Liepa

Pirmoji liepos dekada – pats sudėtingiausias liepos periodas, kai koncentruosis nemažai konfliktinių energijų. Jau liepos 1 dieną Mėnulis Svarstyklėse jungsis su Jupiteriu ir aktyvizuos kardinalų tau-kvadratą. Jeigu šiuo metu atsiras naujų galimybių, jos gali pareikalauti papildomos analizės. Įgyvendinant naujus projektus, reikėtų susilaikyti nuo napoleoniškų planų ir išpūsto biudžeto. Ypatingai tai bus aktualu priimant finansinius sprendimus.

Liepos 2 dieną Marsas opozicijoje su Plutonu bus aktyvus kardinaliame tau-kvadrate iki liepos 9 dienos. Šios energijos skatins daug dirbti įdedant daug pastangų. Todėl bus aktualu įsiklausyti į savo organizmą ir nepervertinti savo jėgų. Taip pat , reikalingas atsargumas sportuojant, o rizikingų ir ekstremalių sporto šakų geriau būtų visai atsisakyti. Konfliktų priežastimi gali būti noras kontroliuoti kitus arba kiti žmonės gali kontroliuoti jus.. Versle šiuo periodu suaktyvės konkurentai. Pirmosios liepos dienos nepalankios deyboms, sutartims pasirašyti. Galimi šeimyniniai konfliktai, santykių aiškinimamsis ir nesutarimai. Šiuo laikotarpiu gali padaugėti avarijų, buitinių traumų. Tai  įtakos ir dar vienas įtemptas aspektas – liepos 2 – 7 dienomis Merkurijus bus kvadratūroje su Uranu, komunikacijoje ir kelyje gali iškilti netikėtų problemų. Nemalonios naujienos ir aplinkybės, orgtechnikos, ryšio ir transporto priemonių  gedimai gali sukelti nemažai rūpesčių. Galimas bendradarbiavimo nutraukimas arba jau pasirašytos sutarties koregavimas. Planai gali žlugti, todėl geriausia šio periodo taktika – būti lankstiems ir pasirengusiems bet kokiems netikėtumams, nes aplinkybės gali pareikalauti greitos reakcijos. Atsargumo prie vairo ir su elektros prietaisais.

Liepos 5 dieną Venera pereis į Dvynių ženklą ir judės juo iki liepos 31 dienos. Maloniai bendrausis su  kitais žmonėmis, megzis pažintys kelionėse, komandiruotėse, kelyje. Ypatingai antroje liepos pusėje galimas papildomos netikėtos piniginės pajamos.

Liepos 6 dieną Merkurijus pereis į Liūto ženklą, o liepos 7 dieną sudarys tikslų sekstilį su Venera. Palanku bendrauti su verslo partneriais, naujiems kontaktams, konsultacijoms, verslo kelionėms. Tai pats tinkamiausias laikas įvertinti santykius, išreikšti savo jausmus, pasakyti savo mylimiems žmonėms, kad juos mylite. Versle geras laikas neformaliems susitikimams.

Liepos 9 dieną – Mėnulio pilnatis Ožiaragyje sutaps su Saulės ir Plutono opozicija (liepos 10 dieną). Tai sunki pilnatis – konfliktai, problemos tiesiog „užvirs“. Asmeniniai interesai kirsis su pprofesiniais, reikės pasirinkti sudėtingą sprendimą. Elgsimės neapgalvotai, priimsime nepalankius sprendimus. Tai sudėtingas laikas versle, tačiau jis gali parodyti „kas yra kas“, todėl įvertinkite nepatogius faktus ir neužmerkite akių realybei. Ir vėl būkime atidūs prie vairo, kelyje.

Nežiūrnt konfliktinių aspektų tarp Marso ir Saulės su Uranu, liepos vidurys bus produktyvesnis ir pozityvesnis.

