LAPKRITIS

Lapkritis žada aktyvų laiką, atsivers daug galimybių, o permainos vyks tiesiog mūsų akyse. Turėsima galimybę išspręsti pačius problematiškiausius klausimus. Tačiau, pastebimai aktyvizuosis Skorpiono energija, nes šiuo ženklu tranzitu keliaus Saulė, Venera ir Jupiteris. Esant stipriai Skorpiono ženklo įtakai, asmeninio gyvenimo, tarpusavio santykių sferoje galimi pergyvenimai, netikėti nesutarimai ir konfliktai su artimais žmonėmis, pavydumo išraiškos, tačiau teisingai panaudojus šio ženklo energiją, nukreipus ją tinkama linkme bus galima kokybiškai transformuoti, pakeisti save ir savo požiūrį į supančią realybę.

Lapkričio 4 dieną stos Mėnulio pilnatis Jautyje, o Venera bus opozicijoje su Uranu. Pajamos, išlaidos, finansiniai santykiai gali tapti naujų planų, diskusijų, ginčų ir konfliktų tema. Mėnulio pilnaties įtakoje materialiniai reikalai gali tampriai persipinti su meile ir tarpusavio santykiais, svarbiais taps partnerystės ryšiai. Versle šis laikas bus palankus projektų užbaigimui. Galimi kontraktų, partneriškų santykių nutraukimai.

Lapkričio 7 dieną į Skorpiono ženklą pereis Venera. Šis tranzitas sustiprins seksualinę temą ir aistras romantiškuose santykiuose – pavydo scenos, pavydas be pagrindo, noras užkariauti ir kontroliuoti. Emocijos gali būti perdėtos, įsižeisime dėl niekniekių. Santykiai, pradėti tuo metu, bus labai aistringi ir labiau panašūs į kovą, taip pat galimi priklausomybės atspalvio santykiai – tiek psichologine, tiek finansine, materialine prasme. Venera Skorpione išbus iki gruodžio 1 dienos.

Vidurinė lapkričio mėnesio dekada dviprasmiška.

Lapkričio 13 dieną Venera jungsis su Jupiteriu Skorpione. Šis laikas (lapkričio 7- 18 dienos) bus palankus investicijoms, finansiniams susitarimams, kreditui gauti, naujiems finansiniams projektams. Tačiau, rizikingas tiems projektams, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodys per daug geri, per daug optimistiški. Investicijoms ir naujiems projektams, iš kurių tikėsimės stabilaus augimo, išnaudokime laiką iki lapkričio 11 dienos. Jei šis tranzitas turi sąsajų su asmeniniu horoskopu, galimos netikėtos pajamos, finansinė parama, įtakingų žmonių palaikymas. Tačiau, neužsimokite plačiai, neišlaidaukite. Taip pat, pasistenkite kontroliuoti savo apetitą – bus tendencija greitai priaugti svorio.

Taip pat lapkričio 13 dieną Merkurijus formuos kvadratą su Neptūnu (aspektas aktyvus lapkričio 12-15 dienomis). Šis aspektas įspėja, kad planai ir perspektyvos gali atrodyti pernelyg optimistiški. Tai melagingos informacijos, apgaulių ir iliuzijų laikas. Reikalingas atsargumas su naujais žmonėmis, jie gali būti nepatikimi. Romantinės pažintys šiuo laiku gali turėti apgaulės ar iliuzijų „prieskonio“. Būkite atsargūs už vairo, gali pavesti transporto priemonės.

Lapkričio 18 dieną Mėnulio jaunatis Skorpione, formuosis Saturno trinas Uranui, Marso kvadratas Plutonui, Merkurijaus sekstilis Marsui. Šį jaunatis bus palanki naujoms pradžioms versle, darbe, projektams, susijusiems su tyrimais, užsienio bendradarbiavimu, kelionėmis, aukštuoju mokslu, IT sfera, paslapčių išaikinimui, netradicinių metodų , ezoterinių disciplinų, psichologijos nagrinėjimu. Taip pat šios jaunaties energija gali iškelti krizines situacijas, susijusias su finansais ar svarbiais gyvenimo klausimais. Žmonės savo tikslų pasiekimui bus linkę naudoti smurtą ir spaudimą.

Lapkričio 22 dieną Saulė pradės judėti tranzitu Šaulio ženklu, todėl gali sustiprėti aktyvumas, ekspansija, optimizmas, entuziazmas, geranoriškumas, kilnumas, gailestingumas, trauka filosofijos, religijos klausimams, gali išryškėti interesas svetimoms šalims ir kultūroms, polinkis laisvei, nepriklausomybei. Tranzito metu būdingas polinkis išeiti už savų galimybių ribų, praplėsti savus horizontus, galimas noras padėti žmonėms, gali dominti mokslas, medicina, ypač netradicinė.

Lapkričio 22 dieną Saulė pereis į Šaulio ženklą, kuriame susirinks planetų steliumas – Saulė, Merkurijus ir Saturnas. Sustiprės aktyvumas, ekspansija, optimizmas, entuziazmas, geranoriškumas, kilnumas, gailestingumas, trauka filosofijos, religijos klausimams, gali išryškėti interesas svetimoms šalims ir kultūroms, polinkis laisvei, nepriklausomybei. Geras laikas turizmui, užsienio kontaktams, sėkminga bus veikla, susijusi su reklama, juridine ir tarpvalstybine teise. O paskutiniosios mėnesio dienos, Merkurijui lėtinant savo judėjimą prieš tampant retrogradiniu (gruodžio 3 dieną), nauji darbai ir veikla, pradėti tuo metu, nesivystys taip kaip norėsis ar bus planuota. Bus svarbu išsaugoti tai, kas pasiekta, kas svarbiausia, kas tikra.