Mėnulio užtemimas Avino ženkle

2014 metų spalio 8 dieną  13:51 valandą Lietuvos laiku įvyks pilnas Mėnulio užtemimas. Jis bus nematomas Lietuvoje, tai darys jį mažiau fatališku mums. Užtemimo kulminacijoje Mėnulis 16-ame Avino laipsnyje bus jungtyje su Uranu ir opozicijoje su Saule jungtyje su Venera, abi planetos randasi Svarstyklių ženkle, o šioje užtemimo ašyje esančios planetos formuos destruktyvius aspektus Plutonui. Kadangi  užtemimo energija įjungs Avino – Svarstyklių ašį, tai dar kartą pabrėš temą „aš – tu“,  „mes – jie“ reikšmingumą. Viena iš pagrindinių temų bus santykiai. Permainų pareikalaus meilės reikalai, santykiai šeimoje, santykiai su kolegomis ar partneriais. Mėnulio užtemimai dažnai iškelia emocines situacijas, o šiuo atveju ugninis Mėnulis (Avine) jungtyje su Uranu dar labiau paaštrins emocijas, privers į įprastus mums dalykus pažiūrėti iš kitos pusės. Stenkitės apgalvoti savo veiksmus prieš pasiduodami emociniam impulsui, nes priimti šiuo metu sprendimai įtakos jūsų gyvenimą  pusę metų, o gal ir ilgiau.

Labiausiai šį Mėnulio užtemimą pajaus tie, kurių asmeninės planetos ir svarbūs natalinio žemėlapio taškai (Saulė, Mėnulis, Merkurijus, Venera, Marsas, Ascendentas, MC) randasi nuo 10 iki 20 laipsnio kardinalinių ženklų – Avino, Vėžio, Svarstyklių, Ožiaragio.

Mėnulio užtemimai veikia protą ir ypatingai emocijas, pažeidžia dvasinę ramybę. Reikėtų tai atminti ir pasistengti nepriiminėti skubotų, emocijomis paremtų sprendimų – klaidų neišvengsime.  Būsime linkę priimti viską asmeniškai, įsivelti į konfliktus dėl smulkmenų, galimi  ginčai.

Užtemimo periodu nerekomenduotina:

neplanuoti chirurginių operacijų;

nepasirašyti svarbių ilgalaikių kontraktų, ypatingai dabartiniu periodu esant retrogradiniam Merkurijui;

neregistruoti santuokos;

nedalyvauti masiniuose renginiuose;

padidėjusi traumų ir nelaimingų atsitikimų rizika, nelaimės keliuose – ypatingai spalio 6-10 dienomis.