LIEPA

Liepa – svarbiausias ir ypatingiausias 2020 metų mėnuo.

Jį įtakos Mėnulio užtemimas Ožiaragio ženkle liepos 5 dieną (apie tai sekančiame straipsnyje), retro Saturno sugrįžimas į Ožiaragį, Marso aktyvumas Avino ženkle. O visą „astrologinę oro prognozę“ iki gruodžio vidurio formuos vėl sugrįžtantis Jupiterio, Saturno, Plutono steliumas (jį išgyvenome pandemijai prasidėjus).

Pirmosios liepos mėnesio dienos nervingos, nestabilios – retro „sudegintas“ Merkurijus iki liepos 12 dienos vers mus grįžti prie konfliktų, panikų, klaidų ir nesusipratimų. Iki mėnesio vidurio nepalanku sudaryti sutartis, pradėti kažką naujo, priimti svarbius sprendimus, kelionėse galimi trukdžiai. Bet, šis periodas suteikia galimybę ‚nusinulinti“ tose sferose, kur reikalingas atsinaujinimas – tose gyvenimo sferose ar santykiuose, kuriuos reikia išsaugoti, sustiprinti ir atnaujinti.

Apie svarbiausius liepos mėnesio aspektus glaustai ir aiškiai, kadangi jų daug ir jie svarbūs:

Liepos 1 dieną Saulė jungsis su retro Merkurijumi ir dar bus sekstilyje su Uranu – sustiprins protinę energiją, galimybę susikoncentruoti, laiku parinkti ir pasakyti reikiamus žodžius.

Liepos 5 dieną Mėnulio užtemimas Ožiaragio 14-ame laipsnyje (sekančiame straipsnyje).

Liepos 8 dieną retro Merkurijus kvadrate su Marsu – susidursime su nekantrumu, agresija, konfliktais namuose ir darbe. Ypač atidūs būkite su dokumentais.

Pagaliau, liepos 12 dieną Merkurijus taps direktiniu, pajusime išlaisvėjimą bendraujant, keliaujant, ieškant informacijos. Tad visus naujus sprendimus, pradžias planuokime po liepos 14 dienos. Turėkime omeny, kad Merkurijus į savo pirminį judėjimą grįš liepos 26 dieną, kada viskas stos į savo vietas.

Liepos 14-15 dienomis Saulė sudarys tikslią opoziciją su Jupiteriu ir Pluton – sustiprins mūsų ambicijas, norą konkuruoti arba turėsime įrodinėti savo kompetenciją.

Liepos 20 dieną Mėnulio jaunatis Vėžio 29-ame laipsnyje su opozicija Saturnui. Šis laikas suteiks mums suvokimą kas mums trukdo judėti į priekį, ką mes tempiame daugiau, nei galime. gali išryškėti įtarumas, depresinės nuotaikos, polinkis nusivylimui, pesimizmui, kas gali nepalankiai įtakoti savijautą, alinti jėgas, nors tuo pačiu stiprės vaizduotė ir kūrybiškumas.

Paskutinę liepos mėnesio dekadą jausis nepalanki vyraujančių destruktyvių aspektų įtaka, todėl stiprės ūmumas, polinkis ginčams, konfliktams, galimos nesveikos fantazijos, tuščias svajingumas. Bus juntama nuoseklumo, sutelktumo, atsargumo ir apdairumo stoka, bus lengva suklysti, apsiskaičiuoti, stiprės dirglumas, jautrumas, tai bus sudėtingas, konfliktinis laikas tarpusavio santykių plotmėje. Sustiprėjęs valdingumas, agresyvumas, nevaldoma energija ir emocijos, polinkis konfliktams gali skatinti problemas bendraujant su mylimais, artimais ir supančiais žmonėmis. Paskutinėmis liepos mėnesio dienomis galimi neapdairūs poelgiai, kategoriškumas, griežtumas kalbose, priekabumas, polinkis apgaulei, avantiūroms, o norint išvengti nepalankių situacijų, nesklandumų, asmeninių santykių nutraukimo ir išsaugoti harmoningą bendravimą su kitais žmonėmis, reikėtų išlikti geranoriškais ir pakančiais, ieškoti konstruktyvių problemų ir nesutarimų išsprendimo būdų, kadangi priešingu atveju, santykiai gali būti sugadinti ilgam, arba ir visam laikui.

Tam įtakos turės liepos 27 dienos neigiamas aspektas taro Veneros ir Netūno, taip pat Merkurijaus neigiamas aspektas Marsui ir liepos 30 dieną Merkurijaus neigiamas aspektas Jupiteriui.

Liepos mėnesio gale, taip pat ir rugpjūtį ir rugsėjį Marsas judės Avino ženklu pavojingame Juodojo Mėnulio (Lilit) taške, kuris provokuos konfliktus, pykčius, agresijas, problemas su aplinkiniais, galimos galvos traumos, nesėkmingos operacijos, problemos su kariškiais, stomatologija. Tad, apsišarvuokime kantrybe ir neplanuokime šių operacijų, jei nėra skubos.