Mėnulio užtemimas Jaučio – Skorpiono ašyje

Lapkričio mėnesio 19 dieną (10:57 val. Lietuvos laiku) bus Mėnulio pilnaties pikas,

 kai Mėnulis, būdamas 28-ame Jaučio ženklo laipsnyje, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Skorpiono ženkle, o 11:03 val. (Lietuvos laiku) bus dalinio Mėnulio užtemimo pikas. Šis užtemimas bus matomas Azijoje, Australijoje, Šiurės ir Pietų Amerikoje, Havajuose, kai kuriose Aliaskos dalyse.

Tai bus stiprus Mėnulio užtemimas, kadangi, būtent užtemimo metu, Mėnulis jungsis su pikčiausia Algolio žvaigžde, šis įvykis bus pirmą kartą po labai ilgo laiko astrologijos prasme. Būtent, užtemimo laiku šios žvaigždės jungtis su Mėnuliu aktyvizuosis stipriausia energija ir tai išliks viso „užtemimų koridoriaus“ cikle. Jokiu būdu nenoriu gąsdinti šiuo įvykiu, bet tiesiog įspėti, patarti, kaip kuo mažesne rizika išgyventi šį laikotarpį. O laiko tarpas bus bent dvi savaitės prieš Mėnulio užtemimą, po to seks su šiuo periodu „užtemimų koridorius“ iki gruodžio mėnesio 4 dienos įvyksiančio Saulės užtemimo ir dar porą savaičių, kol atslūgs užtemimų energijos.

Algolio žvaigždės kilmė yra iš graikų mitologijos, Persėjo ir Gorgonos Medūzos epopėjos. Visiems mums mirtingiesiems šis užtemimas su tokia Algolio jungtimi gali suteikti pačius įvairiapusiškiausius gyvenimo įvykius, kai galime „tėkštis veidu į purvą“ arba nugalėti stipriausius savo gyvenimo priešus. Ir tai priklausys tik nuo mūsų požiūrio į gyvenimą, mokėjimo nepasiduoti, mąstyti pozityviai, atleisti ir paleisti bet kokius mus įskaudinusius žmones. Išmintingumas, sąžiningumas ir teisingumas – būtent šie bruožai padės išgyventi šį laikotarpį.

Stipresnę užtemimo įtaką pajaus Jaučio, Liūto, Skorpiono ir Vandenio ženklų atstovai, kurių asmeniniuose gimimo horoskopuose šių ženklų 22-30 laipsnyje randasi svarbūs elementai, o taip pat Dvynių, Mergelės, Šaulio, Žuvų ženklo atstovai, kurių asmeninės planetos, ar svarbūs horoskopo elementai randasi 0-2 laipsnių atkarpoje.