Mėnulio užtemimas Liūto ženkle

Mėnulio užtemimas sausio 31 dieną Liūto 12-ame laipsnyje – maksimali fazė 15:30 val. Lietuvos laiku. Pilnai bus matomas didesnėje JAV dalyje, šiaurės rytinėje Europos dalyje, Azijoje, Indijos ir Ramiajame vandenynuose ir Australijoje.

Šis užtemimas akcentuos asmeninio kūrybingumo, romantinių santykių, vaikų, investicijų, pajamų iš nekilnojamo turto temas. Šiose srityse gali susidaryti aplinkybės, kurios pareikalaus mūsų pozicijos peržiūrėjimo ir naujų sprendimų.

Šio Mėnulio užtemimo metu Mėnulis Liūte bus jungtyje su Šiauriniu Mazgu ir opozicijoje Saulei, kuri bus jungtyje su Venera ir Pietiniu Mazgu. Mėnulis Liūte jungtyje su Šiauriniu Mazgu – tai poreikis būti savimi, išreikšti savo individualumą. Emocijos ir vaizduotė bus ryškesnės. Šio periodo sudėtingumas bus savininkiškumo pasireiškimas, egocentriškumas, kai žmogų tiek užvaldo asmeninės emocijos, kad jis tiesiog nebekreipia dėmesio į kito žmogaus jausmus. Todėl, bus svarbu išlaikyti balansą tarp poreikio būti savimi ir reikalavimų, kuriuos kels jums aplinkiniai.

 

Taip pat šio Mėnulio užtemimo laikotarpiu gali išryškėti konfliktai tarp mūsų asmeninių ir visuomeninių poreikių. Finansiniai klausimai ir finansiniai santykiai – dar viena šio užtemimo tema. Mėnulis opozicijoje su Venera sustiprins emocionalumą, tame tarpe ir meilės santykiuose, kas trukdys objektyviai spręsti problemas. Jei vedybiniuose ar verslo partnerių santykiuose brendo konfliktas, tai gali būti apsisprendimo laikotarpis – arba santykiai įgauna naują abiems pusėms priimtiną formą, arba jie nutraukiami. Jeigu santykiuose vyrauja abipusis supratimas ir norite, kad jie tik stiprėtų, pats laikas pamaloninti savo mylimą žmogų meilės žodžiais, skirkite dėmesio tiems, kurie jums iš tikro brangūs – mylimiesiems, vaikams, artimiesiems. Šiuo periodu draugiški santykiai gali peraugti į romantinius, o sausio pabaiga ir pirmoji vasario dekada – geras laikas naujoms draugystėms, romantinėms pažintims, kurių pagrindas bus draugystė ir bendra pasaulėžiūra.

 

Labiausiai šį Mėnulio užtemimą gali pajausti žmonės, kurių asmeninio horoskopo planetos ir taškai yra Liūto, Vandenio, Jaučio ir Skorpiono 9 – 14 laipsniuose.