Mėnulio užtemimas Ožiaragyje

Liepos 5 dieną pusšešėlinis Mėnulio užtemimas Ožiaragio 14-ame laipsnyje 7:44 val. (Lietuvos laiku).

Šis užtemimas bus geriausiai matomas Pietų Amerikoje, o taip pat pietinėje ir vakarinėje Europos dalyje, didesnėje Afrikos ir Šiaurės Amerikos dalyje, Ramiajame, Atlanto ir Indijos vandenynuose, bei Antarktidoje. 

Tai bus paskutinis užtemimas šios vasaros „užtemimų sezone“ ir paskutinis Vėžio – Ožiaragio ašyje nuo 2018 liepos mėnesio.

Ožiaragis iškels darbo, karjeros, tikslų ir reputacijos temas. Todėl, šiuo periodu galimos permainos karjeroje, kažkokio etapo pabaiga darbe arba darbo keitimas. Vėžio ženklas vers atsigręžti į šeimą, namus. Taip pat, šioje ašyje bus svarbūs pareiga ir atsakomybė, todėl teks balansuoti tarp šeimos ir karjeros įsipareigojimų.

Kadangi Mėnulio užtemimas vyks kardinaliuose ženkluose, pokyčiai galimi ir platesnėje sferoje.

Galimos permainos tiek asmeniniuose santykiuose, tiek verslo. Jei jie atgyveno, nebeturi perspektyvų, tai šiuo periodu gali pasiekti krizės piką ir norėsis padėti tašką.

Kažkam teks spręsti nekilnojamo turto, nuomos, gyvenamos vietos keitimo klausimus. Kažkam gali būti aktualūs santykiai su autoritetingais žmonėmis, valdžia, tėvais.  

Bet kokiu atveju, šis užtemimas – rezultato laikas. Taps aišku ir akivaizdu kas jau atgyveno, išsisėmė, nebeturi ateities ir trukdo judėti į priekį.

Mėnulio užtemimas kardinaliuose ženkluose pagreitina situacijas ir procesus, galimi „fors-mažorai“. Artimomis užtemimui dienomis galima įtampa, stresas, bus sunku valdyti emocijas. Tai laikas, kai lengvai klysime, o klaidos gali turėti ilgalaikes pasekmes. Tad, būtinas atsargumas vengiant kardinalių veiksmų. O bet kokius svarbius sprendimus ar naujas pradžias patartina nukelti po liepos 14 dienos, kai užtemimo įtaka aprims, o Merkurijus pradės judėti direktyviai.