Retro Saturnas, Retro Venera, Retro Jupiteris

RETRO SATURNAS

Gegužės 11 dieną Saturnas taps retrogradiniu Vandenyje, o birželio 1 dieną grįš į Ožiaragio ženklą. Atbuline eiga jis judės iki pat rugsėjo 29 dienos.

Saturnas mums primins apie savidiscipliną, pareigas, ištvermingumą, ištikimybę, atsakingumą – ir prieš save, ir prieš kitus. Retrogradinis Saturnas privers mus susimąstyti – ką mes galime pakeisti, atsisakyti to, kas mus stabdo ir slegia. Retro Saturno periodas suteikia galimybę ištaisyti tai, ko mes negalėjome jo direktinėje fazėje, suteikdamas tokias situacijas, kuriose mūsų pasirinkimas ribotas.

Kol Saturnas judės atatupstas, bus sunkiau pakeliama vienatvė, izoliacija, stokojama nuoseklumo, sistemiškumo, o norint pradėti ką nors naujo, viskas vyks labai lėtai, galimos įvairios kliūtys, gali strigti reikalai, išryškėti polinkis vengti atsakomybės (gali susilpnėti atsakomybės jausmas).

Ypatingas laikas bus liepos 20 dieną, kai retro Saturnas bus tikslioje opozicijoje su Saule. Iš vienos pusės, galėsime suvokti aiškiai, kas mums trukdo judėti į priekį. Iš kitos – šiuo laiku galimos sudėtingos situacijos, problemos su disciplina, įstatymais, nebetenkinančiais santykiais partnerystėje – tiek atgyvenę santuokiniai santykiai, tiek verslo gali patirti krizę arba išvis bus nutraukti. Galimos problemos su tėvais arba jų reikaluose. Sudėtingas laikas darbiniuose santykiuose. Būkite atidūs savo sveikatai, ypač, kurie turi problemų su kraujotaka ir širdimi.

RETRO VENERA

Gegužės 13 dieną Venera taip pat keis judėjimo kryptį ir iki birželio 25 dienos judės retrogradiškai.

Visos gyvenimo sferos, kurios simboliškai susijusios su Venera, bus nestabilios ir permainingos.  Galime patirti emocines krizes, santykių krizes, globalius vidinius virsmus. Tai susiję su Veneros astrologine reikšme: meile ir moteriškumu, santykiais, vertybėmis, grožio ir estetikos samprata, finansais. Visos išvardytos sritys gali išgyventi rimtas krizes, nepasitenkinimą, neišvengiamus pokyčius. Konkrečiai jausminiai dalykai gali išgyventi pervertinimą: kuomet esami pastovūs santykiai, jų tvirtumas bus patikrintas išbandymų, ko pasekoje taps aišku, ar pora dar turės bendrą ateitį. Taip pat jie gali išgyventi pokytį ir įgauti kitokią formą. Tokiu metu gali grįžti buvę mylimieji/osios ir prasidėti santykiai iš naujo ( su kitokiu požiūriu nei jie buvo kuriami anksčiau).

Laikotarpis nepalankus pasirašyti finansinius susitarimus, pradėti konsultacinę veiklą, skolintis/skolinti, tuoktis. Tokius laikotarpiu prasidėję santykiai dažniausiai yra trumpalaikiai ir atimantys daug emocinių ir dvasinių jėgų, sekinantys ir kankinantys.

Metas nėra palankus moterims ir jų sveikatai.

Tokiu metu verta dar kartą pabandyti tai, kas anksčiau nepasisekė, perkainojant praeitį galima pasisemti patirties, kuri bus naudinga ateityje, kurios pagalba galima išvengti ankstesnių klaidų pasirenkant naują gyvenimo kryptį.

Apibendrinant, ko nepatartina daryti esant retrogradinei Venerai:

pirštis, tuoktis

pradėti naujus santykius

pasirašyti sutartis ilgalaikiam bendradarbiavimui

investuoti, skolinti ar skolintis, finansiškai įsipareigoti

netinkamas laikas prezentacijoms, parodoms

daryti plastines , gražinimosi operacijas

atidaryti grožio salonus ar veiklą, susijusią su grožio industrija

RETRO JUPITERIS

Gegužės 14 dieną Jupiteris pradės judėti retrogradiškai ir šioje fazėje išbus iki rugsėjo 13 dienos.

Kai Jupiteris juda atatupstas, mažiau ima jaudinti socialiniai, politiniai įvykiai, moralinės nuostatos, apribojama veiklos plėtra ir įtaka, ryšiai su užsieniu. Jis „sumažina apsukas“ valstybinėse struktūrose, iškelia į paviršių senus klausimus ar problemas. Žmonės dažniau  vadovaujasi savo vidiniais įstatymais, principais, nei visuomenės priimtinomis taisyklėmis. Šiuo periodu galime išplėsti savo vidinę išmintį ir pagilinti asmeninę gyvenimo patirtį. Geriau pavyksta pažvelgti į save iš šalies ir pastebėti, kur ir kaip reikia kreipti savirealizacijos procesus.  Venkite kritikuoti kitas religijas, gvildenti šiuolaikinius etinius klausimus, piršti savo filosofiją. Verčiau peržiūrėkite asmeninę vertybių sistemą, įjunkite į ją tai, ką esate užmiršę, atmeskite tai, kas nebereikalinga. Retro Jupiterio uždavinys – padėti surasti savo pašaukimą, kad galėtumėte praturtinti vidinį pasaulį, ūgtelėti dvasine prasme.