Retrogradinio Marso ir Saulės opozicija

Retrogradinio Marso periodas prasidėjo  2014 metų kovo mėnesio 1 dieną ir tęsis iki gegužės 20 dienos. Marsas parodo kaip mes transliuojame savo ego energiją į pasaulį. Pagrindinis retro Marso Svarstyklėse uždavinys – pasiekti  pusiausvyrą tarpusavio santykiuose. Jo kosminis statusas šiame ženkle dėl retro krypties taps kiek silpnesniu, todėl šiame periode galima sėkmingai peržiūrėti įvairaus pobūdžio tarpusavio santykius, partneriškus ryšius, užbaigti iki galo tai, kas liko nepilnai padaryta, išspręsti įsisenėjusias problemas, surasti kokybiškus tarpusavio santykių sprendimo būdus. Tokiu laiku kyla daugiau konfliktų tarp partnerių, įsižiebia ginčai, net pereinantys į neapykantą vienas kitam. Aktyvėja konkurentai ir priešai. Nereikėtų tokiu laiku vesti derybų, aiškintis santykių, pasirašyti svarbių dokumentų ir sutarčių. Taip pat negatyviai aspektuoto Marso įtakoje gali pasireikšti bloga nuotaika, pavydas, nepakantumas kito nuomonei.

Svarbiu aspektu Marso retro fazėje bus Marso ir Saulės opozicija. Šis aspektas bus tikslus balandžio 8 dieną, o veiks balandžio 2-15 dienomis.

Planetų opozicija – tai ne tik astrologinis terminas, bet tiesiogine prasme –   opozicija, priešiškumas, kurie iškyla tam tikrose situacijose. Norint tai išspręsti, reikalingas kompromisas, ne vienašališkas, o abipusis. Destruktyviame variante – tai konfrontacija ir priešiškumas, kuris tik pablogins situaciją ir užtęs konfliktą.

Šis retrogradinio Marso tranzitas svarbus visiems, nes vyks Mėnulio ir Saulės užtemimo laikotarpiu ir bus viena iš planetų labai sudėtingoje planetų konfigūracijoje, kas pasitaiko labai retai. Šiuo periodu problemos ir konfliktai iškils į paviršių ir jas reikės spręsti aktyviai, nes atidėlioti tai tiesiog nepavyks.

Šis periodas bus labai įtemptas, nes iškels į paviršių vidines destruktyvias programas, kurios neleidžia mums pasiekti harmonijos pačiu su savimi, tačiau tai pasireikš per tarpusavio santykius, konfliktus, ginčus. Situacijos, kurios iškils šiuo periodu, atskleis mūsų neigiamas reakcijas, susikaupusį dirglumą ir nemokėjimą priimti sprendimo ar apginti savo poziciją.

Nataliniai (asmeninio horoskopo) būstai, kuriuose vyks tranzitinė Marso ir Saulės opozicija, parodys gyvenimo sritis, kuriose pasireikš šis sudėtingas aspektas.

Visiems svetainės gerbėjams facebook‘e iki balandžio 10 d. nemokamai patarsiu, į kurias gyvenimo sritis atkreipti dėmesį šiuo sudėtingu laikotarpiu (reikalinga tiksli gimimo data, laikas ir vieta). Susisiekime el. paštu.