrais ar jų reikaluose. Taip pat galime susidurti su kliūtimis arba poreikiu imtis kažkokios atsakomybės ar pareigų. Palanku sugrįžti prie paliktų studijų, mokslų. Tačiau blogas laikas komercinei veiklai, planų, sutarčių su naujais partneriais sudarymui. Bus sukčiavimo, klaidų, painiavos, nusivylimo rizika. Būkite atsargūs kelyje, vairuojant transporto priemones. Naujos – tiek verslo, tiek romantinės pažintys bus nepatikimos. 

Rugsėjo 9 – 18 dienomis bus sunkus periodas, kai problemos ir konfliktai gali labai paaštrėti. „Nepriimkite už tikrą pinigą“ nei žmonių, nei situacijų, su kuriomis susidursite. Net jei žmonės nenorės jus apgauti, gali taip susiklostyti aplinkybės, kad jie tai padarys netyčia. Tiesiog geriau išlaukti šį sudėtingą laikotarpį, labai nepalanku keliauti, saugokitės ugnies ir susižalojimų. Santykiai, nutraukti šiuo laikotarpiu, bus sunkai atstatomi, juos bus sunku grąžinti į pirminį lygį.
Nepalankus laikotarpis tęsis ir dėl rugsėjo 16 dieną įvyksiančio Mėnulio užtemimo. Gali išaiškėti slaptos aplinkybės ar informacija, neįsitraukite į aferą. Įvykiai gali paliesti permainas, susijusias su santykiais asmeniniame ar verslo srityje. Nestabilūs šeimyniniai santykiai gali atsidurti ties skyrybų riba. Nepriiminėkite svarbių sprendimų, išlaukite šį nepalankų periodą.
Rugsėjo 19 -30 dienomis įsijungs nauji palankūs faktoriai, atsiras papildoma informacija ir bus galimybė kažkokiu būdu išspręsti susikaupusias problemas. Rugsėjo 19 dieną Venera sudarys palankų aspektą su Marsu, kas suteiks galimybę pagerinti santykius su mylimaisiais, „nugludinti aštrius kampus“, rasti naujus sprendimus. Palankus laikas „naujiems vėjams“ santykiuose su kolegomis ir partneriais. Nuo rugsėjo 21 dienos, kai retro Merkurijus sudarys palankų aspektą su Plutonu ir jį pakartos jau būdamas direktiniu 23 dieną, prasidės palankus laikas spręsti sunkias užduotis ir senas problemas, atstatyti prarastas pozicijas. Geras laikas peržiūrėti sutarčių sąlygas, išsiaiškinti kažkokias paslaptis ir iškelti jas į viešumą. Visus naujus darbus ir projektus geriausiai pradėti po rugsėjo 23 dienos.

Patikslinu, kad:

Saulės  užtemias labiausiai paveiks Žuvų ženklo atstovus, gimusius tarp vasario 28 –  kovo 1 dienos, Mergeles, gimusias tarp rugpjūčio 31 –  rugsėjo 2 dienos, Dvynius, gimusius tarp gegužės 29 – 31 dienos ir Šaulius, gimusius tarp lapkričio 30 –  gruodžio 3 dienos.

Mėnulio užtemimas labiausiai paveiks Žuvis, gimusias tarp kovo 14 – 16 dienos, Mergeles, gimusias tarp rugsėjo 15 – 17 dienos, Dvynius, gimusius tarp birželio 14 – 16 dienos ir Šaulius, gimusius tarp gruodžio 16 – 18 dienos.