Mėnulio užtemimas Dvyniuose

Metų gale mus „papurtys“ užtemimų sezonas – Mėnulio lapkričio 30 dieną ir Saulės gruodžio 14 dieną.

Taigi, lapkričio 30 dieną 11:43 val. (Lietuvos laiku)  pusšešėlinio Mėnulio užtemimo pikas 9-ame Dvynių ženklo laipsnyje.

Šis užtemimas bus matomas Ramiajame vandenyne, didesnėje Rusijos ir Europos dalyje, Azijoje, Australijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje.

Šis užtemimas gali duoti tai, ko ilgai ieškojote. Arba uždaryti kažkokias senas temas ir klausimus, kurie jau nebeaktualūs. Tai gali būti netikėtas išsilaisvinimas iš situacijų, kurios jau ilgą laiką laikė jus įtampoje. Tai rezultato laikas arba užbaigimas kažkokio projekto, etapo jūsų gyvenime. Gali pasibaigti kažkokie asmeniniai arba dalykiniai santykiai, kuriuos slėgė psichologinė ar finansinė priklausomybė. Arba gali atnešti ilgai lauktą susitikimą, svarbią dalykinę ar asmeninę pažintį.

Šiuo laiku konfliktai pasieks maksimalią fazę. Todėl, tiek verslo, tiek šeimyniniuose santykiuose stenkitės susitarti kad išlaikyti juos. Nieko nedarykite karštakošiškai ar neapgalvotai, geriau išlaukti, kol emocijos nuslūgs. Nes klaidingus sprendimus ar veiksmus bus sunku ištaisyti, o gal ir neįmanoma.

Užtemimo metu sunkumų ir konfliktų priežastimi gali būti finansiniai ir materialiniai klausimai, netinkamai sukurti finansiniai santykiai, psichologinė, finansinė priklausomybė ar atskleisti faktai, kurie anksčiau buvo slepiami. Taps aišku, ką reikia pakeisti, ką sustabdyti, su kuo atsisveikinti.

Šis Mėnulio užtemimas palies tokias temas kaip  bendravimo, derybų, šeimos ryšių, dokumentų, transporto, komunikacijos. Užtemimo dienomis būkite atsargūs bendraudami su naujais žmonėmis, gaunama informacija.

Visgi, esant užtemimų sezonui nerekomenduojama priimti svarbius sprendimus, keičiančius gyvenimą. Analizuokite informaciją, atkreipkite dėmesį į detales, jos bus svarbios, nieko nedarykite impulsyviai.

Šis Mėnulio užtemimas vyks Dvynių – Šaulio ašyje, tad svarbus laikas bus būtent šiems Zodiako ženklams ir tiems, kurių Mėnulio mazgai yra šioje ašyje.