Mėnulio užtemimas Liūto ženkle

2017 metų vasario 11 dieną įvyks Mėnulio pusšešėlinis užtemimas Liūto 23-ame  laipsnyje. Dėl harmoningų Mėnulio, Saulės, Jupiterio, Saturno ir Urano ryšių  šį užtemimą galima laikyti pozityviu, koks begali būti pozityvus užtemimas.

Kadangi užtemimas vyks Liūto ženkle,  tai bus palankus periodas norintiems pademonstruoti unikalumą, patraukti dėmesį savo atžvilgiu, išreikšti kūrybinį potencialą, užtemimo įtaka gali skatinti optimizmą, palankiai įtakoti gyvenimo sferas, susijusias su kūrybine saviraiška, meilės ryšiais, pomėgiais, santykiais su vaikais.

Šiuo periodu gali būti aktualios asmeninės iniciatyvios partnerystėje, visuomeniniame gyvenime, užsienio ryšiuose. Užtemimas suteiks reikšmę viskam, kas vyks jo metu. Visos pradžios bus svarbios ir turės didelę įtaką ilgam laikui. Susitikimai ir pažintys, užsimezgusios užtemimo laikotarpyje, bus labai svarbūs. Taip pat tai bus rezultato laikas. Tai, kas buvo  pradėta anksčiau, dabar duos savo derlių arba bus užbaigta. Dėmesio centre gali būti santykiai su partneriais versle arba santykiuose, gali tekti priimti svarbius sprendimus, kurie jau seniai pribrendo. Išeis tai, kas prarado savo reikšmę, išliks tai, kas įtakos asmeninį progresą ir naują pradžią. Gali vykti netikėti įvykiai, kurie atneš dideles permainas.

Saturnas šio užtemimo metu bus labai stiprus – suteiks kantrybės ir vidinės jėgos, kas leis įveikti sunkias situacijas, pasiekti rezultatų ir nepadaryti klaidų. Pasikliaukite tik savo sveika nuovoka.

Tačiau, su pozityviomis įtakomis veiks ir negatyvios. Jupiterio ir Urano opozicija apsunkins asmenines problemas, suteiks pernelyg didelį laisvės poreikį. Galite pajusti stiprų norą maištauti prieš apribojimus ar nustatytas taisykles.

Emocijos tiesiog liesis, nes užtemimas Liūte reikšis per jausmus pernelyg demonstratyviai, net teatrališkai – tokios šio ženklo savybės. O Mėnulio pilnatis apšvies tai, ko mes nenorime matyti savyje, aplinkiniuose. Jei jausite susierzinimą ar pyktį, pasistenkite emocijas nukreipti į fizinį krūvį. Arba išsiliekite kūryboje, juk Liūtas – pats kūrybiškiausias ženklas.

Labiausiai Mėnulio užtemimo įtaką gali pajusti Jaučiai, Liūtai, Skorpionai, Vandeniai ir žmonės, kurių planetos ar svarbūs horoskopo taškai bus šių ženklų 17 – 27 laipsniuose.

Ir prisiminkite, jei gyvenimo permainos, įtakotos užtemimų, vienas duris uždaro, tai atidaro langus…