LIEPA

Liepa – svarbiausias ir lemtingiausias 2019 metų mėnuo. Ir ne tik pagal vyksiančius įvykius, bet ir ilgalaikėmis pasekmėmis. Šį mėnesį atsigręšime į senas problemas, skausmingus klausimus, kurių sprendimai seniai pribrendo, tačiau buvo nuolat atidėliojami.

Taip pat, liepą galime sulaukti vertingų perspėjimų, nuorodų į tai, pagal kokį scenarijų vystysis įvykiai 2019 metų antroje pusėje ir gale, ir 2020 metais, o taip pat nurodymus, kaip pakeisti situacijas geresniam rezultatui.

Liepą mūsų laukia du užtemimai Vėžio – Ožiaragio ašyje:

Liepos 2 dieną pilnas Saulės užtemimas 11-ame Vėžio ženklo laipsnyje

Liepos 17 dieną dalinis Mėnulio užtemimas 25-ame Ožiaragio laipsnyje.

Liepos 1-4 dienos – užtemimo laikas. Liepos 1 dieną ir iki 2 dienos vakaro – laikas iki užtemimo, todėl jei yra poreikis padėti tašką, tai jis bus padėtas galutinai. O galutinius sprendimus geriausiai priimti liepos 3-4 dienomis.

Liepos 2 dieną 11-ame Vėžio ženklo laipsnyje vyks pilnas Saulės užtemimas (užtemimo pradžia 21:02 val. – pabaiga 23:45 val.). Jis bus matomas pietinėje Amerikos dalyje – Čilėje, Argentinoje, Brazilijoje, Ekvadore, Urugvajuje, Paragvajuje.

Saulės užtemimo Vėžio ženkle įtakoje galimos permainos, liečiančios reikalus, susijusius su šeima, namais, santykiais su tėvais ir vaikais. Saulės užtemimas ir Mėnulio jaunatis gali suteikti impulsą, skatinti pozityvius pokyčius, permainas, asmeninio vystymosi galimybę, tai gali būti naujo etapo arba proceso pradžia. Taip pat, tai motiniškumo, vaikų, auklėjimo tema. Bus verta atkreipti dėmesį į šeimos vertybes ir šeimyninius ryšius. Galbūt spręsime gyvenamosios vietos pakeitimo, pirkimo, remonto klausimus. Gali iškilti sunkumų ar nenumatytų aplinkybių nuomos versle, bus reikalinga peržiūrėti nuomos sutartis, ieškoti naujų sprendimų. Tačiau, sudarinėti naujas sutartis, pirkti nekilnojamą turtą liepos mėnesį nerekomenduojama, verčiau tai daryti po rugpjūčio 3 dienos. Šis užtemimas labiausiai veiks tuos, kurie asmeniniuose horoskopuose turi asmenines planetas ir jautrius taškus Vėžio, Ožiaragio, avino, Svarstyklių 8 – 12 laipsniuose. Liepos 2 dieną įvyksiantis pilnas Saulės užtemimas atvers „koridorių tarp užtemimų“, kurį užvers liepos 17 dieną įvyksiantis dalinis Mėnulio užtemimas. Periode tarp dviejų užtemimų formuojasi galingas energetinis laukas, įtakojantis psichologiniame ir fiziniame lygmenyje, suteikiantis unikalią galimybę keisti likimą, peržiūrėti gyvenimą, atmesti tai, kas kliudo judėti į priekį.

Liepos 7 dieną Merkurijus pradės judėti atbuline eiga ir taps retrogradiniu iki rugpjūčio 1 dienos. Šiuo periodu neverta sudarinėti naujų sutarčių, finansinių operacijų, neinvestuoti, nepirkti ryšio, transporto priemonių.

Liepos 9 dieną – dar vienas svarbesnių liepos aspektų. Saulė bus opozicijoje su Saturnu (veiks liepos 6-17 dienomis). Turėsime galimybę suvokti, kas mums trukdo judėti į priekį. Gali iškilti problemų su vadovybe, su žmonėmis valdžioje. Taip pat, kažkokie svarbūs santykiai, pavyzdžiui nesėkminga santuoka, romanas arba verslo partnerystė gali patirti krizę arba tiesiog nutrūkti.

Liepos 11 dieną Marsas kvadratūroje su Uranu (veiks liepos 4-18 dienomis).  Šio periodo sudėtingumas tame, kad gali kilti smarkūs ginčai, darysime neapgalvotus žingsnius, veiksmus. Trūks kantrybės, neįvertinsime padarytų neapgalvotų veiksmų pasekmių. Ges technika, būtinas atidumas už vairo, dirbant su elektros prietaisais.

Liepos 17 dieną (0:31 val. Lietuvos laiku)  25-ame Ožiaragio ženklo laipsnyje  įvyks dalinis Mėnulio užtemimas (plačiau sekančiame straipsnyje).

Antroje liepos pusėje „bus sunku“ Venerai:

Liepos 17 dieną ji bus opozicijoje su Saturnu – santykiuose galime stigti šilumos, emocinio artumo. Galimi išsiskyrimai, meilė be atsako, konfliktai.

Liepos 21 dieną Venera opozicijoje su Plutonu – pirmame plane bus valdžia ir kontrolė santykiuose. Jei santykius pradėsite šiuo laiku, jie gali tapti „fataliniais“ ir blogai baigtis. Galime susidurti su emocinėmis manipuliacijomis ir šantažu. Taip pat, būtinas atsargumas su finansais – neskolinkite, neimkite kreditų, neįsipareigokite finansiškai.

Paskutinėmis liepos dienomis dar vienas įtemptas periodas – Saulė kvadratūroje su Uranu 29 dieną – gali baigtis projektai ar nestabilūs santykiai, kurie seniai pribrendo permainoms. Tai netinkamas metas kažką pradėti naujo, o tai, kas baigsis, verta paleisti. Kurkite naujus planus, tačiau įgyvendinti pradėkite po rugpjūčio 3 dienos.

Sunkus mėnuo, ką čia bepridursi, tad gal geresnis būtų atostogoms…