Merkurijus bus sekstilyje su Jupiteriu, tokiu metu stiprės intuicija, įžvalgumas, sėkmė gali lydėti protinėje, kūrybinėje veikloje ir versle, gali gimti originalios idėjos, atsiverti netikėtos galimybės, o išradingumo ir gebėjimo surasti nestandartinius reikalų sprendimo būdus dėka, bus galima labai daug ką naudingo nuveikti. Palankiai susiklosčiusios aplinkybės šiuo metu palies finansų, partnerystės, santykių su kitais žmonėmis, visuomeninių ryšių sferas, tokiu metu galima surasti rėmėją bei kurti ateities planus. Paskutinė liepos savaitė bus ypatingai palanki, šiuo metu sėkmė gali lydėti kūrybinių profesijų atstovus, bus geras laikas meilei, partnerystei, naujoms pažintims, harmoningų asmeninių santykių formavimui. Tai laikotarpis, kada gali aplankyti netikėta sėkmė, galimas laimingas šansas, skatinantis pozityvius gyvenimo ir profesinės veiklos pokyčius. Saulės ir Marso tarpusavio aspekto įtakoje bus juntamas energijos pliūpsnis, skatinantis impulsyvumą, agresyvumą, per didelį pasitikėjimą savimi, tačiau racionaliai, konstruktyviai panaudojant šių planetų įtaką, galima gebėti greitai priimti teisingus sprendimus, surasti išeitį kritinėje situacijoje.

Liepos mėnesio 22 dieną Saulė pereis į Liūto ženklą, kuriame planetos padėtis pati stipriausia, nes ji šį ženklą valdo ir gali pilnai išreikšti savo savybes. Todėl gali geriausiai atsiskleisti žmogaus individualybė, asmeniniai privalumai, išryškėti gyvenimo džiaugsmas, meilė vaikams, polinkis kūrybinei veiklai. Saulės tranzito Liūto ženklo metu sustiprėja ambicijos, optimizmas, kūrybiškumas, padidėja darbingumas, valdingumas, potraukis priešingai lyčiai, išryškėja kilnumas, noras padėti silpnesniems, nuskriaustiems.

Liepos 23 dieną stos Mėnulio jaunatis pirmame Liūto laipsnyje jungtyje su Marsu. Jaunatis užduoda toną visam mėnulio mėnesiui, todėl pirmąją naujo Mėnulio mėnesio dieną reikėtų pozityviai galvoti, pasvajoti apie būsimus naujus užmojus, darbus, projektus, kurti planus, kuriuos galima būtų įgyvendinti ateinančio mėnesio eigoje. Ši liepos jaunatis akcentuos asmeninių iniciatyvų, veiklumo, užsispyrimo ir noro ryškiai išreikšti save temą. Tai palankus laikas prestižo ir autoriteto stiprinimui, prezentacijoms, parodoms. Tačiau romantinėms pažintims ne pats geriausias laikas, ypač liepos 23-27 dienomis, kai Venera bus konflikte su Saturnu.

Liepos 26 dieną Merkurijus pereis į Mergelės ženklą (šiuo ženklu Merkurijus judės tranzitu iki rugpjūčio 31 dienos), kuriame šios planetos padėtis dvigubai stipri. Tokio tranzito metu išryškėja polinkis tvarkyti reikalus, ieškoti darbo arba atkakliai dirbti profesinės veiklos sferoje. Tokiu metu vertinama konkreti, aiški, patikima informacija, stiprėja nepatiklumas, viskas analizuojama, tikrinama remiantis instrukcijomis. Planku užsiimti darbu, kuris reikalauja susikaupimo, kantrybės, kruopštumo, padidinto dėmesingumo, pastabumo, o bendravime gali išryškėti ramybė, nuovokumas, oficialumas.

Liepos 31 dieną Venera pereis į Vėžio ženklą ir išbus jame iki rugpjūčio 26 dienos. Tokio tranzito metu gali stiprėti poreikis meilei, supratimui, išryškėti sentimentalumas, romantiškumas. Tokiu metu būdingas polinkis užsisklesti savyje, vienumoje pasvajoti apie meilę arba galimas noras pasidalinti savais jausmais. Tranzito metu stiprėja jausmingumas, vaizduotė, nepakantumas abejingumui, o noras mylėti ir būti mylimais gali nustelbti sveiką nuovoką. Šis laikas palankus patikimiems pokalbiams su artimais žmonėmis, tinkamas laikas sužadėtuvėms, santuokai.