NAUJA PRADŽIA – NAUJA EPOCHA

Metų gale mūsų laukia svarbūs astrologiniai įvykiai.

Gruodžio 17 dieną (7:04 val. Lietuvos laiku) Saturnas pereina iš Ožiaragio į Vandenio ženklą.

Gruodžio 19 dieną (15:07 val. Lietuvos laiku) Jupiteris taip pat palieka Ožiaragio ženklą ir pereina į Vandenio.

Gruodžio 21 dieną Saturnas ir Jupiteris jungiasi Vandenio 1-ame laipsnyje ir tai bus svarbiausias įvykis, nešantis naują pradžią naujoje astrologinėje epochoje. Tad, nuo šios datos visa žmonija įžengia į naują Vandenio epochą.

Saturnas ir Jupiteris jungiasi kas 20 metų ir maždaug kas 200 metų keičia stichijas ir nuo šiol 200 metų jie jungsis oro stichijos ženkluose. Jų ciklas astrologijoje vadinamas mutacija, nes ją visada lydi krizės, pokyčiai valdžioje ir politikoje, ekonomikoje ir finansuose, šalyse ir valstybėse, visame pasaulyje, socialiniuose ir visuomeniniuose procesuose. Kitaip tariant, Jupiterio ir Saturno ciklas lemia istorijos eigą.

Šis istorinis astrologinis įvykis sutampa su žiemos saulėgrįžos diena gruodžio 21 (tikslus laikas  12:02 val. Lietuvos laiku), kada Saulė pasiekia minimalų aukštį zenite, tai bus trumpiausios dienos ir ilgiausios nakties laikotarpis, žymintis astronominės žiemos pradžią.

Su kuo siejamas Vandenio ženklas? Tai laisvės, naujų technologijų, inovacijų, ilgalaikių draugiškų santykių, kolektyvų ir visuomenės veiklos, revoliucijų, nenuspėjamumo temos. Mes žengiame į erą, kuri skatins mus atsikratyti senų baimių ir archajiškos sąveikos, stabdančios pažangą. Šia laikas suteiks darbo naujovių, naujas laisvesnes ir pažangesnes bendravimo ir bendradarbiavimo formas. Tai bus spartesnio techninės pažangos vystymosi laikas, kuris iš esmės gali pakeisti žmonijos gyvenimo būdą. Medicinoje, robotikoje, informacinėse technologijose, virusologijoje, mikrobiologijoje bus padaryta svarbių atradimų, kurie padės prisitaikyti prie naujos realybės.

Saturnas personifikuoja struktūros, kontrolės, valdymo ir ribų principą, Jupiteris – socialinių ir viešųjų institucijų plėtimosi ir plėtros principą, visuomenės vertybinę filosofiją. Kokią įtaką turės šios dvi planetos ateinančiais metais Vandenio epochoje? Visų pirma, mes nebegyvensime taip, kaip gyvenome anksčiau. Visi pastebėjome, kaip pasaulis keičiasi paskutiniais mėnesiais. Nesakau, kad gyvensime blogiau ar geriau, bet manau, kad viskas bus kitaip, negu mes gyvenome iki šiol, kaip buvome įpratę. Taigi, žmonija ims labiau vertinti informaciją, o ne materialius dalykus. Ir ne šiaip informaciją, bet gebėjimą pritaikyti praktiškai ir jos pagalba lengvinti gyvenimą. Taip pat, žmonės ne tik labiau susimąstys apie ateitį, bet ir ims rūpintis ja – globališkai spręs ekologijos problemas, gali būti iniciatyvos ir reformos ekonomikoje, taip pat išteklių perskirstyme. Į praeitį nueis diktatūros ir totalitariniai režimai, atsiras neformalūs judėjimai, iškils nauji autoritetai, lyderiai. Labai stipriai transformuosis bendrasis ugdymas – priverstinai nereikalingomis žiniomis mokomi vaikai, atgyvenęs jų švietimas bus paliktas praeityje. Nesuvokiamai sparčiai vystysis informacinės technologijos, internetas, atsiras naujų profesijų, jų tarpe profesijų be sienų, elektroninė bankininkystė, naujos investavimo galimybės. Ir svarbiausia – žmonės pagaliau suvoks, kad pati svarbiausia VERTYBĖ – NE DAIKTAI. Ir jei susidursite su sunkumais, neklauskite „už ką man taip?“, o suvokite – „kokiu tikslu“ likimas siunčia tuos išbandymus. Bet kokia krizė yra kažko naujo pradžia. Kaip ir šių dienų aktualijos kovoje su pandemija.

Beje, Saturno, Jupiterio ir Plutono susijungimą ir šių planetų įtaką pajutome pandemijos pradžioje, kai viskas vyko netikėtai, įvedamas karantinas ir apribojimai visame pasaulyje.  Saturnas Vandenio ženklu judės 2 metus, t.y. iki 2023 kovo mėnesio. Ir labai tikėtina, kad daugelis jau įvestų ir įvedamų apribojimų bus charakteringi visus tuos metus. Tai patvirtina virusologų, pavyzdžiui, Vokietijos virusologijos instituto Roberto Kocho prognozės, kad pandemija truks apie dvejus metus. Tai nereiškia, kad griežtas karantinas išliks nepakitęs dvejus metus, ne, kai kurie apribojimai bus panaikinti ir sušvelninti, kai kurie vėl sugriežtinti, tačiau jie nebus visiškai panaikinti per visus dvejus metus. Svarbiausia, ką reikėtų suprasti naujosios realybės aplinkybėmis: šie apribojimai yra būtini, kad pasaulis galėtų atsistatyti ir pradėti gyventi pagal naują modelį. Pagrindiniai šių pokyčių perteikėjai yra pagrindinės Vandenio savybės – progresyviausias, novatoriškiausias, laisvę mylintis, draugiškas ir socialus ženklas. Per ateinančius dvejus Saturno buvimo Vandenyje metus visas pasaulis ir kiekvienas iš mūsų turi sukurti naują gyvenimo pagrindą, kuriuo remsimės per ateinančius 20 Vandenio eros ciklo metų. Apskritai būtina tokiu būdu PERTVARKYTI savo gyvenimą, kad harmoningai ir efektyviai integruotis į naują erdvę, virtualią erą. Kas spės tai padaryti, dar „įšoks į nuvažiuojantį traukinį“, kas ne – pačios aplinkybės privers pasikeisti, tik jau sunkesniu keliu.