Retrogradinis Merkurijus

Vasario 10 dieną Merkurijus perėjo į Žuvų ženklą ir bus jame iki balandžio 17 dienos. Toks ilgas vizitas susijęs su Merkurijaus retrogradiškumu (judės atbuline eiga). Pats retro periodas bus nuo kovo 5 iki 28 dienos.

Merkurijus darys judėjimo kilpą kartu su „iliuzijų meistru“ Neptūnų, todėl į šį retro periodą reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį. Merkurijaus retrogradiškumas Žuvyse sumažina galimybę racionaliai mąstyti, objektyviai įvertinti faktus ir aplinkybes. O jo susijungimas su Neptūnu sustiprins šį efektą keliais kartais.

Kiekvieną kartą, kai Merkurijus juda atbuline eiga, jis keliauja į mūsų psichikos gelmes, kad surinkti senas paslaptis, informaciją, prie kurių mums reikia grįžti, kad jas vėl ir vėl išanalizuotumėm. O Merkurijus Žuvyse gali paliesti labai gilias mūsų pasąmonės puses. Retro-Merkurijus Žuvyse – tai klaidų atitaisymo ir atsikratymo laikas. Galime sugrįžti į praeitį, permąstyti išgyvenimus arba išanalizuoti mus traumavusius praeities įvykius, kad išsilaisvinti iš jų.

Merkurijaus ir Neptūno susijungimas labiausiai jausis vasario 17-20 ir kovo 20-balandžio 6 dienomis. Tai klasikinis išsiblaškymo, pasimetimo, iliuzijų, apgaulės aspektas. Tai nepalankus laikas ilgalaikių planų, praktinių klausimų įgyvendinimui. Todėl, bus reikalingas atidumas darbe su dokumentais, buhalterine dokumentacija, atsargumas su naujais žmonėmis ir idėjomis. Bus tendencija iškreiptai informacijai, aktyvės slaptos operacijos, intrigos, užkulisiniai procesai, apgaulės. Todėl, bus reikalingas atsargumas su naujais žmonėmis, naujomis idėjomis ir pasiūlymais.  Priimant svarbius sprendimus, esant retro Merkurijui, bus sunku apsispręsti, o ir aplinkybės gali taip pasikeisti, kad griaus visus planus.

Šiuo periodu gali būti problemų su ryšio priemonėmis, informacijos perdavimu ir gavimu. Gali gesti buitinė technika ir transportas, atsirasti trukdžių kelionėse.

 

Todėl, visos pagrindinės rekomendacijos nuo kovo iki balandžio 6 dienos būtų su žodeliu „ne“:

nepradėkite naujų darbų ar projektų,

neinvestuokite, nepirkite svarbių pirkinių,

nepasirašykite svarbių kontraktų,

nekeiskite darbo,

nekeiskite gyvenamosios vietos,

netinkamas laikas pirkti transporto, ryšio priemones,

atidėkite svarbius sprendimus po balandžio 6 dienos.