LAPKRITIS

Lapkritis žada būti atsinaujinimo mėnesiu. Saulė Skorpione suteiks jėgų, reikalingų išspręsti delikačius ir sudėtingus klausimus.

Jupiteris baigia savo kelionę Skorpiono ženklu ir pirmojoje lapkričio pusėje kaip ir dėliosime sau ataskaitas už nuveiktus darbus. Neverta pradėti naujų ilgalaikių projektų, užsiimkime kasdieniniais reikalais.

Lapkričio pradžioje vis dar bus aktyvi Veneros ir Urano opozicija. Jei prieš tai kilo sunkumų santykiuose su mylimaisiais, tai dabar pats laikas išsiaiškinti, kokios destruktyvios emocijos, reakcijos ir veiksmai trukdo harmoningiems santykiams. Tai bus laikas, kai galėsime pašalinti disbalansą tarp to, ką norime gauti ir to, ką mes pasirengę duoti.

Lapkričio 6 dieną Mėnulis jungsis su Venera ir aktyvuos foninę Veneros – Urano opoziciją. Tai diena, kai neverta kurti ilgalaikių planų, pasirašyti sutartis, vesti derybas. Galimi finansiniai trukdžiai, netikėti praradimai. Patartina stengtis suvaldyti emocijas, bus labai didelė tikimybė išsiskirti, ypač tose porose, kuriose santykiai netvirti – neverta “tampyti likimo už ūsų” arba sutuoktinio nervų.

Lapkričio 7 dieną stos Mėnulio jaunatis Skorpione. Tai ypatinga jaunatis, per kurią mes galime susidurti su savo psichologiniais apribojimais, senais jausmais ir karminėmis problemomis santykiuose. Tačiau, jei išsaugosime psichologinį stabilumą, turėsime galimybę transformuoti šias energijas, išanalizavę problemų priežastis.

O sekančią dieną po jaunaties, lapkričio 8 dieną, Jupiteris pagaliau pereis į Šaulio ženklą. Ir mes lengviau atsikvėpsime. Šis Mėnulio mėnuo bus laikas, kai galėsime išgryninti tikslo pasiekimą, tačiau pats tikslas ir jo realizacija bus miglota, todėl, neskubėkime, reikės laiko mintis sudėlioti “į lentynėles”, būsime per daug optimistiški.

Lapkričio 9 dieną retro Venera trine su Marsu – geras laikas gerinti santykius kolektyve, su partneriais ir vadovybe, deryboms, spręsti sunkius, užvilkintus klausimus. Turėsime galimybę išspręsti alimenų, paveldėjimo, bendrų finansų, pelno paskirstymo klausimus. Išimtis lapkričio 13 diena, kuri bus nepalanki santykiams, o romanai, prasidėję šią dieną, bus neilgalaikiai ir nepatikimi.

Lapkričio 15 dieną Marsas “pakeis dekoracijas” – pereis į Žuvų ženklą ir bus sekstilyje su Uranu. Tai suteiks mums galimybę nestandartiškai išspręsti senas problemas santykiuose ir gali būti geru periodu tapti nepriklausomais versle, profesijoje. Galimas netikėtas pasisekimas. Šis laikas reikalauja pasikeitimų, o taip pat juos įgyvendinti, ir jie nebus skausmingi, jei ieškosime kompromisų. Galima netikėta draugų pagalba, o taip pat pats laikas atstatyti nutrauktus ryšius su draugais. Originalios, kūrybingos idėjos, planai gali sulaukti vadovybės palaikymo. 8 – 14 dienomis palankus laikas įdiegti naujas technologijas, pasinaudoti šiuolaikine technika, kompiuteriniais išradimais. Galimi netikėti romantiniai, seksualiniai nuotykiai, tačiau naujiems santykiams lapkritis nebus palankus.

Lapkričio 16 dieną Venera pradės judėti direktyviai, kaip ir galėtumėm atsivėpti, tačiau ne šį kartą, nes lapkričio 17 dieną Merkurijus pradės judėti atbulai ir tai padarys kvadrate su iliuzijų meistru Neptūnu. Tokiu būdu, periode lapkričio 11-23 dienomis ne tik Merkurijaus retrogradiškumas, bet ir Neptūno “miglotiškumas” neleis mums objektyviai, šaltai įvertinti situacijas, reiškinius, veiksmus. Nepriiminėkite svarbių sprendimų, nežadėkite, nepradėkite kažko naujo. Galimi trukdžiai keliaujant, būkite atidūs dirbdami su dokumentais, nesivelkite į intrigas, apkalbas. Būtinas dėmesingumas vairuojant, ir, aišku, nevartoti alkoholio.

Lapkričio 20 dieną Marsas “pyksis” su Jupiteriu. Šios energijos stimuliuos ambicijas, norą laimėti – tai pliusas. Tačiau, taip pat būsime linkę neprotingiems ir klaidingiems sprendimams. Galimi nesusipratimai su vadovybe, noru dominuoti aplinkiniams, ginčai. Taip pat, šis aspektas suteiks palankų laiką fiziniam aktyvumui ir sportui, tik nepersistenkite kad išvengti traumų.

Lapkričio 22 dieną Saulė pradės judėti tranzitu Šaulio ženklu, todėl gali sustiprėti aktyvumas, ekspansija, optimizmas, entuziazmas, geranoriškumas, kilnumas, gailestingumas.

Lapkričio 23 dieną stos Mėnulio pilnatis Dvyniuose tau-kvadrate su Marsu. Teks gerai patikrinti mus pasiekusią informaciją, ji gali būti nepilna arba netiksli. Saugokite savo paslaptis ir kitų. Būtinas atsargumas kelyje, galimos traumos dėl nuovargio, skubos, persitempimo.

Lapkričio 26 dieną Saulė jungsis su Jupieriu, o retro Merkurijus kvadrate su Marsu, tai protekcijų, naudingų pažinčių , kontaktų su įtakingais asminimis laikas. Galime sulaukti naujo pasiūlymo, tačiau kad jį priimti, turėsime gerai pasverti visas aplinkybes. Todėl, naujus sprendimus geriausiai priiminėti bus po retro Merkurijaus periodo (gruodžio 6 dienos).

Lapkričio 27 dieną – Marsas bus sekstilyje su Saturnu, ši energija suteiks mums kantrybės konfliktinėse situacijose, stimuliuos užsispyrimą realizuoti naujus planus. Šis laikas bus geras spęsti klausimus oficialiose instancijose, su vadovybe, įtakingais asmenimis.

Taip pat šią dieną formuosis retro Merkurijaus jungtis su Jupiteriu, kai galėsime gauti svarbią informaciją iš patikimų, slaptų šaltinių. Gali subręsti svarbi idėja, gal gausime įdomų pasiūlymą. Palanku grįžti prie atidėtų darbų. Iš seniai pažįstamų žmonių galime gauti įdomų pasiūlymą darbui, verslui.Seni ryšiai užsienyje gali tapti labai naudingais.