Rugpjūtis

Rugpjūtis žada būti karštas astrologinių įvykių prasme. Jungsis daug planetų – o tai visada kažkokio ciklo pabaiga ir naujo pradžia.

Palanki bus Jupiterio jungtis su Merkurijumi nuo rugpjūčio 13 dienos iki rugsėjo antros savaitės, o paskutinę šio mėnėsio dekadą prie jų prisijungs ir Venera. Tai suteiks naujas galimybes, palankias aplinkybes, svarbias ir naudingas pažintis, naujas perspektyvas, išspręsti kažkokias senas problemas.

Tačiau šį palankų laiką temdis įtempta jungtis tarp Marso ir Saturno Šaulio ženkle, kurie dar jungsis su Antareso žvaigžde – tai tarsi sprogimo trio. Marsas ir Saturnas labai karingos planetos, kuriančios problemines situacijas, o visa tai „kaitins“ Antaresas su savo kovingu ir piktybiniu charakteriu. Tokios planetų energijos būna akcentuotos įtemptų politinių santykių, karinių veiksmų eskalacijos periodais. Jos susijusios su naujais kariniais konfliktais, ektermizmo pasireiškimais. Išliks didelė teroro aktų, rezonansinių nužudymų  galimybė. Taip pat šiuo laikotarpiu padaugėja avarijų keliuose, katastrofų, gaisrų. Tai padidėjusio traumatizmo laikas. Kadangi aspektas veiks Olimpinių žaidynių metu, sportininkų traumų rizika bus didesnė, galimi skandalai sporto pasaulyje.

Pati rugpjūčio pradžia sutampa su Mėnulio ciklo pabaiga, todėl bus palanku pabaigti neužbaigtus darbus, išspręsti klausimus oficialiose institucijose, bendrauti su tėvais ar vyresniais žmonėmis. O rugpjūčio 2 dieną 23:45 val. (Lietuvos laiku) stos Mėnulio jaunatis Liūto ženkle, todėl jau sekančią dieną bus palanku kurti naujus planus, pradėti naujus darbus.   Tai vaisingas laikas kūrybinių profesijų žmonėms, meno, dizaino srityje, prezentacijoms ir parodoms. Tačiau norint pasiekti gerų rezultatų, nevertėtų skubėti, o pasitelkti kantrybę, nuovokumą ir atkaklumą.

Rugpjūčio 4 -8 dienomis Merkurijus su Saturnu ir Neptūnu sudarys tau-kvadratą. Tomis dienomis gali būti neteisingai suprasti žodžiai, iškreipta infoemacija, klūtys forminant dokumentus. Neverta pasitikėti naujais žmonėmis, naujos pažintys, jų tarpe ir romantiškos,  bus nepalankios. Galime susidurti su sukčiavimu, klastote, apgaule. Tai bus emocinio nestabilumo, pykčių su mylimaisiais, neapgalvotų pirkinių dienos.

Nuo antros rugpjūčio savaitės galimi nesusipratimai darbinės veiklos sferoje, kur dažniau jausime kitų vadovavimą, kažkokių norų ar instrukcijų vykdymą, net jei dirbate patys sau. Geriausia taktika – susitaikyti. Atraskite savo ritmą, kad laiku atlikti darbą ir nepersitempti. Galimi neformalūs santykiai su kolegomis, tarnybinis romanas ar pažintis darbo dėka. Tačiau tai kartu ir geras laikas pasirūpinti savo sveikata, pradėti tyrimus ar sanatorinį – kurortinį gydymą ( išskyrus paskutines mėnesio dienas).

Rugpjūčio 15 – 18 dienomis Saulė bus trine su Uranu. Šis aspektas palankus neįprastoms idėjoms ir sprendimams. Naujos temos gaus palaikymą, galimi nauji įdomūs verslo ir draugiški ryšiai, naujų technologijų panaudojimas gali atverti papildomas galimybes. Palankus laikas naujų disciplinų mokymuisi, naujų kompiuterinių programų įdiegimui ir netradicinių žinių panaudojimui.

Rugpjūčio 17 – 19 dienomis Venera trine su Plutonu stiprins mūsų emocijas. Naujos pažintys gali labai jaudinti ir veikti mus, tačiau vertėtų palaukti, kol aistros nurims. Ir tai stiprins Mėnulio pilnatis rugpjūčio 18 dieną Vandenio ženkle 12:27 (Lietuvos laiku). Tai bus tarsi išgrynintas laikas, kurio metu vertėtų ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų, o į save tarsi pažvelgti iš šalies ir įvertinti, ką reikėtų keisti savyje, pajausti suaktyvėjusias gyvenimiškas jėgas, išryškinti savo norus bei gebėjimą praktiškai ir naudingai realizuoti savus talentus.

Rugpjūčio 20 – rugsėjo 9 dienomis įtamptas tau-kvadrato aspektas Saulė – Marsas/Saturnas  – Neptūnas. Šis laikas atneš iššūkius, kurie pareikalaus klūčių įveikimo  ir veiksmų varžančiomis aplimkybėmis. Galime netekti tikėjimo savo rezultatais, bus sunku iškaityti optimizmą. Geriau panaudoti tradicines spprendimų galimybes, nes naujos nesuteiks reikiamų rezultatų. Bus labai svarbu apgalvoti kievieną žingsnį. Kantrybė ir ištvermė, kitaip galimi konfliktai  ir ginčai. Labiausiai pajus tie, kurių asmeninės planetos ir horoskopo taškai yra Šaulio, Žuvų, Mergelės ir Dvynių 7 – 12 laipsnyje.

Paraleliniai rugpjūčio 20 – rusėjo 3 dienomis susidarys palankus Veneros, Merkurijaus ir Jupiterio susijungimo aspektas. Jis suteis pasinaudoti įtakingų žmonių pažintimis ir kontaktais. Tai ypatingas laikas „gaudyti“ įdomias idėjas, kurios gali atverti naujas perspektyvas. Šis periodas palankus tiems, kurių asmeninės planetos ir horoskopo taškai yra Mergelės, Jaučio, Ožiaragio, o taip pat Vėžio ir Skorpiono 23 – 30 laipsniuose.

Rugpjūčio 30 dieną, Saulės užtemimo išvakarėse, Merkurijus taps retrogradiniu. Tai nepalankus laikas naujiems projektams, labai tikėtini neteisingi sprendimai, kurie gali įtakoti ateities planus. Naujus darbus ir veiklas geriausiai planuoti pradėti po rugsėjo 22 dienos ar net spalį, nes rugsėjo 1 dieną įvyksiantis Saulės užtemimas stipriai įtakos „povandenines sroves“.