Rugpjūčio mėnesio Mėnulio ir Saulės užtemimai

Užtemimų sezoną pradės dalinis Mėnulio užtemimas rugpjūčio 7 dieną 16-ame Vandenio ženkle, kuris prasidės 21:20 val. Lietuvos laiku. Šį reiškinį galės stebėti Europos, Azijos, Afrikos, Australijos gyventojai. Lietuvoje matysime tik šio užtemimo pabaigą.

Šis Mėnulio užtemimas aktyvizuos Liūto – Vandenio ašį. Vandenio ženklas susijęs su visuomene, draugais, organizacijomis, inovacijomis, demokratija, stereotipų atmetimu, ateitimi. Liūtas – tai individuali saviraiška, ego, savigarba, lyderystė, noras demonstratyviai save išreikšti. Taip pat vaikai, pramogos, meilės žaidimai, azartiniai lošimai. Kadangi užtemimo ašis bus išsidėsčiusi per šių zodiako ženklų ašį, jų tema palies minėtas sritis.

Šis užtemimas Vandenyje gali atnešti labai netikėtus pokyčius, situacijas, permainas. Mėnulio užtemimo įtaka siejasi su ko nors užbaigimu –  tai gali paliesti išsisėmusius, netenkinančius santykius arba žalingus įpročius, trukdančius gyventi, todėl tokiu metu galima ryžtis pokyčiams. Kadangi užtemimo taškas formuos harmoningus aspektus Jupiteriui ir Saturnui, tai permainos gali būti pozityvios. Saturnas gali skatinti gebėjimą išmintingai numatyti tolimesnes perspektyvas, o Jupiteris gali suteikti sėkmę realizuojant planus.

Rugpjūčio mėnesio Mėnulio užtemimas labiausiai palies tuos, kurių asmeniniuose horoskopuose planetos ar kampiniai taškai yra Vandenio, Liūto, Jaučio, Skorpiono 13 – 17 laipsniuose.

Pilnas Saulės užtemimas rugpjūčio 21 dieną Lietuvoje nebus matomas, jo piną fazę bus galima stebėti tik Amerikoje, dalinai Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Vakarinėje Europoje, Arktikoje, Ramiajame vandenyne.

Įdomu, kad šis Saulės užtemimas gali tapti ypatingu pačiai Amerikai, nes jis vyks 29-ame Liūto ženklo laipsnyje, kuris jungiasi su prezidento Donaldo Trumpo (jis gimęs per Mėnulio užtemimą) asmeninio horoskopo ascendentu ir Marsu. Tradicinėje astrologijoje šalies likimas labai susijęs su ją valdančiojo horoskopu, o ypatingi tranzitai gali įtakoti ne tik jo likimą, bet ir visos šalies. Dėl padidėjusios įtampos prezidento administracijoje ir aplinkoje, ateinantis periodas gali tapti reikšmingų išbandymų arba svarbių iniciatyvų laiku.

Jeigu rugpjūčio Mėnulio užtemimas kurs problemas, tai Saulės užtemimas suteiks galimybių jas spręsti, bus konstruktyvesnis. Jis vyks taip pat Liūto – Vandenio ašyje, todėl tematika išliks ta pati, kaip ir Mėnulio užtemimo.

Saulės užtemimas labiausiai palies žmones, kurių asmeninio horoskopo taškai ar planetos yra Liūto, Vandenio, Jaučio ir Skorpiono 26 – 30 laipsniuose.

Užtemimų metu pasikliaukime savo vidiniais pajautimas, intuicija, nepasiduokime emocijoms , iliuzijoms, nesileiskime į konfliktus, santykių aiškinimąsi. Nepriiminėkime svarbių sprendimų, o naujus darbus ir veiklas pradėkime po rugsėjo 7 dienos.