Marso ingresija į Avino ženklą

Individualumas, entuziazmas, nekantrumas ir skubotumas priimant sprendimus – visa tai bus aktualu nuo vasario 20 dienos iki balandžio 1 dienos. Nes įvyks labai svarbus astrologinis įvykis Marsui – jo perėjimas į ugninį ir kardinalųjį Avino ženklą. Šį ženklą Marsas valdo, ten jis bus savo stichijoje siaučiantis ir agresyvus.

Marsas Avino ženkle išreiškia geriausias savo savybes – aktyvumą, beatodairišką tikslo siekimą, realizuoja įgimtas lyderio ir vadovo savybes. Taip pat tai įvairiapusės veiklos troškimas, drąsa, vikrumas, gebėjimas nepasiduoti net beviltiškiausioje situacijoje. Marso ingresijos Avine laikotarpyje lengvai generuojamos idėjos, greitai surandami būdai jų sprendimams ir realizacijai. Avino kardinalumas suteikia Marsui dinamizmo, mokėjimą pasinaudoti aplinkybėmis, viskas vyksta greitai, neatidėliojant ateičiai.

Į Avino ženklą Marsas įeis jugtyje su Venera, todėl meilės nuotykių troškimas bus aktualus daugeliui (vasario trečioje dekadoje). Marsas nepripažįsta preliudijų ir meilės žaidimų, jis kaip „senas karys ir nemoka meilės žodžių“, todėl tikėtinas nekantrumas ir nesusipratimai jausmų srityje.

Tie, kas užsiėmę karjeros klausimais, gali veiksmingai darbuotis ir pasidėti ilgalaikės sėkmės pamatus. Nes Marsas formuos triną (palankų aspekyą) Saturnui Šaulyje, kuris tikslus taps vasario 25 dieną. Šis aspektas padeda išgryninti savikontrolę ir susivaldymą. O trinas (palankus aspektas) Jupiteriui Liūte, kuris taps tikslus kovo 13 dieną, žada sėkmę, laimę, kilimą karjeros laiptais, įtakingų draugų palaikymą.

Nuo kovo mėnesio pradžios formuosis Marso jungtis su Uranu – tai bus sunkus išbandymas, nes abi planetos vyriškos ir judės impulsyviu avino ženklu. Galimos reikšmingos permainos, įtampa. O nuo kovo 11 dienos Uranas formuos tikslų įtemptą aspektą su Plutonu – dar viena agresyvia planeta. Sustiprės agresyvumas, karingumas. Kova dėl valdžios tiek žmonių kolektyvuose, tiek tarp pasaulio valstybių bus kova iki pergalės. Ir tik nuo kovo 20 dienos Marsas leis mums atsikvėpti, judėdamas Avino ženklu ir neformuodamas aspektų.

–        „devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk“ – ši patarlė bus gana aktuali Marso judėjimo Avinu laikotarpyje. Noras būti lyderiu suaktyvės daugeliui. Tačiau Marso Avine savybė – tai sprinterio savybė, o ne ilgų distancijų bėgiko. Pradėti drabą, „užvirti košę“ – tai labai būdinga jam, tačiau „išsrėbti“, pabaigti iki galo ne visada užteks kantrybės. Todėl, prieš kažką pradėdami, pagalvokite ar pajėgsite tai padaryti iki galo.

–        darbo, veiklos projektai. Atėjo laikas priminti apie save vadovybei, kažko pareikalauti. Arba pradėti nuosavą verslą. Veikla, pradėta šiuo periodu, turės gerą potencialą tam, kad „pramušti sienas“, atverti naujas erdves ir kardinaliai keisti tiek savo, tiek aplinkinių gyvenimus.

–        kova dėl valdžios. Ji bus nuožmi ir žiauri. Numatomas konfliktų ir agresyvumo suaktyvėjimas, jėgos ir ginklų demonstravimas.

–        aistra ir jausmų intensyvumas meilės srityje, meilė iš pirmo žvilgsnio arba noras tiesiog susirasti partnerį – visa tai bus charakteringa paskutinę vasario savaitę. Vyrai, turintys asmeniniame horoskope stipriai išreikštą Marsą, bus labai seksualūs, sprendimus priiminės spontaniškai, taip kad „medžioklės sezonas“ skalbiamas atidarytu.