LAPKRITIS

Lapkritis bus tarsi pereinamasis laikotarpis.

Šį mėnesį galima suskirstyti į du periodus – iki lapkričio 15 ir po. Pirmoje pusėje baigsis Merkurijaus ir Marso retro judėjimai, tačiau vis dar jausime negatyvią piktų planetų įtaką – ryšium su pandemija gali būti įvesti griežtesni apribojimai, draudimai, sienų uždarymai tarp šalių. Antroji lapkričio pusė formuos pozityvesnes tendencijas.

Iki mėnesio 21 dienos Venera judės Svarstyklių ženklu – formuos ramią, harmoningą atmosferą, palies įvairaus pobūdžio santykius (draugiškus, dalykinius, šeiminius, santuokinius, ar partnerystės ryšius), bus galima siekti kompromisų, harmonijos bendravime su artimais, mylimais žmonėmis

Mėnesį pradėsime Mėnulio pilnatimi, kuri prasidėjo spalio 31 dieną. Galimi netikėtumai, nenumatytos situacijos, skatins dirglumą, impulsyvumą, gali nepalankiai įtakoti finansų, bei sveikatos sferas. 

Lapkričio 1-6 dienomis Merkurijus dukart formuos kvadratūrą su Saturnu – pirmąkart retrogradinis, antrąkart jau direktinis. Galimos kliūtys kelionėse, transporto priemonių ir kitos technikos gedimai, problemos su informacija, netinka pirkti transporto ir ryšio priemonių. Pirmą mėnesio savaitę geriau nepradėti svarbių derybų, nepasirašinėti sutarčių, forminti dokumentus. Galimi trukdžiai juridiniuose reikaluose, santykiuose su valdžia, oficialiais asmenimis.

Lapkričio 9 dieną Venera opozicijoje su retro Marsu – padidėjęs emocionalumas, dirglumas, nepasitenkinimas, pavydas iššauks santykių aiškinimąsi, galimos juridinės problemos, pykčiai su partneriais santuokoje, versle, mylimaisiais. Bet galimi ir nauji aistringi romanai, susižavėjimai, tačiau jie bus nepatikimi ir trumpalaikiai. Nepalankus laikas spręsti finansines problemas, galimos klaidos, praradimai.

Lapkričio 14 dieną Marsas taps direktiniu, o Saulė formuos harmoningą aspektą Plutonui, Jupiteriui, Saturnui – prasidės pozytivesnis laikas. Tam įtakos turės ir lapkričio 15 dieną (7:07 val. Lietuvos laiku) prasidėjusi Mėnulio jaunatis, kuri  suteiks svarbių sprendimų pradžią. Tačiau, bus svarbu išsiaiškinti senas problemas, o naujų pradžių startą pradėti po lapkričio 17 dienos.

Lapkričio 15-16 dienomis Venera kvadratūroje su susijungusiais Plutonu ir Jupiteriu (veiks mėnesio 12-19 dienomis). Šis aspektas stimuliuos jausmus, aistringumą. Meilėje galimos problemos dėl pavydo, valdingumo, noro kontroliuoti. Aistringi romanai turės fatališkumo auros, jie gali greit baigtis. Galima seksualinė prievarta ar persekiojimas. Bus reikalingas atidumas finansiniuose reikaluose, nes dėl pernelyg didelio optimizmo galimas savo galimybių pervertinimas.

Lapkričio 24 dieną Merkurijus trine su Neptūnu – aspektas stimuliuos vaizduotę, intuityvumą, psichologinį jautrumą. Pats laikas pakalbėti iš širdies, aptarti svarbius klausimus santykiuose ar reikaluose. Geras laikas deryboms ir susitarimams su partneriais, tame tarpe ir užsienio.

Lapkričio 27 dieną Venera opozicijoje su Uranu – nestabilių santykių patikrinimas, nepalankus laikas investicijoms ar kreditams, prasidėję romantiniai santykiai bus nestabilūs.

Mėnesį užbaigs 30 dieną (11:30 val. Lietuvos laiku) vyksiantis Mėnulio užtemimas Dvynių ženkle. Tai laikas, kai galimi netikėti įvykiai arba galima gauti netikėtos informacijos. Kadangi, šią dieną Mekurijus formuos tikslų sekstilį su Saturnu, jį būtų galima pavadinti palaikančiu – suteiks galimybę įjungti logiką ir racionalų mąstymą. Tai bus geras laikas deryboms, naujiems kontaktams, galime sulaukti protingų žmonių pagalbos. Visgi, viskas, kas vyksta užtemimo dieną, yra apdovanota lemtinga prasme ir beveik nepasiduoda žmogaus kontrolei. Užtemimo metu mes sužinome informaciją, kuri galėjo būti mūsų žinioje anksčiau, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių nepasiekė mūsų sąmonės. Todėl, svarbius sprendimus reikėtų priimti per savaitę po užtemimo.